Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dominantne ženske

Dominantne ženske

A katerega moškega rajcajo dominantne ženske v dnevnem življenju na način, da jih nato ponoči spravijo v posteljo in tam domiňirajo one pa se jim prepustijo? Ker v službi je bossica in ne gre. Tudi zaradi sodeľavcev… potem pa bi jim doma pokazali, kdo je šef? A koga to rajca sploh? Resno sprašujem…

Mojga 😉

tle si še eno običajno ženske ne upajo ogovorit, kaj šele eno amazonko.

Kake dominatne ženske, to ne obstaja, ženska je ženstvena, vsemu ostalemu se sploh ne more rečt ženska, recimo te na monu, a so to ženske? Bodte no pametni, to ni niti blizu ženske ne. 😅

ej mene pa resno zanima kaj je zate top ženska? brez provokacije.

ej mene pa resno zanima kaj je zate top ženska? brez provokacije.
[/quote]
Vse kar je popolno nasprotje tebi multinično.😅

Da mam tako v bajt bi se koj skregal na smrt. To še samo ne ve kaj bi samo s sabo potem pa igrajo nesramno p*asico čim najde papka, ki se pusti vodit. Vse je sam fasada.

ej mene pa resno zanima kaj je zate top ženska? brez provokacije.
[/quote]

Je že opisal svojo idealno žensko, ali spiš?

Tko nekk
Al je ženska al je pa traktor.


Ce te kupuje in nabavi dominantna baba si njena kurbica, fifi, pudel ne pa sef hahahaha.


Ce te kupuje in nabavi dominantna baba si njena kurbica, fifi, pudel ne pa sef hahahaha.
[/quote]
Jaz se javim za pudla. 😋


Jaz se javim za pudla. 😋
[/quote]

Ti rabiš psihiatra

Ti rabiš psihiatra
[/quote]
Zakaj že?
Ko moški išče subico pa ni za psihiatra?


Zakaj že?
Ko moški išče subico pa ni za psihiatra?
[/quote]

Tebe pa enkrat okol prmazat, ker take butaste sprašuješ.

Kaj pa nek normalen enakopraven odnos? Takšni, ki hočejo dominirati (moški ali ženske) imajo verjetno veliko frustracij.


Niti približno ne. Bi letela iz balkona, z gajžlo vred. Kdo bo pa prenašal furijo, lepo te prosim.

Moja diredore je nenormalno dominantna oseba. Zajebana. Doma je pa drug človek. Sicer bi ji mož pobegnil. :=).. Če se hoče kurciti v lastni bajti je lahko v enem tednu sama, saj je njen mož popolno nasprotje. Mora ga božati, če noče, da ga izgubi. Ko v službi izgubi vse zivce, ga vedno pokliče, da jo naštela oz pomiri. Prehud službeni tempo ni za ženske, ker lahko ratajo nore. 🙂 kljub vsem psihološkimi izobraževanjem, ki se prirejajo po firmah.

Moja diredore je nenormalno dominantna oseba. Zajebana. Doma je pa drug človek. Sicer bi ji mož pobegnil. :=).. Če se hoče kurciti v lastni bajti je lahko v enem tednu sama, saj je njen mož popolno nasprotje. Mora ga božati, če noče, da ga izgubi. Ko v službi izgubi vse zivce, ga vedno pokliče, da jo naštela oz pomiri. Prehud službeni tempo ni za ženske, ker lahko ratajo nore. 🙂 kljub vsem psihološkimi izobraževanjem, ki se prirejajo po firmah.
[/quote]

Ja…. no lih o tem govorim… imam prijatelja, ki je zelo prijeten, z njim bi imela celo nekaj več. Torej… Je control frik… tak k se mu na ven ne vid, vendar je natur boss. Ima šefico, o kateri veliko govoriva…. vsake toliko se mi zdi, da se mu v očeh zaiskri, ko govori o njej… nikoli nič konkretnega. Vem pa, da je imel prej vezo z učiteljico in da sta jo morala skrivat. Ona ga je jebala na vajah, on pa njo v postli :). Pravi, da ji je dal vetra, bolj kot je bila zoprna do njega in da je bila v postelji čist sub… zato me zanima, kako te stvari dejansko funkcionirajo. A gre povsod tako…sploh če moraš skrivat…

