Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta dva me zmrazita, poglejte jih na tej čudni fotki

Ta dva me zmrazita, poglejte jih na tej čudni fotki

Cudna sta mi….

Tudi meni sta ful čudaška…nekako se mi zdi, da sta mal za luno. Ful čudno se skoz gledata, in ti čudni dotiki…kot, da sta debilna. Pesem pa,bolj kot sem jo poslušala, bolj sem bila živčna…pa še ust se ji ne ljubi odpirat. Kot , da bo pravkar zaspala. Grozna sta.

Meni sta pa prav simpatična, naravna, ne skušata ugajati vsem, preprosta.

Že po tem, kako ju sprejemajo in obravnavajo Slovenci, se vidi, da je v slovenceljskih glavah še kako prisoten “sindrom ovc”.

Vsi bi morali pihati v isti rog, biti enaki, huje kot v Severni Koreji.

Naj ostaneta kot sta. Ta njuna “čudnost” mi je všeč.

No, tole je en tak tipicen odgovor – ce ljudem nekaj ni vsec, so zahojeni slovenceljni, pa ovce, pa ne razumejo in podobno.

Ne bom razpravljala o tem, ali sta cudna ali ne, ampak prav zelo naravna tudi meni ne delujeta. Imam bolj obcutek, da je tudi njuna “naravnost in preprostost” poza, samo pac drugacna od trenutno prevladujocih. Pa ni nic narobe s tem, imata svojo publiko, ki ji je to vsec, za vse ostale je pa tudi dovolj izbire.

Kar se pa mene tice, je pa eurosong itak ze zdavnaj izgubil smisel…

Precej zadeta delujeta, kot da sta na pomirjevalih. :))

Rule 34

Meni sta fantastična in ko sta zmagala na Emi, sem si rekla, waw kakšen premik pri Slovencih. Super znak. Gremo v pravo smer razvoja. Da so Slovenci začutili večjo vrednost v globini, naravnosti, spontanosti. Bravo. Ne bi se čudila, da zmagata na Evroviziji, saj se Evropa razvija v to smer. Vsi ljudje v tem norem svetu, rabimo naravnost, spontanost, globino.
Preveč je že izumetničenosti, blefa, nenaravnosti, igre, imidža.
Bravo Zala in Gašper, tako mlada, pa imata že take modrosti v sebi in sta v tem neomajna. Držim pesti za vajino zmago na Evroviziji !

Samo eno vprašanjce: a pevka se je že naučila odpirati usta med petjem?

Drugače se za njiju kaj preveč ne zanimam, motita me ne, navdušujeta me ne. Njuna pesem za Evrosong mi ne gre na živce, ostalih ne poznam. Le to mazasto petje ni za nikamor.

Meni tudi deluje vse tako počasi……
Tadva ne bi preživela.
Vse je na počasi. Še Predin je hiter za njiju.

Lika kot iz kakšne grozljivke. Njuna pesem pa idealna.

predvsem zelo spontano delujeta, ja. kot da sta 24/7 počena…

Tudi meni sta super.
Bravo Zala in Gašper ! Navijamo za vaju !
Negativne slovenske komentarje pa preslišita in zradirajta.
Kar pogumno tako naprej ! Evropa vaju rada posluša ! Srečno !

Pesem je meni fajn. Slika pa mi je grozna. Kot iz grozljivke, najprej jo je zafiksal, potem jo bo mučil in nato ubil.

Moj mati je znala reči: “Vse mlade so ‘luštne’ “. A Zalin prazen, odsoten pogled …
No, ja vsake oči imajo svojega malarja :-). Jima privoščim vse najboljše in veliko uspeha – pač priznam, da se ne spoznam na “moderne trende”

Mene je pri tej temi zmotilo samo to, da avtorica ne zna uporabljati dvojine. Zelo zmotilo.

Slika kot slika. Obstajajo tudi druge. Kakšna sta v resnici težko sodim, ker ju poznam zgolj iz enega televizijskega nastopa in dveh intervjujev. Osebno imam raje ljudi, ki si vzamejo čas in premislijo, kaj bodo odgovorili. Veliko je gobezdačev, ki samo nakladajo, ko poskušaš to sestaviti v nekaj logičnega, pa ugotoviš, da je samo kup praznih besed in fraz.

Enak preblisk. Dva lika iz grozljivke.
Poza, imidž – vsekakor dobro, da ni zlajnan tralala šalala, sem za novosti, nujno jih rabimo, a to mi deluje obupno mračno (pa sem drugače tudi sama bolj “molovsko“ usmerjena).

Podpis!

Hahaha, mene pa ni zmotilo, ker sem Primorka:))

Slika je videti kot da bi živela 50 let nazaj na kmetih, v kakšni zaostali državi. Kateri fotograf si je drznil to sliko poslati v objavo? Sram ga bodi.

Punca mi je bila všeč, bila sta videti taka neizumetničena, naravna, krasna v primerjavi z vijoličnimi frizurami, ki so jih imeli drugi nastopajoči.

Ampak potem sem brala intervju s punco in mi je padlo dol. Punca se je hvalila, da ona pove vse vsakemu v obraz in da je imela v preteklosti težave s tem, s svojimi sošolci, ki je niso marali…hm. To mi pove dosti o človeku – nekaj je iskrenost, nekaj pa neprijaznost in ona prijazna do ljudi vsekakor ni zvenela.

Tisti, katerim sta všeč zaradi “naravnosti” ste pač nasedli tej igri. Vse je poza in predstava za javnost. Naraven si lahko tudi malo manj izrazito in izgledaš lepo in ne debilno.
Vaš link

Hahaha, mene pa ni zmotilo, ker sem Primorka:))
[/quote]

Nisi edina Primorka tukaj. In ni res, da Primorci ne znamo uporabljati dvojine.

Zadetka brez energije. Še bol bomo pušnili na evrosongu komad je za žile rezat.

Nisi edina Primorka tukaj. In ni res, da Primorci ne znamo uporabljati dvojine.
[/quote]

Saj nisem trdila, da sem edina Primorka tukaj. O čem ti to? In tudi tega ne pravim, da ne znamo uporabljati dvojine. Le zmoti me ne tako zelo, če je kdo ne uporabi. Pa tudi sama je ne uporabljam striktno.

Čisto ok sta. Sicer se jima pozna, da sta zadnje čase več v studiu in bolj malo na svežem zraku. Bosta že nadoknadila, ko bo konec tega cirkusa.
Fotograf je pa res mimo. Mnogo 100 x boljših imamo.

Mogoce pa bo ravno zaradi te “drugacnosti” se Slovenija uvrstila visoko.
Ljudje smo razlicni, eni taki, drugi pa taki. 🙂 In prav je, da je tako. Le kaj bi bilo, ce bi bili vsi enaki? 🙂

Se strinjam. Tudi jaz držim pesti za zmago, res sta vrhuuuuunska. Nekje v MB sta že imela tudi kratek koncert.. Slišala sem, da je blo fantasticno. Občutek višje dimenzije.

New Report

Close