Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Milko Novič

Milko Novič

Nekam čudne zadeve se dogajajo na sodišču v zvezi z umorom Janka Jamnika. Sodišče najprej razsodi, da je morilec Milko Novič, sedaj pa so razsodili, da ni morilec.
Mar se ne da ugotoviti po vseh sejah in dokazih na sodišču prej, preden se da v javnost take dvoumne težke razsodbe.

itak da je

Martin Uhernik je 8 let sedel po nedolžnem. Ta pravi storilci pa ostanejo nekaznovani.

Najprej spoznan za krivega in dobi 25 let zapora! Na drugem sojenju spoznan za nedolžnega! Tožilka napove pritožbo in najbrž bo prišlo še do tretjega sojenja!

Mi nismo ZDA, tam se človeku za isto stvar lahko sodi samo enkrat! Pri nas se očitno človeku za isto stvar sodi velikokrat. Kdo bo ustavil to norijo???

Seveda je moril.
Da ga bo Radonjić oprostil je bilo jasno že takrat, ko se sprehajali po poti Via Bona-Novićeva hiša.
Tudi “pritiski” o katerih je trobil Radonjić, se očitno niso zgodili in več kot očitno je, da je bil to samo izgovor oziroma odvračanje pozornosti od njegove sodbe.

To je sojenje v nedogled, dokler nekoga, ki se enemu sodniku zdi fajn, ne razsodijo za nedolžnega.
Pravice ni, kljub umoru ubogega človeka. Še vdova trdi, da je Novič nedolžen.
Torej, je morilec na prostosti ?
Toliko šturiranih ljudi dela na sodišču, pa toliko nerešenih zadev, toliko ugibanja, toliko razpravljanj in obtožb in spoznanih za nedolžne.

Ne, vdova ne trdi tega. Ampak oče in mama od Jamnika menita, da je Novič nedolžen.

Rečeno je vilo, da so tistega dne oddajniki zaznali signal Novičevega mobilnega telefona na kraju zločina.
Kako je to Novič obrazložil, če ga kao ni bilo tam?

Ne, vdova ne trdi tega. Ampak oče in mama od Jamnika menita, da je Novič nedolžen.

Rečeno je vilo, da so tistega dne oddajniki zaznali signal Novičevega mobilnega telefona na kraju zločina.
Kako je to Novič obrazložil, če ga kao ni bilo tam?
[/quote]

Oče in mama Jamnika imata prav. Resnica jima veliko pomeni, zakaj bi blatila nedolžnega človek in ščitila maf..o? Nimata več kaj izgubiti. Vesta, kaj jima je sin zaupal, zaupal jima je, da ga bodo ubili. Ženi ni zaupal, ali pa je žena prestrašena in molči, ima prav. Kdor še vedno verjame vladajoči falangi, je še vedno zaluno.
Vesela sem za Noviča, sedaj naj zahteva odškodnimo za prestano trpljenje od drhali, ki je to zakuhala..iz lastnega žepa , ne iz državnega proračuna , ali fonda upokojencev.

Ravno obratno. Starša sta vedela, kdo je sinu grozil, zato tudi vesta, da bosta tudi onadva pospravljena, če bosta kaj govorila. Novič je bil plačan, da je moril. Taisti naročniki lahko plačajo še koga drugega, da pospravi njiju.

Rekonstrukcija je pokazala da bi moral tja priti s kolesom v šestih minutah, s tem da ni vedel katero minuto se bo Jamnik tam dejansko pojavil, torej je morilec tam čakal.
To je za javnost, vse kar je pa skrito , to se ne sme govoriti, resnica je bolj neprijetna kot si lahko mislite.

Ljudstvo si misli svoje
https://siol.net/forum/thread/sodiaae-bo-z-rekonstrukcijo-preverilo-noviaev-alibi-34133

Ali tega sodišče v toolikih letih in po toolikih razpravah ni moglo že prej ugotoviti.

To se dogaja samo pri nas, kako delajo sodišča si res ne morem predstavljati.

Torej je morilec med nami.

Ne drži, da vdova trdi,da je Novic nedolžen. Nasprotno je.

Pač pa Noviceva starša javno to trdita in sta od začetka dvomila v Novicevo krivdo.

Da če je imel seznam, da če se je samo odpeljal s kolesom pogledat, če je bilo “delo dobro opravljeno” in če je drug dan sredi zime čistil kolo, če ni poklical žene, kako je, če je imel seznam, če je treniral streljanje, če je imel smodnik …. bi pač moral sedeti kot morilec, če noče priznati in odsedeti kot naročnik umora, komu je bila zadeva naročena. Kolikšna je razlika v kazni, če “samo” naročiš ali če izvedeš? Po moje ne prav velika.. ali si res mislite, da je po vsem tem nedolžen?!

