Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena se je svinjsko zredila.

Žena se je svinjsko zredila.

Z njo imam dva otroka, tako, da zaradi njih nočem stran.

Zredila se je za 25 kilogramov. Kaj naj počnem s tako žensko!?
Noče shujšat, požre vse kar vidi, še posebej sladkarije.

če bi jaz imela s teboj dva otroka, bi se zredila za 50 kg, saj bi to bilo še edino veselje v življenju, ki bi mi ostalo.

Tudi moja je šla cca 30 kg gor. Ne morem je več gledat…
Zato vas pa moški puščajo. Potem pa jamrate, da je to zato, ker vas ne razumejo, ker ste uspešne in samostojne. Če bi imela +30 ko sva se spoznala je še povohal ne bi!

Jaz seksam sodelavko, ker se je moja zredila in ji ni do seksa.

Če bi imela 10 kil preveč me ne bi motilo. Ampak jih ima kakšnih 25 več ko takrat ko sva se vzela.
Če se ne bi zapustila je ne bi varal. Otroke imava, zato ne grem stran a razmišljam o tem.

ženske so pred poroko vitke, da jih moški lažje nese čez prag v hišo, po poroki se pa zredijo, da jih moški težje spravi čez prag iz hiše :))

v tem je keč

ni nikoli preveč 😉

Ne maram prenažrtih debelajs.
Nikoli ne bi bil s tako, to je, kot da ne bi skrbela za higieno.

Le zakaj iscejo vase zenske uteho v hrani? Bos se locil, pa bo takoj shujsala.

Tudi jaz ne bi prenesel, če bi se moja zredila za 20 kil.

Da vse ob ločitvi shujšajo. prenajedanje je povezano s čustvi. Nekaj pogrešajo in zapolnijo praznino s hrano.
Moški, če bi zapolnili to praznino, tudi odvečnih kil vaših žensk nebi bilo. Pa bodite pozorni, ko žena naenkrat shujša, verjetno takrat čustva dobi drugje…
Happy wife, happy life.

kontra oni dedec se je zredil!

Tudi če g. Avtor trola, je to tema, ki se tiče povprečnega slovenskega para. Žena se redi zaradi neravnovesja hormonov in stresa, mož jo kljub temu zaničuje medtem, ko se nažira s čipsom, pivom in ne opazi, da tudi njemu trebuh vzhaja.

Jaz ni šans, da jo prenašam, če se mi zredi za 20 kil.
Pa ste vi normalni!?

Poznam dve. Ena dva otroka, ena enega. Po porodu sta obdržali balone in še dodali.

Obup, kdo to prenaša. Če bi bila jaz moški ne bi.

To se kako drzi. Ko sem bila v rozicah in dobivala pozornost sem lahko takoj shujsala. Bila v zvezi, kjer je zacel bivsi komentirat mojo postavo, za kar sem se dodatno iskala tolazbo v hrani. Ko sem pa zacela dobivat pozornost od sodelavca, so sle kile dol. Veza se je potem s casoma koncala, jaz precej shujsala, bivsemu je bilo zal in me je se dve leti kontaktiral. Ce vam partnerka ni vec vsec, raje koncajte zvezo, kot pa neko varanje. Ziher ona to cuti, se se dodatno sekira in tako se bolj papca.

Sem zenska in izjave zensk, da se je zredila zaradi hormonov in stresa so obupne. Ali pa ker je custveno neizpoplnjena. Zredila se je, ker prevec zre in ker je lena ter ima obuctek, da se ne rabi vec truditi. Ce ji moski ne da dosti custev, ni potrebno zreti, ampal ga odjebati. Me zanima ce bi enako pisale, ko bi nekdo napisal, moja zena je zacela kaditi kot turek, prej pa ni. Dejte no zenske, sej vse vemo kako to gre.

Prepovej ženi, da hodi v trgovino. Samo ti kupuj hrano in vsakemu članu družine odmeri določeno dnevno količino, ko jo poje, je hladilnik prazen.

poznam žensko, ki je mama 4 otrokom – torej za njo so 4-je porodi, pa je suha, ampak baje kakor vedo vsi povedati naokoli jo je partner prevaral – on pa ima kar lep nosečniško-pivski trebuh.
Tolk sam ko tipi govorijo,da varajo svoje zato ker so se zredile, oni pa kao suhi pa top.
Glede na njeno postavo v tem primeru, sploh pa dodatno, ker niti sam ni manekenski, je sploh neb smel prevarati… ne bodo pili vode ti izgovori vas tipov v tej temi

če je suha, je pa ziher tečna. pa ima iz tega razloga baje partner pravico varat. saj razlog vedno najdejo….

če je suha, je pa ziher tečna. pa ima iz tega razloga baje partner pravico varat. saj razlog vedno najdejo….
[/quote]

Vsak izgovor je dober, kajne?
Da bi se z žensko pogovoril, ji pokazal, da jo ljubiš in ceniš, to pa nikakor.

Jaz sicer teh problemov nimam, ampak zaradi hormonov in stresa, pri katerem seveda tudi hormoni ne delujejo prav, se še kako lahko zrediš. Glede na stoletje, v katerem živiš, bi pa že lahko bila toliko izobražena, da bi to vedela. Je pa res, da so taki primeri redki, vsekakor jih ni toliko, kolikor je predebelih ljudi.

Se zlazem da imam 10 kil vec kot v resnici. Samo zato, da se znebim izmeckov kot ste vi. Za take je jasno, da bi zapustili tudi bolano zeno, tudi invalidno ali drugace poskodovano. Vidim v reali da ste eni moski dejansko smetje, ki isce samo fu.k. pa lep dan.

No, ne ravno svinjsko, imam pa sigurno 10 kilogramov več kot pred poroko. Sicer pa sem že 60 + in nihče me več ne ocenjuje kakšna sem.
Trije porodi, vsak porod mi je pustil kakšen kilogram, svoje je še dodala meno pavza in zdravila, ki jih moram redno jemati proti alergiji.
Mož pa se je zredil več kot jaz, čeprav ni bil noseč in ne v meno pavzi.
Na splošno pa sem sama s sabo zadovoljna. Nisem svinjsko debela, sem samo malo okrogla in kar je najpomembnejše, na obrazu nimam gub. Moje sovrstnice, ki so zelo suhe, so vse nagubane, kot da bi imele 80 let.

Jaz sem pa na začetku bil takrat še s punco, ki je imela 30kg viška, ampak res super karakter in res sem se z njo ujel, nato sem ji povedal, kaj in kako in sva tudi športati začela skupaj in se zdravo prehranjevat, sem bil res vesel, ko sva skupaj opazovala rezultate in najino napredovanje, to te samo še bolj poveže. Sva sedaj že 10 let skupaj in še zmeraj oba veselo športava (kolesarjenje, tek, hoja v hribe, fitnes pozimi) in res izjemno uživava v tem, imava pa sedaj “normalni” teži in kar izklesani postavi. Kar hočem povedat je to, da ni samo en v zvezi in da lahko stvari počnete skupaj, še bolj se povežete s partnerjem, ne vem, v kakšne zveze se to zapletate, ko se še o tako preprostih stvareh ne morete normalno pogovorit? Samo takoj ločitev pa ne vem kaj…Žalostno!

Lep dan želim vsem.

sama sem nekoč tudi tako rekla in so me potem moški vprašali,kje imam te Kg,sem rekla,da se znam oblečet ,haha.

New Report

Close