Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bitcoin spet

Bitcoin spet

U spet bi se dalo fajn zaslužit prejšnji mesec.

sedaj je prilika za nakup, mi bomo kupovali kasneje..

Samo še rasel bo. Tako kot cena stanovanj v LJ. To sta dve najboljši investiciji za daljno prihodnost.

nova
Uredništvo priporoča

Ja, sem kar zaslužil 🙂
Pa tudi že prodal.

Sedaj čakam na korekcijo da se spet založim.

Da. Vse je tako kot mora biti.

Po napovedih bo do poletja zrasel do 38.500 $

Po napovedih bo do poletja zrasel do 38.500 $
[/quote]
katerega leta ☺

kupujte, mrzlično kupujte sedaj je pravi trenutek za napraviti izgubo

Po napovedih bo do poletja zrasel do 38.500 $
[/quote]
vsak naj ima svoj varnostni protokol. Ne se zanašat na nekaj kar je minljivo. tam kjer imam jaz klapa neglede na padce gor dol.lp

Spet orenk raste. In še bolj bo šlo gor.

Kdor je poslušal tebe ker si “stručnjak” je sprejel napačno odločitev.

nekaj zaslužil te dni. Sem pa prezgodaj prodal gleda na uplift ☻

Moraš biti zadovoljen s tem kar si uspel narediti in se ne ukvarjati s tem kar nisi.

ko idijoti iz kavne vsedline ekspresa nabijajo ☺
ta je zrel za odvzem državljanstva in sposobnosti skrbeti za sebe ☺ – cena kripte nima zveze z ničemer ☺

https://siol.net/digisvet/novice/kuha-se-nekaj-velikega-je-to-razlog-da-je-bitcoin-eksplodiral-497570

Zanima me kako kupiti bitcoin brez kakšnih tretjih oseb pred tem? A sploh obstaja to? Meni je pred leti en človek iz ene tuje borze gnjavil vsak mesec, če kupim bitcoin, ker sem se enkrat prijavil tja gor, da bi bitcoin kupil … ker ga nisem znal, mi je ta osebek začel gnjaviti na veliko.

Jaz bi kupil dva bitcoina, ampak samo, če med mano in prodajalcem ni še kakšne tretje osebe. Se pravi, da bi preprodajal bitcoin dalje. Sicer niti ne vem, kako varno je to, glede na to, kako kradejo te zadeve.

bitstamp.net

na eni od spletnih borz kjer je možnost nakupa z obicajnimi valutami. bitstamp npr.

na eni od spletnih borz kjer je možnost nakupa z obicajnimi valutami. bitstamp npr.
[/quote]
v bistvu ne kupiš!! kript ampak kupiš “žetone” za menjavo v kripte v kripto svetu.
In to niso borze ampak so menjalnice.

Mi smo izgubili pred letom nekaj 100 eur, tečaj je vmes med klikanjem padel za 1000 eur in smo vse izgubili. Zgodilo se je vmes med stiskom tipke za sell, v sekundi je tečaj padel za 1000 eur. Samo v vednost, kako je to rizično ,raste raste, potem pa v sekundi pade. Denar služim raje drugače. Oddajam stanovanje na morju, pa bom za noč zaslužila 90 eur, pa bom sigurno ta denar dobila 🙂

Izgubila si po lastni neumnosti. Ker si prodala. Tipični paničar. Ti v kripto svetu res nimaš kaj iskat.

To ni bil noben človek z borze. To je tako, kot da bi rekel, da ti je banka težila, da nekaj kupi. Očitno je šlo za nekega goljufa. Kriptovalute se kupuje brez posrednikov, na borzah. In nikjer drugje. In tudi to ni res, da dobiš žetone. To velja samo za Toro mogoče. Dobiš kriptovaluto, ki jo moraš tudi primerno shranit.

Kripte se kupuje “v rdečem”. Sedaj vstopit je dobesedno prosit za izgubo.

To ni bil noben človek z borze. To je tako, kot da bi rekel, da ti je banka težila, da nekaj kupi. Očitno je šlo za nekega goljufa. Kriptovalute se kupuje brez posrednikov, na borzah. In nikjer drugje. In tudi to ni res, da dobiš žetone. To velja samo za Toro mogoče. Dobiš kriptovaluto, ki jo moraš tudi primerno shranit.
[/quote]
a dej no ☺Kripte se lahko pošilja tudi iz denarnice v denarnico.
zakaj pa potem nakažeš € v menjalnico in, ko želiš € nazaj, ti jih nakaže menjalnica.
Tisto, kar pa imaš na spletu pa so “žetoni” v valuti (€, $ … ) ali pa kripte ☺
Me pa zanima kako menjalnice pokrivajo svojo izgubo, ko kripte na netu rastejo ??? Ker toliko € , $ pa nimajo kot je vrednost v € njihovih komitentov.

S tem kar si napisala si povedala, da ste imeli svohcene rokce in ste počeli neumnosti ali pa ste enostavno samo neumni.


a dej no ☺Kripte se lahko pošilja tudi iz denarnice v denarnico.
zakaj pa potem nakažeš € v menjalnico in, ko želiš € nazaj, ti jih nakaže menjalnica.
Tisto, kar pa imaš na spletu pa so “žetoni” v valuti (€, $ … ) ali pa kripte ☺
Me pa zanima kako menjalnice pokrivajo svojo izgubo, ko kripte na netu rastejo ??? Ker toliko € , $ pa nimajo kot je vrednost v € njihovih komitentov.
[/quote]

Menjalnice živijo od provizije na transakcijo torej o kakšnih izgubah ti sprašuješ ko rastejo?

New Report

Close