Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Scena v Lj.

Scena v Lj.

Kam v Lj.hodijo straejsi od 35 let? Lokal ali klub ali diskoteka.
Rada bi šla malo ven s kolegico, da vidim, če sem še vedno komu zanimiva. 🙂 Stara baba.

Pr 35 stara baba? 😮

Ravno mlada pri teh letih res ni več

So že vsi v Istri

kok starejša? Sprašujem ker so si postali zanimi tu gor …no v bistvu so se poparčkali pa napredovali nekaj stopenj višje. Tko da ni glih nujno iti ven. lahk začneš že tu gor tipat teren

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Evo iz prve roke – sem že kar nekaj čez 45 in mogoče je za tipa mal drugač, ker je več starejših tipov zunaj, kot žensk.

Hodim v vse klube – največ v Cirkus – ampak tam boš že kar med starejšimi. Potem ti ostane še Cvetličarna – tam imaš vse od 20 pa do 50. Kakšen Sputnik, ampak je bolj ko ne prazno velikokrat, podobna scena kot Cvetličarna.

Potem pa še Franci na Balanci – tam je pa 40+ in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} tipov.


Ampak na balanci….joj tam je pa taka klientela, da je joj. Torej folk nad 40 ne hodi nikamor oz.se zmeša z mularijo?

kok starejša? Sprašujem ker so si postali zanimi tu gor …no v bistvu so se poparčkali pa napredovali nekaj stopenj višje. Tko da ni glih nujno iti ven. lahk začneš že tu gor tipat teren
[/quote]
No, jaz bi šla samo malo alkota popit pa musko poslušat, če ni sama jugovina!

Franci na balanci ; tam so sami kmetavzarji. Ljubljancani tja ne hodijo , ampak bolj v center. Drugac pa povsod sama cefurijada.

Franci na balanci ; tam so sami kmetavzarji. Ljubljancani tja ne hodijo , ampak bolj v center. Drugac pa povsod sama cefurijada.

Prid k nam na rekreacijo, smo sami fantje, ti boš pa kot zajček, vsi te bomo lovili, hehe…, itak je velka noč…
Se zajebavam ampak je zanimivo prebrat, ko pišejo.. sama čefurjada, po tej logiki ti preostane nč drugega kot Slovenski pozdrav, narodnozabavan glasba, to imaš ob nedeljah na prvem programu Rtv, mislim, pa, da se to dogaja ob sobotah zvečer, dobra zabava v bistvu.
Fora je v tem, da modeli, ki so alergični na čefurjado in to si tud ti očitno, nimajo/nimate lajtnge in si organizrate zabavo v kateri bo prevladovala slovenska muzika in, da ta zabava tako odmeva, da vsi v Slovenijo vejo, da je najboljša zabava v Sloveniji v Ljubljani v lokalu, kjer se vrti samo slovenska muzika…, dobro pa vejo, da ta lokal ne preživi en mesec s to muziko, ker bo obisk nikakav.
Preprosto zato, ker Slovenci ne dajo toliko na zabavo kot tako imenovana čefurjada…, pa ni zame teorije, da bi poslušal jugo turbfolk sranje ampak “čefurska” za lolete rok pop muzika je zakon in to na svetovnem nivoju.

https://www.youtube.com/watch?v=SQywg3V2EXw

Kam v center hodijo? Un gor k omenja Cirkus pa je čez 45let – tip si ti pedofil da se naslajaš na mladih dečvah k bi ti lahk ble hčerke?!! Preverznež!


No, jaz bi šla samo malo alkota popit pa musko poslušat, če ni sama jugovina!
[/quote]

koncmeseca maja in začetek meseca junija (točno ta prehod) imaš tu v ita takoj čez mejo Birre di frontiera…alko, fajn dedci, pa kaka dobra muzika

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

New Report

Close