Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek da je Matjažko

da je Matjažko

seksi 😍 karizmatičen 😍 moški…………
Kaj pa vam?

Kateri to? Če je monovec, ziher ni kaj prida.
Moški bo kvečjemu Matjaž, ne Matjažko.

Ta forum je masa brezobličnih, anonimnih, največkrat tudi vsebinsko praznih misli, ki je povsem nepomembno, kdo jih prinese. Nick, multinick, ni razlike. Če hočeš iskati simpatije, se prijavi na twoo ali kaj je že tisto agresivno sranje. Tam vidiš frise, pa tam ocenjuj, kakšen je kdo. Sladkosemejebe, kakšen je Matjažek, Matevžek al kaj že. Od tu mi na kraj pameti ne pade srečati koga v živo!

Matjazko je kul.

Taprav dec. Ve, kaj moderna ženska hoče in potrebuje. Ni on en mamin sinček, ki te kar naprej sprašuje, kaj bi, kaj ne bi, če ti je vse v redu, kaj naj ti prinese …Na stopnišču te strastno zgrabi za lase, spusti hlače in po.fuka ob zidu. Če bi si pustil še dolgo črno brado, bi bil popoln.

men bi pa sedla ena mona, nik se ji začne na a 💓


Hahaha… Ti si me pa nasmejalo. 🙂

Avtorica, zadnjič si pa pisala, da ti je Lovilec svetlobe seksi.

V prvem stavku si lepo opisala sebe in svojega partnerja.

Kaj pa če imaš težave z ledvicami?

Uuu, tema v mojo čast in slavo! Upam, da bodo vse moje oboževalke zbrale pogum in me zasule s komplimenti kot po tekočem traku. Vidim, da je samo Ext ljubosumen name. Ext, morava postati prijatelja, prijatelji so za to, da vse delimo z njimi. Bom ti kakšno modro, življenjsko preizkušeno sivolasko odstopil, da ti bo v intelektualni izziv pri igranju šaha. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Uuu, tema v mojo čast in slavo! Upam, da bodo vse moje oboževalke zbrale pogum in me zasule s komplimenti kot po tekočem traku. Vidim, da je samo Ext ljubosumen name. Ext, morava postati prijatelja, prijatelji so za to, da vse delimo z njimi. Bom ti kakšno modro, življenjsko preizkušeno sivolasko odstopil, da ti bo v intelektualni izziv pri igranju šaha. 😀
[/quote]
Ker ne znam igrat šaha, mi bo v intelektualni izziv pri igranju lahko tudi kakšna blond…


Ker ne znam igrat šaha, mi bo v intelektualni izziv pri igranju lahko tudi kakšna blond…
[/quote]

Sedaj v soboto imam namen iti s prostovoljkami na pomladanski treking na Rožnik. In ker je ženskam vedno 1. misel hrana, bom vzel s sabo bel kruh in veliko ptujsko posebno klobas – malo reklame za štajerski konec. Ampak zagotovo niso vse mesojedke, bomo pa tebe ponucali, tako da boš pulil regrat iz bližnjih travnikov za vegetarijanke. Upam, da imaš naostren nož, ki dobro vreže, da ne boš to nekaj tam na silo cefral in se mučil, ker boš pustil slab vtis pri ženskah.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sedaj v soboto imam namen iti s prostovoljkami na pomladanski treking na Rožnik. In ker je ženskam vedno 1. misel hrana, bom vzel s sabo bel kruh in veliko ptujsko posebno klobas – malo reklame za štajerski konec. Ampak zagotovo niso vse mesojedke, bomo pa tebe ponucali, tako da boš pulil regrat iz bližnjih travnikov za vegetarijanke. Upam, da imaš naostren nož, ki dobro vreže, da ne boš to nekaj tam na silo cefral in se mučil, ker boš pustil slab vtis pri ženskah.
[/quote]
Kul, za gnojit po travnikih boš pa ti dober:-))) Rožnik…:-DD vseeno, če doma solato flancaš. To ti kar gre.