Zakaj v šestih minutah? Ker verjamejo pričevanju hčere, da ga je videla doma. Kaj pa, če se je zlagala?

Itak, da ga je.

Oče in mama Jamnika imata prav. Resnica jima veliko pomeni, zakaj bi blatila nedolžnega človek in ščitila maf..o? Nimata več kaj izgubiti. Vesta, kaj jima je sin zaupal, zaupal jima je, da ga bodo ubili. Ženi ni zaupal, ali pa je žena prestrašena in molči, ima prav. Kdor še vedno verjame vladajoči falangi, je še vedno zaluno.
Vesela sem za Noviča, sedaj naj zahteva odškodnimo za prestano trpljenje od drhali, ki je to zakuhala..iz lastnega žepa , ne iz državnega proračuna , ali fonda upokojencev.
[/quote]

Koliko sem spremljala potek tega sojenja in se vse ostalo, imate prav. Problem je drugje….

jest mislim da je zrtveno jagnje.

tuki so zadaj droge in mafija.

Ko je vpletenih toliko SDSovcev, je že to povsem jasno znamenje, da ščitijo morilca. Ni ta Nović zastonj na SDS listi.

Kemijski inštitut je lahko krinka za marsikaj, česar nikoli in nikdar ne bomo vedeli. Že samo to dejstvo je take narave, da meče po mejno sprejemljivih dokazih absolutno senco na dogodek. Meni osebno obtoženi / oproščeni ni niti malo simpatičen, ampak ne verjamem, da bi strokovnjak njegovega kova šel ubijat za službo. Kolikor je bilo slišati, je bilo treba neke stvari zataškati in pri tako visokih členih neke družbe se pač pomisli, da tisti, ki so hoteli nekaj utišati, sedijo še višje. Ne izhaja stopnja korupcije v Slo, ker je Francl dobil šajtrgo šodra v zameno za štempl v tehnični (se pa do sem odvija), temveč iz dejstva, da lovke kotirajo po najvišjih položajih v državi in so tam varno umeščene ter zaščitene pred sodno sprego in v kriminalno-politični zaščiti. Meni je zgodba Novič preveč za lase privlečena, da bi temu verjela po tem, kaj vlada našemu ljudstvu. Formalno, še veliko bolj pa neformalno. V senci dvoma bi človek moral biti v skladu z veljavno zakonodajo oproščen, saj dokazi niso neizpodbitni. Pa če je ali pa če ni moril. Osebno prepričana sem, da ni.

Če bo več objav posta, je zato, ker sistem ne dovoli objave

Ampak ne razumem, da ne morejo dobiti morilca.
Ne razumem, da sodišče ni sposobno oprostiti Milka Noviča, če ni ubijal.
Ali ga uporabljajo le za krinko, da nekoga, ki je dejansko moril, skrivajo.
Ampak, če je tako, ne morem si misliti, kakšno sodstvo imamo.

sodi se enkrat, se pa potem lahko zaradi takih in drugačnih zadev lahko postopek obnovi in se posledično lahko sodba spremeni. Tudi odškodnine znajo lelet zaradi takih zadev in to ne majhne

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Dejstvo je tudi, da kdor je gledal TV. Ta ve, da je sodnik rekel, da zaradi tega primera, ker je sodiš pošteno, ne bo napredoval.

Tisti, ki se je zagovarjal na TV-ju, je rekel,da to ni res, a istočano v nadaljevanju rekel, da sodnika čaka etična sankcija.

To pomeni, če nisi mentalno zaostal človek, da je sodnik govoril resnico. Če si pa iz Butal, pa nimaš logike in tega pač nikoli ne boš dojel.

Izvedena je bila narocena mafijska likvidacija paradrzave. Resnica me no prisla na dan, ostalo je predstava za javnost.

Ne, vdova ne trdi tega. Ampak oče in mama od Jamnika menita, da je Novič nedolžen.

Rečeno je vilo, da so tistega dne oddajniki zaznali signal Novičevega mobilnega telefona na kraju zločina.
Kako je to Novič obrazložil, če ga kao ni bilo tam?
[/quote]

Veš, da gre folk zihr morit nsklepno ponavadi še s kamerco. Eni dajo celo prenos na fb. Ja, pa montl s smodnikom s kraja dogodka ma kar doma spravlen.

New Report

Close