Ja…. no lih o tem govorim… imam prijatelja, ki je zelo prijeten, z njim bi imela celo nekaj več. Torej… Je control frik… tak k se mu na ven ne vid, vendar je natur boss. Ima šefico, o kateri veliko govoriva…. vsake toliko se mi zdi, da se mu v očeh zaiskri, ko govori o njej… nikoli nič konkretnega. Vem pa, da je imel prej vezo z učiteljico in da sta jo morala skrivat. Ona ga je jebala na vajah, on pa njo v postli :). Pravi, da ji je dal vetra, bolj kot je bila zoprna do njega in da je bila v postelji čist sub… zato me zanima, kako te stvari dejansko funkcionirajo. A gre povsod tako…sploh če moraš skrivat…
[/quote]

Mislim da gre velikokrat tako, sploh če ženska izgleda zadovoljna.
Saj je OK napisano že v prvem tekstu te teme, le tisti “da ji pokaže kdo je šef…” je tragično smešen. Kot da gre v paru za nadvlado…

Ja…. no lih o tem govorim… imam prijatelja, ki je zelo prijeten, z njim bi imela celo nekaj več. Torej… Je control frik… tak k se mu na ven ne vid, vendar je natur boss. Ima šefico, o kateri veliko govoriva…. vsake toliko se mi zdi, da se mu v očeh zaiskri, ko govori o njej… nikoli nič konkretnega. Vem pa, da je imel prej vezo z učiteljico in da sta jo morala skrivat. Ona ga je jebala na vajah, on pa njo v postli :). Pravi, da ji je dal vetra, bolj kot je bila zoprna do njega in da je bila v postelji čist sub… zato me zanima, kako te stvari dejansko funkcionirajo. A gre povsod tako…sploh če moraš skrivat…
[/quote]

Ta tvoj frend je malo mazohista. Ha pa bo podobnosti…. Glede na to, da je pred možem imela same jebace v glavo in u dupe :), zdaj mora pa vse svoje gone vase potiskat, če hoče obdržati zakon, je to res jebeno…. Se mi zdi, da trpi kot Jelena Karleusa… Brez stranskega ljubimca dvomim, da bo še dolgo zdržala, ker mora dati ven te svoje nagone, pa kaki že so…. :))… Boljše bo za njo, da se čimprej ofna iz verige, bomo vsaj zadihal… :)))

hahahahhaahhaha… viharc in tako popolno bitje bi tebe imelo…hahahahaha…zato si pa še vedno samski in na suhem, sam domišlija ti pa dela, vsej neki…hahahahaha

Mislim da gre velikokrat tako, sploh če ženska izgleda zadovoljna.
Saj je OK napisano že v prvem tekstu te teme, le tisti “da ji pokaže kdo je šef…” je tragično smešen. Kot da gre v paru za nadvlado…
[/quote]

Maš prav, kerne gre za tak odnos, kdo je šef, ampak preprosto za feeling in kaj rabi.


Ce te kupuje in nabavi dominantna baba si njena kurbica, fifi, pudel ne pa sef hahahaha.
[/quote]

Ja bo treba malo v svet. Nakup moških je danes standard med balkanskimi migracijami. Ženske z rednim bivanjem v tujini, si moškega iz matične države lahko kupijo za 20 jurčkov,. Povod za to so vize, državljanstvo…. In če jim moski odgovarja pač ostaneta skupaj z zavezo, da ji bo do konca služil, kot dobrodelni pudeljcek.

Dr. Rugelj bi bil edini in pravi

Ti rabiš psihiatra
[/quote]

Je pa zanimivo, da so v igricah moški veliko raje podrejeni, vsaj trg menda pravi tako, če vprašaš ta poklicne.
Ženske so redko po naravi dominantne, še tiste poklicne to fejkajo.

New Report

Close