Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem ženska in imam več težav z ženskami kot moškimi

Sem ženska in imam več težav z ženskami kot moškimi

Sem imela žensko šefico, ki je bila čist pasja, skoz je nekaj terorizirala podrejene, predvsem ženske. Z moškimi nadrejenimi nisem nikoli imela nekega problema. Tudi k zdravniku grem raje moškemu, se mi zdi, da me obravnava bolj racionalno, ne prepričuje me, da imam težave, ki jih nimam. Sem edina?

Slovenski sindrom

Ne, nisi edina. To je tipično obnašanje kokoši, ki pač za nadrejeno ne more prenesti druge kokoši, petelina pa lahko. To, da mora biti baba podrejena dedcu, je v babjem DNK zapisano. Skozi tisočletja je pač bilo tako.
Moški imajo (za razliko od žensk) nekaj več pameti. Oni radi potegnejo in držijo skupaj, medtem, ko je baba drugi babi najhujši sovražnik.

Vse to gre dedcem fajn na roko, oni babe gledajo in ni čudno, da jih imajo za kokodajse.

Koliko časa bo trajala ženska podrejenost moškemu? Samo toliko časa, dokler bodo ženske tako butaste kot so.

nova
Uredništvo priporoča

Ne, nisi edina.
Ženske so iz dneva v dan večji poden.
Primitivnost, ki so jo moški uspešno prerasli je nova moda za ženske.
Pijača, primitivizem, lenoba, nepripravljenost na dialog, zabušantstvo, brezciljnost, potrošništvo, vsiljivost, kajenje, nerazgledanost in pomanjkanje omike so lastnosti moderne ženske.

Tudi jaz opažam, da se ženske med sabo težko prenašajo. Svet brez žensk bi dobro funkcioniral, samo dolgčas bi bilo. V svetu brez moških bi se ženske pobile med sabo.

Znanstveniki so se dokopali do tele ugotovitve: sindrom čebele matice – https://en.wikipedia.org/wiki/Queen_bee_syndrome

Nimam teh izkušenj.
Za nameček močno dvomim, da je avtor prvega zapisa ženska. Če pomislim na MON ta teden pa še sploh ne.

Ce imas skoz probleme z različnimi ženskami si mogoce ti problem. Nekako ne kupim da si ti nedolzna.
Vprasaj se ,kaj pa ce ti poroblem s svojim obnašanjem naredis in si na noz z vsako zensko

Ženske so iz dneva v dan bolj grozne.

Ne teži!

eh to je naša stara norica, ki vedno začenja stavke : sem ženska in piše poste, da se ljudje kregajo med seboj. Po moje jo lastnik mona plačuje, da ima za pir in cigarete, ostalo pa sociala krije.

eh to je naša stara norica, ki vedno začenja stavke : sem ženska in piše poste, da se ljudje kregajo med seboj. Po moje jo lastnik mona plačuje, da ima za pir in cigarete, ostalo pa sociala krije.
[/quote]

Nekaj takega ja.

Jaz isto, nič novega..a mogoče izgledaš nadpovprečno dobro?

Te ženske medsebojne tekmovalnosti se nisem zavedala, dokler nisem prišla delat k sedanjemu delodajalcu. Sama ne sodelujem (nezavedajoč ) več v tem. Ena sodelavka me je nagovarjala proti drugi, druga proti tretji. Sem tudi rekla, da me v njihov vrtinec zblojenih medsebojnih odnosov nihče več ne bo potegnil. Tega si ne dovolim več.
Ravno tista, ki me je najbolj opominjala na druge in se delala nekako najbolj nedolžno, se je izkazala za najbolj opravljivo, nevoščljivo, nestrpno in zahrbtno. Vse je tožila nadrejenim.
Zaradi nje moram danes iskati drugo službo, ker mi je narejena ogromna škoda. Zaradi tega me tudi nadrejeni drugače obravnavajo. Sem v slabšem položaju kot ostali.

Pretežno ženski kolektiv me ubija. Sicer smo vmes dobili fanta, vendar je ta absolutno premalo. Zaradi vsega sem resno zbolela. Ne, hvala. Res ni vredno več to prenašati.

Žensko kvakanje = prenašanje čenč, sprožitev govoric, škodenje ugledu, zahrbtnost, toženje drugim, podtikanje, manipulacije, laži,… Res, ne hvala. Upam, da bom v naslednji službi delala vsaj v mešanem kolektivu.

Vesela sem, da nimam takih oseb v privatnem življenju.

Sem hvalezna, da imam bolj ali manj mosko izobrazbo. Tu kjer delam vcasih prav pogresam kaksno zensko. Znajo pa biti tudi moski hinavski, sploh ego vcasih nagaja, ces kaj bos ti meni zenska pravila. Tako da oboje so prednosti in slabosti. Po moje je najbols mesan kolektiv, mogoce kak procent vec moskih. ☺️

To ti pa 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjamem.

Vsi imajo večje probleme z ženskami. Ženske in moški. Ker so bolj zahrbrne, ker opravljajo, ker poskušajo drugim uničit ugled. Najbolj na udari so lepe ženske in močni, možati, bogati moški.

Takim zavidajo, ker nikoli ne bodo kot oni oziroma imele takega moškega. Fuj in fej.

Jaz nisem ravno lepa, pa grda tudi ne, pa so sodelavke vseeno nevoščljive. Mislim, da ženska ne rabi biti niti lepa, da ji ženske nagajajo. Že, če misli s svojo glavo, je drugačna, jo hočejo uničiti.

