Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Otročja nesposobna depresivna žena.

Otročja nesposobna depresivna žena.

Moja partnerka se obnaša kot otrok. Ni sposobna dialoga. Nekaj si da v glavo in potem trmari do nezavesti. Večkrat pusti odklenjeno hišo, VSAK večer spije 2-3 kozarce vina. Non stop zahteva, da hodiva na kavo, kar zgleda tako, da eno uro srebava kavo in gledava ljudi, ki grejo mimo. Nimam časa za to, ker moram delat. Želi tudi, da hodim z njo kupovat neke cunjce za otroka in za njo. Tudi za to nimam časa. Non stop zahteva, da hodiva k njenim. Tast je alkoholik, prav tako tašča. 6 let po otroku je že doma in si ne najde službe. Vmes je bila pol leta v službi, a so jo odpustili. Teh šest mesecev sem vsak večer poslušal, kakšen nesposobnež je njen šef, konstantno je bila z njim v konfliktu. Vsak dan jo boli glava in neprestano se pritožuje. Vmes me kliče, ko sem na delu in me obtožuje, da se kurbam. Ko sem ji rekel, da, če se ne bo nič spremenilo hočem narazen je začela groziti s samomorom. Zadnjič je rekla, da bo poklicala policijo, ker sem jo nadrl, ker je pustila teči vodo in šla od doma. Kaj naj s tem nesposobnim neodgovornim otrokom?

Kakšna je bila pa prej in kako to da se je spremenila oz. kako to da te prej ni motilo?

In taka je postala čez noč?
Aja, pa disfunkcionalnost njene primarne družine ti ni vžgala alarma v glavi, da se z ljudmi iz takih družin ni dobro zapletati?

nova
Uredništvo priporoča

Ali je to miks ene par tem iz MON-a?

Ne poslušaj teh idiotov pred mano, ki se spravljajo nadte, kot, da je tvoja krivda, ker je ženska nikakva.

Naredi načrt, kako jo boš zapustil, ker bolje ne bo nikoli. Najprej zavaruj svoje premoženje, pojdi k odvetniku, prepiši na starše…
Potem pa jo odpelji k staršem, pusti tam in zamenjaj ključavnice. Oglasi se na csd in z odvetnikom zahtevajta ločitev.

Ne pusti se še naprej izkoriščati. Če si naredil napako v mladosti ne pomeni, da jo moraš celo življenje prenašat.

Kako, da nisi prej opazil, da je z njo nekaj narobe. Kot vidiš sam, je zelo problematična, in nima nobenega namena se potruditi in izboljšati. Še več, zaradi svoje nesposobnosti, grozi celo tebi. Poleg vseh težav, se spreminja tudi v alkoholičarko. Takšno stanje ni sprejemljivo ne zate, za otoka pa še manj.

Postavi ji ultimat, naj si dobi službo, prevzame odgovornosti in naj bo trezna, sicer pa ji reči adijo. Reši sebe in otroka, dokler je še čas.Če bo grozila s samomorom, jo pošlji k pishiatru. Tam zdravijo tudi takšne.

Če jo boš pošiljal k psihiatru se bo cela njena familja spravla nate. Na koncu te bodo obsodili nasilja in pedofilije. Ne bi bil prvi! Poskrbi za premoženje, zamenjaj ključavnico in odpelji jo k njenim alkoholikom.

Se strinjam. Tudi, če bo hodila k psihiatru in na odvajanje od alkohola boš ti zraven trpel kot pes.
Pustijo, naj sama opravi s svojimi problemi. Če se bo vzela v roke jo lahko vzameš nazaj, čeprav dvomim.
Take se nikoli ne spremenijo

Dobrodošel v Sloveniji!

Absolutno najprej zavaruj sebe.

Če je alkoholik in sebična je tudi njen moralni kompas premaknjen. Takih zgodb je v Sloveniji na tisoče. Moški želi ženo spravit na odvajanje od alkohola in k psihiatru. Ona gre na žensko svetovalnico in ji dajo navodila, kako prikaže, da je žrtev, ona pokliče policijo…
Tako to gre.
Zamenjaj ključavnico, njo pa k staršem in na te se obrni:

http://www.ocetje.si/
http://door.si/

So društvo očetov, ki so bili večinoma po krivem obdolženi od podobnih žena, kot je tvoja. Država jim pa asistira. Sodišča, kazni, izvedenci, odvetniki.

Otroci uničeni, nora ženska je dosegla sranje, ki ga je iskala, moški pa plačal račune za vse skupaj.

preden si imel z njo otroka si pa gledal kam????
zdaj je pa tazadnji podn od človeka, prej pa je bila dovolj dobra, da ti otroka rodi?

eh… otrok se mi smili v tem zosu, ne fotr ne mati ga nista sposobna vzgajat tak, kot bi bilo potrebno

Počakaj, da naredi samomor. Čeprav ga ne bo nikoli. Razmisli o ločitvi, vendar tudi o tem, kako zaščititi otroka (otroke?). Nimaš druge izbire. Poglej njene starše in boš videl, kakšna bo ona.

Te spoštujem ker jo prenašaš. Zelo podobno sem imel in je k sreči bivša, tudi po razhodu se je 3 leta nisem rešil. Sin je bil dodeljen sprva njej, kasneje meni. Takšni osebi moraš nuditi zdravstveno pomoč in če je ne sprejme naredi vse v svoji moči in reši otroka iz njenih krempljev.

Slovenski očetje in možje delajo eno napako. So daleč preveč tolerantni do opisanemu podobnih žena!
Ko prvič izda tvoje zaupanje bi jo moral postavit pred vrata!

