Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sonce bo mene uničlo

sonce bo mene uničlo

Pa ravno dans sem imela samo “laufarijo”. Po obrazu me je ožgalo, da sem rdeča ko pijanc.
Dokler sonce ne zaide, tud z mezinčkom ne mignem več 🙁

Mene je dva dni nazaj in danes, po obrazu, dekolteju, ramah. Bom imela ful barvo 🙂

Aha, samo na določenih mestih. Pol smo pa šekice – enkrat nas ožge tu, potem tam,…. ko smo cele rjavčice, se pa začne zima, barva pa bledet 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Mene pa ubija mraz, ko pa posije sonce, postanem še jaz pravo sonce.

zato se jaz celo leto mažem po obrazu s faktorjem
mene sonce ne bo …

Navaden jogurt maži na obraz. VDo jutri bo izginilo. Sem imela globoke smucarske opekline in sem bila v treh dneh normalna za videt. Ker sem mogla en dan še na praznovanje, sem cez jogurt nanesla puder, da na slikah nisem bila kot od pavijana rit

Men noben faktor ne pomaga. Blondinci smo pač tarča sonca. Z mojim sva kot en “ollio stanlio” – ne po teži, hahah

Sem tko delala na morju in od dermatologinje iz sosednje prikolice bila ozmerjana. “Ne si ga mazat, ampak pojest, ger jogurt hožo hladi od znotraj ven”.

No, pojej ostanek, pa bo. Ampak deluje na koži odlicno, bolj kot ognjic. Sploh pa opeklina do 2 cm v kožo, ok, na obrazu verjetno ne in jogurt hladi v globino. Sicer pa kaj imaš izgubiti v tej situaciji? Pa tudi, ko bo uradna medicina začela učiti celostnega zdravljenja in zeliscarstva, bo nasvet dermatologinje iz podrocja nasvetov nasih babic tudi kaj pomenil.

No, pojej ostanek, pa bo. Ampak deluje na koži odlicno, bolj kot ognjic. Sploh pa opeklina do 2 cm v kožo, ok, na obrazu verjetno ne in jogurt hladi v globino. Sicer pa kaj imaš izgubiti v tej situaciji? Pa tudi, ko bo uradna medicina začela učiti celostnega zdravljenja in zeliscarstva, bo nasvet dermatologinje iz podrocja nasvetov nasih babic tudi kaj pomenil.

Aha, samo na določenih mestih. Pol smo pa šekice – enkrat nas ožge tu, potem tam,…. ko smo cele rjavčice, se pa začne zima, barva pa bledet 🙂
[/quote]

monchika -šekica -rjavčica – grem bruhat, za nezdravo vzdrževanje teže priporočam branje tvojih komentarjev. Človk mal bruha mal driska.

te bo kožni rak zarad kemije, matr vs vse naserjejo

monchika -šekica -rjavčica – grem bruhat, za nezdravo vzdrževanje teže priporočam branje tvojih komentarjev. Človk mal bruha mal driska.
[/quote]

Ti kar bruhaj in driskaj – za svojo kožo znam poskrbet. Če imaš preveliko težo, pa le beri moje komentarje. Nihče te ne sili odpirat moje teme. Če nimaš nasvetov za druge, si kupi lepilni trak. Prilepiš ga pa čez…..
Mene ne morš spravit iz tira!

Ti kar bruhaj in driskaj – za svojo kožo znam poskrbet. Če imaš preveliko težo, pa le beri moje komentarje. Nihče te ne sili odpirat moje teme. Če nimaš nasvetov za druge, si kupi lepilni trak. Prilepiš ga pa čez…..
Mene ne morš spravit iz tira!
[/quote]

Vsakič k odgovoriš si že iztirjena, s klicajem al brez

Vsakič k odgovoriš si že iztirjena, s klicajem al brez
[/quote]

Misliš utrujena?
Zjutraj odprla pisarno, določila delo.
Odšla po hrano (iz Spara) za ostarele in invalide in jim jo raznosila na mojem “rajonu)
Sestanek v dveh tovarnah (zame brezvezno nakladanje)
Zaključek in feštica v službi (razdelili pirhe)…

Po prihodu domov mi še za jest ni blo, ampak sem sedla na kolo in šla nabirat regrat in čemaž.
Sedaj samo sedim in kontroliram delo v kleti, kjer mi montirajo stalaže.

Te še karkoli zanima?

Misliš utrujena?
Zjutraj odprla pisarno, določila delo.
Odšla po hrano (iz Spara) za ostarele in invalide in jim jo raznosila na mojem “rajonu)
Sestanek v dveh tovarnah (zame brezvezno nakladanje)
Zaključek in feštica v službi (razdelili pirhe)…

Po prihodu domov mi še za jest ni blo, ampak sem sedla na kolo in šla nabirat regrat in čemaž.
Sedaj samo sedim in kontroliram delo v kleti, kjer mi montirajo stalaže.

Te še karkoli zanima?
[/quote]

Poves teritorij, kjer je le cemaz, da ne peide do usodne pomote? Ali si pac tak poznavalec, da te ne moti izbiranje?

Sicer pa je sonce tudi zame darilo, sem taka soncna odvisnica … A da bi ne swdaj opeklo .., postopoma od marca se ze izpostavljam zaekom, tako da imam ze osnovo…vseeno se mi zdi neverjetno, da bi te tako mocno opeklo? Koliko ur pa te je obsevalo?

Poves teritorij, kjer je le cemaz, da ne peide do usodne pomote? Ali si pac tak poznavalec, da te ne moti izbiranje?

Sicer pa je sonce tudi zame darilo, sem taka soncna odvisnica … A da bi ne swdaj opeklo .., postopoma od marca se ze izpostavljam zaekom, tako da imam ze osnovo…vseeno se mi zdi neverjetno, da bi te tako mocno opeklo? Koliko ur pa te je obsevalo?
[/quote]

Je napisala kaj vse je delala in še sonce jo je vmes opeklo, ženska je pa že od jutra na monu. In ti ji še verjameš.

Ona je 24/7 na forumu, preje bila pa na 123. ne vem sploh kdaj spi in je. Je pa hujša od zobatke in še bolj zabita.

Nisem rasistka, drugih ne gledam na tak način, ampak meni je na meni ogabna barva. Kjerkoli po telesu, ne maram je, grdo mi je. Čakati moram skoraj več kot pol leta, da pridem do svoje “prave” barve (čisto svetle). Lupim se pa nikoli. Samo porjavim. V bistvu pravijo, da ne (da sem še vedno bela), ampak jaz vem, kakšna sem bila prej. Danes sem prvič letos imela kratke rokave, pa sem začutila sonce in sem se jadrno obleka v srajco, čeprav kmalu ne bo več izbire. 🙁 Pri dlaneh (zgornji strani) pa nič ne moreš. 🙁 Meni se zdijo poleti prav čudne.

Čepica s šiltom zelo pomaga. 🙂

Še majco pa modrc sleči, da ti še joške pofarba. 🙂

New Report

Close