Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Partner in prijateljica

Partner in prijateljica

Pozdravljeni!
S parnterjem sva skupaj ze dolgo casa in tudi zivuva skupaj ze 2 leti. Nikoli nobenih problemov. Zadnjic pa sem ugotovila, da je svojo prijateljico povabil na pijačo. Drugace nima zenskih prijateljic, obcasno s katero poklepeta in to je to. Najbokj me pa moti to, da je to nato prikrival in lagal. Zbrisal je celo sporocilo. Ko sem ga soocila s tem, je rekel da je to naredil, da se ne bi jezila. Ampak ravno sedaj se jezim, saj je to za mene laganje in prikrivanje. Kaj pa drugi menite o tem??
Ali zenske dovolite vasim moskim, da grejo enkrat na leto ven s prijateljico? Bi vas motiko, da bi se vam zlagal?
Potrebujem se druga mnenja, pa resno prosim.

lepo priznaj da te v resnici moti prijateljica in ne to da ti je prikrival. in ker on to dobro ve, je to tudi naredil

Ne, moti me, da se je zlagal!

nova
Uredništvo priporoča

Skrivanje bi me motilo, sicer pa se mi zdi normalno, da ne hodi na kavo ali pijačo le z moškimi. Enako jaz. Veliko bližja mi je moška družba, gremo na pivo, kakšno rečemo, kot pa žensko kofetkanje ali celo šopingiranje. Ne vidim razloga, da bi skrivala. Tako laufa že trideset let. Včasih sem sicer rada napasla oči na kom, to pa je tudi vse. Varanje in skrivanje se mi zdi preveč zakomplicirano. Tudi mož razmišlja podobno, če pa ga je mogoče kdaj zaneslo, pa ne vem.

ko začnejo take stvari skrivat in se pretvarjat, da ni to, kar zgleda, je to začetek konca.
preverja teren pri “prijateljici”

Pri vprašanju če ženske dovolite vašim moškim sem se ustavila. Mi je jasno, zakaj skrivanje in laganje, a si ti njegova matka in on dete še pred puberteto, da se čutiš postavljeno da nekaj dovoljuješ? Enakopravna sta veš, če glih ne veš. Sicer sta na dobri poti, da ti bo odpeketal, če se ne misliš skulirat in obnašat kot se pritiče eni normalni odrasli osebi. Drgač pa si naštimaj psa, ki ga boš imela na povodcu. Za večno.

Tebe bolj skrbi, ker zgleda lepše kot ti in, da bo tvojega predragega zasrbela taspodnja glavica, če ga že ni.

Če ženske DOVOLIJO, da gredo moški 1x na leto ven s prijateljico??? Kdo točno pa si ti??? Lastnica sužnja??? A boš ti nekaj svojemu moškemu DOVOLJEVALA???

Nezrela ženska si. In srečo imaš, da te tvoj sploh prenaša.

Jao! Dajmo napadt avtorico, ker je omenila besedico DOVOLIT. Če se partnerja nekaj zmenita, je njuna stvar. Prikrivanje zmenka s prijateljico, da ne bo znorela je hinavski izgovor, ker gospod ve, da bo znorela v vsakem primeru. Zaupaj ženskemu instinktu.

Dat moškemu dovoljenje, da lahko gre s frendico na kavico omggg. Bodi srečna, da te ŠE prenaša.

Pri vprašanju če ženske dovolite vašim moškim sem se ustavila. Mi je jasno, zakaj skrivanje in laganje, a si ti njegova matka in on dete še pred puberteto, da se čutiš postavljeno da nekaj dovoljuješ? Enakopravna sta veš, če glih ne veš. Sicer sta na dobri poti, da ti bo odpeketal, če se ne misliš skulirat in obnašat kot se pritiče eni normalni odrasli osebi. Drgač pa si naštimaj psa, ki ga boš imela na povodcu. Za večno.
[/quote]

Zgleda ima copatka na povodcu 🙂

Načelno, vsaj po moje, nič narobe, da je šel ven s prijateljico. Vsak izmed nas ima ženske in moške prijatelje – ki niso čisto nič več od tega! Zakaj se mu je zdelo potrebno skriti to pred tabo pa je pa drugo vprašanje. Če tudi sicer slabo reagiraš na druženje s prijateljicami in znankami ga razumem. Te pač ni želel vznemirjati, začeti nove fronte, novega prepira. Razčisti pri sebi. Je to običajna praksa, mogoče povračilo za lak podobnega s tvoje strani ali nekaj čisto novega? V slednjem primeru so tvoji pomisleki upravičeni, rešiš pa jih lahko edino v odkritem pogovoru z njim.