Je pijanka, zaključi takoj!
Je nasilna, zaključi takoj!
Se ti posmehuje, zaključi takoj!
Ne hodi v službo, zaključi takoj!
Te hoče umaknit od otrok, zaključi takoj!
Ne prispeva, zaključi takoj!
Se ku*ba, zaključi takoj!
Razvaja otroke, zaključi takoj!

Bolje ne bo nikoli. Samo slabše. Ko boš ti nehal to tolerirat se bo morala spremenit, prej nikoli in šla bo do konca. Ko te bo uničila se ti bo pa še smejala in poskusila iti na naslednjo žrtev.
Strinjam se z ostalimi. Zavaruj premoženje in jo izseli.

Te spoštujem ker jo prenašaš. Zelo podobno sem imel in je k sreči bivša, tudi po razhodu se je 3 leta nisem rešil. Sin je bil dodeljen sprva njej, kasneje meni. Takšni osebi moraš nuditi zdravstveno pomoč in če je ne sprejme naredi vse v svoji moči in reši otroka iz njenih krempljev.
[/quote]

Te spoštujem, ker to prenašaš. Še bolj te bom, ko boš temu naredil konec. Bodi moški, poskrbi zase. S tem boš poskrbel tudi za njo, da bo šla na zdravljenje.
Tako kot so rekli ostali, zavaruj se in jo izseli.


[/quote]

Pomagaj ji!

Samo v dobrem.kaj ti naj rečem?!

Predvidevam, da ji že leta poskušaš pomagat ampak ne gre. Tudi njeni starši verjetno pravijo, da ji MORAŠ pomagat.
Potem te bo samo še bolj izkoriščala.
Spokaj jo ven po hitrem postopku in prej se zaščiti, da te ne bo mogla napast. Lahko kar pričakuješ da bo to njen odgovor.
To je tako, kot bi pomagal pijancu. Še naprej bo pil.
Ultimat, odseli jo k staršem, ko se vzame v roke lahko poskusno pride nazaj.
To jo bo morda streznilo. Čeprav dvomim, sploh če so starši alkoholiki.


[/quote]

Citiram:

Kaj naj naredim

Moja partnerka se obnaša kot otrok. Ni sposobna dialoga. Nekaj si da v glavo in potem trmari do nezavesti. Večkrat pusti odklenjeno hišo, VSAK večer spije 2-3 kozarce vina. Non stop zahteva, da hodiva na kavo, kar zgleda tako, da eno uro srebava kavo in gledava ljudi, ki grejo mimo. Nimam časa za to, ker moram delat. Želi tudi, da hodim z njo kupovat neke cunjce za otroka in za njo. Tudi za to nimam časa. Non stop zahteva, da hodiva k njenim. Tast je alkoholik, prav tako tašča. 6 let po otroku je že doma in si ne najde službe. Vmes je bila pol leta v službi, a so jo odpustili. Teh šest mesecev sem vsak večer poslušal, kakšen nesposobnež je njen šef, konstantno je bila z njim v konfliktu. Vsak dan jo boli glava in neprestano se pritožuje. Vmes me kliče, ko sem na delu in me obtožuje, da se kurbam. Ko sem ji rekel, da, če se ne bo nič spremenilo hočem narazen je začela groziti s samomorom. Zadnjič je rekla, da bo poklicala policijo, ker sem jo nadrl, ker je pustila teči vodo in šla od doma. Kaj naj s tem nesposobnim neodgovornim otrokom?

__________________________

OBA se bosta morala spremenit. Pusti tasta in taščo ob strani, v vaju je problem. Nočeš se ukvarjat z njo, na živce ti gre, iz napisanega se lahko sklepa, da te po cele dneve ni doma oz. se zgovarjaš na službo. Oba se bosta morala usesti in pogovorit, treba bo začet komunicirat. Najbrž je samozavest na psu, počuti se ničvredno. Depresivna je, kar ni hec in najbrž si tudi ti na tej poti. Če se ne znata pogovarjat, daj pobudo za vključitev tretje osebe. Pozanimaj se za brezplačno pomoč (posvet.org). Da se rešit vajino zvezo, če imata voljo. Probaj za začetek hitreje priti domov iz službe, bodi nežen in spomni se kako sta se imela rada na začetku. Potrudi se za začetek, da vidiš odziv.

Kar se tiče njene otročjosti, je to dejansko njen ‘notranji otrok’ ki išče pozornost žal na napačen način…

1. ☺

Zate imam enak nasvet, kot bi ga imela za žensko v taki situaciji. ČE NI ZA BIT’, JE ZA IT!
Če pa ne bi rad šel narazen, pač pojej pasulj, ki si si ga skuhal sam.

Dvigni sidro. Bo potem grdo, ampak, ko se je boš znebil bo hitro bolje. Sem imel podobno. Vsak dan, ko se zjutraj zbudim je lep. Imam načrt in ga izpeljem.
Noben me grdo ne gleda, noben mi ne pove, kaj vse da je z mano narobe. Tudi prijateljico imam. In vse polno jih je ki bi bile z mano. Prej jih še opazil nisem, ker me je tako jahala.

Ja, prav jahala. Šele zdaj to vidim. Ko boš imel distanco se boš vprašal, kako je bilo sploh mogoče to prenašat.

Dokler je tako je še čist dobro zate. Sosedova tle je vsa vražja, moža stolče da je pisan kot marjetica, včasih mož kar v avtu pred trgovino ali v garaži na regalu zaspi ko ne upa gor 😀

in vi nasedate!!!!

New Report

Close