Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj sem pa danes naredila?

Kaj sem pa danes naredila?

Pomila 5 okren! Včeraj sem že vse nabavila, nekaj v Lidlnu, nekaj v Hoferju. nekaj v Šparu. Vsi so ob istem parkplacu.
Danes sem še šla po kruh (kaj ga ne pečeš sama???? – ne) in zdaj za mene ne obstoja svet do 3. maja.
Samo še uživancija. Jutri grem na bazen, za cel dan! Da si malo raztegnem kosti. Potem pa sonce, morje….

Kolegica, pozdravljena, želim ti uživancijo na bazenu. A pirhov pa ne barvaš?

lp 123

Živjo naša lepa nergačica. Boš šla kaj na Porezen? Ali kam drugam? Na morje ne hodi, vse ceste so zabasane.
Tudi mene nobena štacuna ne vidi do 3. No, mogoče Petrol, če mi zmanjka tobaka.
A si bano že zrihtala?

nova
Uredništvo priporoča

Jaz ful pogrešam 123. Lepe praznike vsem, uživajte.

Mene nekaj noga boli, sem si diagnosticirala mesec dni počitka, pa takooo mi manjka gibanje. Bo pa za kaj drugega več časa.

Ej, samo v vodo. Kakšne tople masaže. Ne počivat, ker je to dvorezni meč.
Vodaaa, voda odnese vse tegobe. Ker v vodi si lažji ….saj veste, kako nam dvigne joške. 🙂

Jebeš morje za prvi maj, še cucka ni v vodo za spustit. Piha pa tako stalno na morju v tak cajt, kot pr norcih.


Obleci pretesno pajkice in tekcat fračka, da te vidijo kako se nastavljaš, ne jamrat piz-da ti materna.😅

Pridna kot vedno. Privošči si. LP!


Fračka, kako lahko mutinične “lepo pozdravljaš”, saj sploh ne veš niti tega kakega spola je to bitje, kaj šele kaj drugega’


Fračka, kako lahko mutinične “lepo pozdravljaš”, saj sploh ne veš niti tega kakega spola je to bitje, kaj šele kaj drugega’
[/quote]

Ta je naša iz unga……. 🙂 Upam, da ne brcam v meglo. Bo bovedala – upam.
Pomivalka oken – mam prav al ne?

Ta je naša iz unga……. 🙂 Upam, da ne brcam v meglo. Bo bovedala – upam.
Pomivalka oken – mam prav al ne?
[/quote]
Ja ja, tam na otroškem čveku so bile pa bolj pristne in vreodostojne😅. Ti imaš pa sploh oko za prepozanvanje, sem že videl to.😅


Ja ja, tam na otroškem čveku so bile pa bolj pristne in vreodostojne😅. Ti imaš pa sploh oko za prepozanvanje, sem že videl to.😅
[/quote]

Pa viš, da vse omenjajo 123. Sem mislila, da je naša “Miška”. Ta je bila najbolj pridkana izmed vseh. Sorry, če sm v zmoti.

Pa viš, da vse omenjajo 123. Sem mislila, da je naša “Miška”. Ta je bila najbolj pridkana izmed vseh. Sorry, če sm v zmoti.
[/quote]
Ne Monči. Ni Miška. Zobka je 🙂 (viharni ima v mislih en drug čvek. Tistega za otroke. Našega sploh ne pozna)

Lep, najlepši pozdrav vsem !!

Sam ta pa je bila tipična mončikovska, da je spet malo zamučkala : )))))

Kva ste face 🙂

lp


Ne Monči. Ni Miška. Zobka je 🙂 (viharni ima v mislih en drug čvek. Tistega za otroke. Našega sploh ne pozna)

Lep, najlepši pozdrav vsem !!
[/quote]

Uf, bemo, se vid da sem dans čist paf. Brez zamere – sonce je krivo, pa še dedovje v spodnji sobi moram poslušat, kdaj se bodo zadrli: kavico, prosim.
Brez zamere! Lp vsem “bivšim” čvekačicam in čvekačem!


Ne Monči. Ni Miška. Zobka je 🙂 (viharni ima v mislih en drug čvek. Tistega za otroke. Našega sploh ne pozna)

Lep, najlepši pozdrav vsem !!
[/quote]

Ne, to je bil dejansko bil čvek za froce, le da ste tam hodile babe v že pošteno starih kožuhih, ki ste na mentalni ravni otrok, zato pa je tudi propadel.😅

Ne, to je bil dejansko bil čvek za froce, le da ste tam hodile babe v že pošteno starih kožuhih, ki ste na mentalni ravni otrok, zato pa je tudi propadel.😅
[/quote]
Pa kaj se ti tukaj oglašaš ? Ti, prepirljiv deževnik že nisi naš 🤣 !

New Report

Close