Kolkr berem mu, da dovoljenje enkrat letno oziroma celo sprašuje, če damo moškemu enkrat letno dovoljenje. Torej se njen ne druži, zato je tak šok.

Čudno je, da sprašuješ, če druge ženske dovolijo to drugim moškim. Mislim, ni čudno, le s tem daješ občutek, da to moti tudi to, ne le to, da ti ni povedal. In tako je tudi on začutil, saj te že toliko pozna, zato je raje prikril.
Še vedno pa ni ravnal prav, saj s tem izgublja tvoje zaupanje, ki že tako ni prav veliko. Če partnerju ne moreš povedati resnice, tudi, če veš, da ga bo to ujezilo, je to bolj slab odnos. Vidva imata še čas, po dvh letih se komaj postavljajo temelji. Postavita dobre, če merita na daljši odnos.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ne gre se za dajanje dovoljenja ali kaj podobnega

priznam pa, da bi zelo čukasto gledala, če bi začel prijateljevat in hodit okoli z neko “prijateljico” brez ostale družbe.

Avtorica, glede na tvoj zapis, me ne čudi, da je zbrisal pogovor. Ostalo so pa že drugi povedali.

kako pa veš, da je imel sms ☺☺ … aja, na skrivaj mi čekiraš mobi … lepo od tebe

PARDON, ŽENSKE, ALI VAM JE NORMALNO IN SPREJMETE, ce gre vas na kavo s kolegico. Moj je ze sel, tudi jaz sem sla s starim prijateljem. Nevem ce ste razbrali, vendad me je ujeziko, da MI JE TO PRIKRIL. zakaj mi ni povedal, tudi ce bi se kao razburila, bi morala vedeti, saj si vse poveva. Ali ste to ze sami kdaj naredili?

Poročen moški oziroma moški v resni zvezi, ki raje posveča svoj čas raznim “prijateljicam” znankam in sodelovkam kot svoji ženi je pač ženskar. Na dolgi rok taka zveza propade, ker je pač eden od parterjev z mislimi vedno pri drugi. Stalna žena je komfort in delovni konj ostale razumevajoče ” prijateljice” pa užitek in razvedrilo. Od ženske je odvisno ali bo varanje in laganje tolerirala. Vsa premlevanja detajlov so zgolj pesek v oči.

To ni tak primer, da bi me varal ali kaj takega, to dobro vem. Najin odnos je super, seveda so tudi vmesni prepiri, ki so pri vsakem normalnem paru, se ne slepim. Kuham mu, perem, likam, cistim vsak dan, sex, vse, in potem da mi take bedarije prikriva, mi je pa plafon dvignilo. Da bi na zacetku rekel, bi rekla pa naj gre ce si tako zeli, samo nevem kaj je zdaj to. Ja sedaj pa ima, cesa se je bal, saj sem 1000x bolj jezna.

Nekateri oa imate orav, v oreteklosti sem res enkrat burno reagirala, zakaj bi sel s prijateljico s faxa na kavo. Ampak sem ugotovila, da sm res malo pretiravala, saj sem tudi jaz sla na kavo s kolegi obcasno/redkoma.

Zdaj si verjetno misli, “eto, da sem imel prav, moram drugič biti bolj previden”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če ga rihtaš kot mama, bo tudi lagal kot je svoji mami! Nehaj mu gospodinjiti, urediš tisto kar je potrebno in fertik.

Laganje = nespoštovanje = varanje

Ko začne lagat, je treba v kali zatret, če ne se zaupanje izgubi in laži postanejo večje.

A ce gres na kavo, je to enako randiju?

huje … je kot, da bi znanko nabrisal ☺

New Report

Close