Kul, za gnojit po travnikih boš pa ti dober:-))) Rožnik…:-DD vseeno, če doma solato flancaš. To ti kar gre.
[/quote]

Kaj, tudi da bi prijel za vile si prešvoh. Malo bi hodil na fitnes, ženske imajo rade, da je vse trdo pri moškem, razen betice. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz pridem kot rdeča kapica mim…s košarico sunke, jajca in hrena. Tist, ki bo imel velike oči me ne bo mogel požreti, ker sem zavarovana. Invalidsko, nezgodno, protivlomno, protipožarno in protiplenilsko.

Kaj, tudi da bi prijel za vile si prešvoh. Malo bi hodil na fitnes, ženske imajo rade, da je vse trdo pri moškem, razen betice. 🙂
[/quote]
Kaj mora bit trdo pri moških me ni nikoli kaj posebej brigalo… fitnes je pa za pičketake in drugačne…


Zavarovanje tega ne preprečuje, bodo pa verbali za tabo.


Zavarovanje tega ne preprečuje, bodo pa verbali za tabo.
[/quote]

Bom prišla s trebuha…


Kaj mora bit trdo pri moških me ni nikoli kaj posebej brigalo… fitnes je pa za pičketake in drugačne…
[/quote]
A tvoj je samo za lulat


A tvoj je samo za lulat
[/quote]
Moj… ima čist eno svojo pamet, pa se včasih mal sporečeva…ampak če se že od lulčkov pogovarjamo, ne spreminjat teme, govora je o Matjažku;-D

Poznam eno pesmico, ko je Matjažem gujdeka klali.

Mate jo na YouTube. jao jao jao jao Matjažek je gujdiko klal…

Zadnji refren je: “Matjažek je priša v gatah domu”.

Super, to imam rad, pravljice, ti boš pa za mojo psihološko analizo po Jungu. Čeprav se mi zdi, da bi bolj padla v pravljico o Janku in Metki, če rabiš biti tako zavarovana in zaščitena, kakor je lahko le otrok v naročju matere. Rdeča kapica je bolj za odraščajoča dekleta, podobno kot lepotica in zver ali volk – integracija seksualnosti v življenje ženske. Torej verjetno gre za materinski kompleks požrešne matere, ki poje (uniči) lastne otroke z velikonočno simboliko krščanskega trpljenja in odrekanja – odličen material za psihološko preučevanje si! :))

Govorila bova o tvoji požrešni materi oz. ženski, ki nastopa kot čarovnica v Janku in Metki, ki vabi in pita (lastne) otroke s sladkarijami, da jih (za)drži v otroškem stadiju čustvene odvisnosti. S tem manipulativno onemogoča otrokom, da bi zleteli iz gnezda, ker jih rabi za lastne egoistične potrebe: čustvena lakota in seksualna neizpolnjenost ob medlem moškem, ponavadi alkoholiku, tako da se hrani z lastnimi otroki, jih “žre” in vzbuja občutke krivde s tem, da hoče z vlogo mučenice vzbujati usmiljenje, ko tarna nad zlo usodo, kjer je nihče nima rad.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sedaj v soboto imam namen iti s prostovoljkami na pomladanski treking na Rožnik. In ker je ženskam vedno 1. misel hrana, bom vzel s sabo bel kruh in veliko ptujsko posebno klobas – malo reklame za štajerski konec. Ampak zagotovo niso vse mesojedke, bomo pa tebe ponucali, tako da boš pulil regrat iz bližnjih travnikov za vegetarijanke. Upam, da imaš naostren nož, ki dobro vreže, da ne boš to nekaj tam na silo cefral in se mučil, ker boš pustil slab vtis pri ženskah.
[/quote]će te pot zanese še po Pohorskih strminah, pridi na en moj zvarek,…če upaš seveda.
:)…ja Matjažko je karizmatičen deček 😉

New Report

Close