Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Praznike bi morali prepovedat

Praznike bi morali prepovedat

Niso zdravi. V Sloveniji pomeni praznovati, da se bašeš s poticami, jajci, težko hrano, in da popivaš. To ni higienično z vidika javnega zdravja. Prazniki obremenjujejo naše notranje organe.

Ma ne samo telesno.
Tudi tako so smotani… neko umetno evforicno stanje. Mah

Saj te noben ne sili zreti. 😀 Jej tako, kot da ni praznik.

Meni osebno so pa to najlepši prazniki v letu. Aja sem pa daleč od vrveža, komercialnim štosom o tem, kaj so pravi prazniki, pa ne nasedam več.

A te kdo sil da se bašeš? Jej normaln pa bo.

A te kdo sil da se bašeš? Jej normaln pa bo.
[/quote]

Tepka naivna.
S čim se naj baše, če nima?

Tudi jaz. Praznike imam rada, tako velikonočne, kot tudi božične in novo leto. Všeč mi je ta občutek prazničnosti in topline. Tudi mi jih praznujemo stran od komercialnega vrveža, ne zapravljamo za bedarije, pripravimo praznične jedi, ampak se ne nažiramo 🙂
Sicer pa.. nekoč sem kot študentka delala v mcdonaldsu. Verjemite, da nekateri ne potrebujejo nobenega praznika za izgovor, da se vsakodnevno nažirajo 🙂

Tepka naivna.
S čim se naj baše, če nima?
[/quote]

A ima kaj al nima ne vem, je čist njena stvar. Niso pa zihr prazniki zato da se bašeš. Sej te noben ne sil v to, ane?

Si ze spekla pito?

A ima kaj al nima ne vem, je čist njena stvar. Niso pa zihr prazniki zato da se bašeš. Sej te noben ne sil v to, ane?
[/quote]

Ona/on ima problem, ki je rešljiv, samo s socjalne se skine. Ampak tvoj ni.

Zakaj pa pito? Jajca sm pa pobarvala, pa šunko tud skuhala, potičko pa dobim 😉

Ona/on ima problem, ki je rešljiv, samo s socjalne se skine. Ampak tvoj ni.
[/quote]

Tud če bi imela sama kakšn problem, bi bil rešljiv tako al drugač, nič bat. Vse se da rešt če pač hočš.

Jah, eni se nažirajo celo leto po raznih mc in kebabih. Tisto tudi ni zdravo.
Sedaj pa se boste zgražali nad dobro mamino potico… Jaz jo jem samo dvakrat na leto. Za božič in veliko noč. Eni pa se bašete z mc in kebabi celo leto.

Mnogi praznik enačijo s tem kaj imajo na krožniku.
Cela norija v trgovinah z nakupom fasunge za praznike, namesto, da bi se ta čas zazrli v sebe, v svojo dušo ….
Žalostno …..

New Report

Close