Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o moških, ki počepnejo in pokažejo ritno razpoko?

Kaj si mislite o moških, ki počepnejo in pokažejo ritno razpoko?

Po vseh idiotskih temah v stilu “Kaj si mislite” (o samskin ženskah, o samskih ženskah brez otrok, o samskih ženskah 30+ brez otrok, o samskih ženskah 40+, o … v neskončnost), pa dajmo še eno idiotsko temo, kakršna vam gre tako v slast:
Kaj si mislite o moških (vseeno, ali je samski ali varalica, 30+ ali 40+, s kilažo kita ali ptiča goliča …), ki razgali vrh svoje ritne razpoke, kadar npr. počepne (ko šraufa kako gumo na Petrolu, kot sem videl danes) ali ko se sklanja na kolesu naprej (kot sem videl že kdaj prej)?
Odgovori “Zakaj ti je pa treba gledat” odpadejo, ker ne gre za gledanje, ampak vpadenje v oči! Hočeš nočeš!
Spominja na dekolte jošk, le da je neskončno bolj nagravžno. No, kaj pa vi mislite?

V soboto sem bila v trgovini in enmu mozakarju poči vrecka, vsa vsebina pade po tleh, se kotali v vse smeri. In tale model se skloni ter hiteo pobira stvari, hlace so mu pa zlezle cisto dol, bila sem meter od njega, hotela sem mu pomagati, a ko sem videla tist kosmati anus me je vse minilo. Bljak, sem sam stekla stran.
Mi pa ni jasno, a ne cutijo da so hlace na pol riti?

Meni je to full seksi

nova
Uredništvo priporoča


[img]https://cdn-s3.si.com/s3fs-public/2014/03/buttcrack-2.jpg[/img]

Eno zmolim 🙂

Mislim si, da ima prekratke hlace in da si bo prehladu ledvice.

Nadgradnja vprašanja … in pri tem se pokažejo tangice

Kaj si človek lahko misli o njih, nič kaj pametnega. To so pač osebki kateri oblečejo hlače s preniskim pasom, napačnim krojem, prav krojene hlače je sicer kar težko dobiti ker pač vsi šivajo neke “moderne” kroje z žepi na stegnih in pasom na pol riti, ko se pa še dol narediš ti pa itak pol riti ven gleda.
Dostikrat pa takim hlačam botrujete prav babnice ker vstrajate z nekimi keroji, češ ne boš izgledal kot kmet..

Meni je to full seksi
[/quote]

SEKSI. Meni je tudi seksi. Tako da kar sklanjajte se takole deci.

Tko neotesani so ponavad stari dedi
Mislim si daj si ze kup hlace ki ti bojo prav

Začnem mešat gips.

Nekam mlado so te upokojili, je lepo ane?

Nekam mlado so te upokojili, je lepo ane?
[/quote]

Iz tvojih ust v božja ušesa :))

Temu se reče…. moški dekolte 🙂

Neokusno, zelo. Pravi moški bi se sklonil tako, da se to ne bi zgodilo.

Krasen pogled. Škoda, da prednji del hlač ne zleze dol.

Po resnici povedano, meni je prizor na razgaljeno rit smešen, vedno se temu nasmejim. Mi polepša dan.
Sexy so mi moški, ki se zjutraj popraskajo po na pol nabreklih jajcih.

da se je soočil z usodo modernih krojev z nizkim pasom, hlačnicam ožjim od rokavov in imerialnim merskim sistemom.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

plumbers crack… starejši od prve kanalizacije…

Ženske ki pokažejo ritno razpoko so mi vsekakor bolj všeč.

Neapetitlih.

Nič si ne mislim. Če ma moj kakšno delo in in se mu vid del zadnjice, si prinesem stol in gledam, gledam,…. Sosedje pa tko nč ne vidjo, ker je okol hiše visoka živa meja.

Meni pa to deluje kot šparovček in včasih kak kovanček spustim🤣🙈


[/quote]
I feel your pain:-)

Meni pa to deluje kot šparovček in včasih kak kovanček spustim🤣🙈
[/quote]

Hahaha, pol mora pa skoz rit stiskat, da kovančki ne padejo ven.

Odkar sem sodelavca videla v počepu, čist drugačna hodim na šiht :-))))

New Report

Close