Je pa ženska ženski sigurno največji sovražnik. Če se to ne pokaže takoj, npr. v službi, ko sta si dve sodelavki zelo dobri pred kolektivom, toliko, da ne zlezeta ena drugi nekam v ta zadnjo, pa se resnica pokaže pri napredovanjih. Naj ena od njiju močno napreduje, druga pa ne, pa bo zagotovo ogenj v strehi. 😂

jaz se z ženskami prav fino razumem in nekako nimamo težav druga z drugo.
bi pa-tisti trenutek, ko pa bi morala izbirati med žensko in moško družbo/sodelavci/prijatelji/kolegi ipd.-vedno in povsod izbrala moško družbo.
že od nekdaj je tako in niti ne vem, zakaj.

Se mi zdi, da smo ženske na nek način res kure, ker se kar avtomatično naredi kljuvalni red in potem ena samooklicana stara kura misli, da je glavna na vrhu gnoja. Boh pomagaj, če ima še zaledje od koga … ali pa če skače po najbolj glasnem petelinu.

Samo kolikor opazujem sploh ni neke razlike – medspolno tekmovanje je vse prisotno; moški niso čisto nič manj opravlji, hinavski, zajedljivi drug do drugega kot ženske. Ena razlika je po mojem mnenju ta, da ženska moškega ne vidi kot neko hudo konkurenco in obratno – ženska se bo prej moškemu dobrikala, moški pa ženski, če ne drugega za kanček pozornosti, topel nasmeh.

Če si tiho in opazuješ takoj opaziš na kakšen grd način šele moški med seboj obračunavajo. Mrbit ženske bolj razpravljamo o tem, samo moški ravno tako trpijo, a tega nočejo, ne smejo pokazati.

Ženska ženski volk.

To je v psihologiji že vse dokazano, izmerjeno, opazovano, dokmumetirano!
Moški se družijo zaradi nekega interesa, želijo opravljati kako zadevo, želijo, da stvar teče. Če se skregajo, se, ampak bistveno jim je, da zadeva teče naprej, da se igra ne prekine.
Ženske popolnoma drugače. Že kot deklice in najstnice se nenehno grupirajo glede na to, s katero so prjatle in s katero skregane. To jim je vse. Če so prjatle med sabo, si to dokazujejo na tisoč in en način (primerjajo modrčke, hlačke, opravljajo druge, šopingirajo skupaj … ni važno, glavno, da si dokazujejo, da meje med njimi ni, zato si tudi medsebojno izmenjujejo ličila, modrčke, obleke itd.). Kar počnejo, nima nobenega posebnega cilja, glavno, da si dokazujejo, da so na isti valovni dolžini, zato se tudi ukvarjajo s plehkimi, nepotrebnimi, banalnimi stvarmi (šoping, ličenje, oblekce) in smejejo vse na isti način (tisto vaginalno hihitanje, en nevrotičen, hihihi-smeh). Ko se pa skregajo, so pa sovražnice na kri in smrt! Prav pestujejo svoje zamere, uživajo v opravljanju, nagajanju, žaljenju, segregaciji, diskriminaciji. Samo za to živijo, da zlivajo gnojnico po drugih, s katerimi so se skregale. To jim je vse. Ni jim do tega, da bi kak projekt tekel. Ženske nimajo nobenih projektov. Na svetu so bolj ali manj v nadlogo. In ker so popolnoma nepotrebne in ker niti same ne prispevajo nič bistvenega svetu, se v popolnosti posvetijo samo opravljanju, žaljenju, šikaniranju drugih, s katerimi so skregane. Samo na to mislijo: kako so s to in to skregane. Ne morejo čez to tako kot moški, ki se ne ustavljajo pri osebnih posebnostih drugih moških, to jih ne zanima, oni hočejo “igrat fuzbal” in igra mora laufat. Da bi drug na drugega gledali glede na določene posebnosti (npr. “Lej ga, kako ima krive noge”) in jih zaradi tega izločili iz igre, jim na kraj pameti ne pade!
Ženske pa popolnoma drugače: ko vidijo eno “kravo”, kakšne cunje je nase dala ali kako se ven meče, jim to zapolni ves duševni svet in se ukvarjajo samo še s tem.
To je vse psihološko dokumentirano, dokazano. Ženske so take. Plehke, banalne, nesposobne koncetracije na stvari, ki se ne tičejo cunj in postave, nesposobne vzdrževati projekt, ampak obsedene samo s tem, katera je s katero prjatla in s katero skregana. Drugega psihično niso zmožne.
Skratka, živijo samo v nadlego človeštvu.


P*eder zase govori. Pravi moški obožujemo ženske. Toplovodarji si pa riti vohajte.


P*eder zase govori. Pravi moški obožujemo ženske. Toplovodarji si pa riti vohajte.
[/quote]
Ti obožuješ ženske samo toliko, kolikor v njih vidiš primerno vložišče za svojega curaka.
Z drugimi besedami, ko obožuješ ženske, obožuješ v resnici svoj kúrac! Torej imaš v svojih mislih več kúrca kot žensk!


Ti obožuješ ženske samo toliko, kolikor v njih vidiš primerno vložišče za svojega curaka.
Z drugimi besedami, ko obožuješ ženske, obožuješ v resnici svoj kúrac! Torej imaš v svojih mislih več kúrca kot žensk!
[/quote]
Kjer je ženska je življenje. Dva toplovodarja še nista dala življenja. Usrane riti f.ukate.

New Report

Close