Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imamo samo mi čudaške sosede?

Imamo samo mi čudaške sosede?

Sem danes opazoval soseso, kako se pogovarja s svojo mačko. Očitno verjame, da jo mačka razume.

Sem takoj šel notri in povedal svojemu psu. Kako sva se smejala.

Hahaha, dobra!

Lušten:):):)

Bivši skoraj sosed je imel v hiši in okrog hiše več kot 150 mačk (ni zajebancija). Vzel je k sebi vsako ker mu je tako naročil bog, brez heca:D. Z mačkami se je pogovarjal, plesal med njimi, jih jemal s seboj v trgovino, jih spraševal kaj bodo jedle, kaj pile in za njim so hodile po ulici kot vlak z neskončno vagoni. Penzijo je dedek zapravil za mačke, to je čudaški sosed.

no, jaz sem kr ena taka čudakinja. pogovarjam se s svojimi osami, ki vsako leto “gnezdijo” na južnem delu hiše. imam preko gnezdilnic in vsako ptičko zjutraj pozdravim med sprehodom po vrtu (navsezadnje skrbijo za moja drevesa). imam osem mačk, vse kastrirane/sterilizirane, imam dva psa, enako, imam robnik in poznam vseh preko sto rib, žabe so letos nove in jih še ne poznam. pogovarjam se z drevesi, jih objemam, tudi rožam dajem komplimente, če moram kaj izruvat in ne posadit drugam se rastlini opravičim ter jo prosim za razumevanje. skratka … ultra čudakinja, ampak meni je vse dneve da best. se moram ful pogovorit, imam tolk opravka z vsem tem življem, da nimam niti volje niti čas poslušat človeške čenče. 🙂 🙂

To sploh ni nič nenavadnega. Če človek nima ljudi s katerimi bi se pogovarjal, so tudi živali dobre. Bob Ross se je pogovarjal z drevesi pa je bil čisto normalen človek.

Mačke so prav simpatične živalce.
Pa še privoščljive niso.

😂😂

Rada bi slišala psa, kako se smeje…

:))))

Jaz imam dve mački in enega psa. Z vsemi se pogovarjam. Ena od mačk je totalna čveka, ena bolj malo govori, pes pa predvsem rad poje.
Fajn se imamo, nikoli nam ni dolgčas. Zdaj študiram, kako psa naučiti še igranje šaha, da bi lahko skupaj igrala.

Saj tudi z dojenčki se pogovarjate, pa vas tudi ne razumejo. Jaz in moja mačka se po tleh valjava od smeha. Pa ne samo, da se pogovarjate in frise pokate, še dežek delate. Pa še sprašujete jih, če so lulali in kakali in če bojo papali.

Ti si moje sorte :)))

To sploh ni nič nenavadnega. Če človek nima ljudi s katerimi bi se pogovarjal, so tudi živali dobre. Bob Ross se je pogovarjal z drevesi pa je bil čisto normalen človek.
[/quote]

Če se bolje razume z živalimi, ki mu vračajo njegovo dobroto in hkrati tudi sprejemajo. Normalen je lahko vsak ali nobeden odvisno od tega kaj je za koga definicija normalnosti. Če je normalnost to, da si čimbolj podoben večini, potem je gospod, ki je bival s hordo mačk daleč od tega.

Avtor, ti nisi nič manj čuden kot tvoja soseda.
Sem tole takoj povedala svojemu papagaju Pikiju (4 leta) … pa mi je rekel, citiram:
“Tale model nima 100 pik v glavi!”
Se je tako razburil, da mu je perje frčalo naokoli, komaj sem ga pomirila …

Take zapise z užitkom preberem, vibriraš na drugačni/ višji frekvenci, priporočam v branje
https://www.iskanja.si/izdali-smo-tudi/elementarna-bitja.html

Take zapise z užitkom preberem, vibriraš na drugačni/ višji frekvenci, priporočam v branje
https://www.iskanja.si/izdali-smo-tudi/elementarna-bitja.html
[/quote]

Jaz bi tole takoj kupila, pa je žal razprodana.
Mogoče veš, kje bi se jo dalo kupiti ali izposoditi?
Hvala.

Jaz bi tole takoj kupila, pa je žal razprodana.
Mogoče veš, kje bi se jo dalo kupiti ali izposoditi?
Hvala.
[/quote]

Ja v mestnih knjižnicah imaš kar nekaj njegovih knjig.
Prijetno branje želim:)

Take zapise z užitkom preberem, vibriraš na drugačni/ višji frekvenci, priporočam v branje
https://www.iskanja.si/izdali-smo-tudi/elementarna-bitja.html
[/quote]

jaz sem brala tole od Ajre Miške. https://www.bukla.si/knjigarna/osebna-rast-duhovnost-in-ezoterika/dotik-vecnosti-angelova-pripoved.html

tudi ona piše o elementalih in ker sem to prebrala pred leti, sem že posvojila to temo. vsa bitja, pa tudi kamni, okoli mene, ne glede na to ali so “moja” ali ne, so zame vredna pozornosti, besede, misli, včasih dotika. vse spoštujem, tudi črvom v zemlji, če katerega slučajno poškodujem, se opravičim, če katerega izkopljem, ga takoj zakopljem nazaj. ker imam ogormen vert imam tudi veliko dela zjutraj, ko grem na sprehod po njem in pozdravljam vse, ki na njem živijo. mi je čisto vseeno kaj si ljudje mislijo o tem, jaz trdno verjamem, da mi naklonjenost in ljubezen ter pozornost vračajo. celo polže prosim naj zaboga ne hodijo na “prazne grede”, ker imam tam nekaj posejano. skratka verjamem v božansko matriko in verjamem, da vse okoli mene odseva mojo energijo.

Hahahah dobra dobra

New Report

Close