Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izlet z vlakom

Izlet z vlakom

Berem zgoraj pripeto temo o izletih z vlakom in en od predlogov je Bled.
Bi šla.
A to pomeni vlak Ravne na Koroškem – Maribor, tam prespim, naslednji dan vlak Maribor – Bled in nazaj, spet pespim v Mariboru n se tretji dan vrnem z vlakom iz Maribora spet nazaj na Ravne.

Se šalite?

Greš na online, kupiš karto za flixbus Maribor- Stuttgart, brez prestopanja, nazaj kakor ti paše, lahko z vlakom do Beljaka, prestopiš za Celovec-Pliberk, tam pa kot ti želja da, mogoče kar za nosom.
Ali pa v Blejaku do Lesc, tam pa z busom še na Bled, nazaj pa do Lj ali v Beljak in naprej ob Vrbskem jezeru do Celovca, kot je že nakazano.
Tudi za vlak imaš možnost kupiti karto na spletu, tako mednarodno, kot notranjo, če si v penziji, imaš še dodatne ugodnosti, popuste.
Sama se vozim službeno, moram reči, da neskončno uživam, ker je na vlaku varnost, policaji povsod, ki skrbijo za potnike, na postajah pa še varnostniki, vedno pri roki, prijazni.
Če imaš čas, si veselo privošči. Carpe diem, vseeno, koliko si stara.

Daj, ne nakladaj. Včasih je bila menda povezava boljša. Koroška, Velenje, Celje in naprej.
Po ukinitvi proge iz Ve do SG in naprej , pa čisti haos – pamagaj si sam in…..


MON drekači so plačani za reklamo!

Enkrat poleti sem hotela peljati otroke z vlakom na Bled…..Ljubljana – Jesenice….dve uri cijazenja.

Pa smo šli drugam. Z avtom!

Daj, ne nakladaj. Včasih je bila menda povezava boljša. Koroška, Velenje, Celje in naprej.
Po ukinitvi proge iz Ve do SG in naprej , pa čisti haos – pamagaj si sam in…..
[/quote]

Hja, potem se kar v Črni svaljkaj vse poletje. Kmečki turizem je pa ok tam gor. Vsaj bil je.
Sicer pa predšolski bolje interpretirajo, kot ti zmoreš.
Ni čudno, da si še vedno nedodelana. Koroše so vsaj Mojcej.

Daj, ne nakladaj. Včasih je bila menda povezava boljša. Koroška, Velenje, Celje in naprej.
Po ukinitvi proge iz Ve do SG in naprej , pa čisti haos – pamagaj si sam in…..
[/quote]

A ti si od tam? Zate ne vem, vem pa, da večino življa dela v At.
Praš jih, kako jim grata do tja prit.

Hja, potem se kar v Črni svaljkaj vse poletje. Kmečki turizem je pa ok tam gor. Vsaj bil je.
Sicer pa predšolski bolje interpretirajo, kot ti zmoreš.
Ni čudno, da si še vedno nedodelana. Koroše so vsaj Mojcej.
[/quote]

Komentirala sem samo prevoz. Bom pa letošnji dopust poskusila izkoristit za “svaljkanje” v Črni. Upam, da seno bolj diši, kot v mestu 🙂

Prvi post je letel na zgoraj prilepljeno temo o izletih z vlakom!

Brez skrbi, hodimo na izlete, a z avtom. Ker gremo, kadar nam ustreza in kamor nam ustreza in to brez cijazenja, ker nismo ovce, ki rinejo tja, kamor tisti trenutek rine pol Slovenije.

Komentirala sem samo prevoz. Bom pa letošnji dopust poskusila izkoristit za “svaljkanje” v Črni. Upam, da seno bolj diši, kot v mestu 🙂
[/quote]

Kadar boš šla, četudi pozimi, si dobrofošla. Vedno vse diši, kar prisvaljkaj se, hehe.
Greš še na Peco mal Matjaža potegnit za brado.

New Report

Close