Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imate rajši burek "polžek" ali trikotnik?

Imate rajši burek "polžek" ali trikotnik?

Imate rajši burek, ki je zvit v obliko polžka, ali trikotnik?

Kje ga največkrat kupujete?

Polžek, če že. Da ga sproti odvijam, ko ga jem 🙂 Pa manj masten se mi zdi.

Sirov ali špinačni, zavit.
Mlinar

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz polzka, se mi tudi zdi manj masten. Al pa na palcke. Trikotnik se mi zdi, da se sam cedi.

Zakaj pa druge sprašuješ kaj majo rajši.
Se te sam zasebe veš kaj maš raje al?


Joj, a ljudje ne smejo več vprašat enega simpl vprašanja? Mogoče pa mora za nek dogodek naredit burek in jo/ga zanima..

Večinoma polžka, če že, trikotnike sem zaradi mastnosti opustila že pred leti.

Največkrat nasproti avtobusne in železniške postaje pri (bivši) Ajdi, ne vem kako se imenuje po novem. Tudi Pečjakovega in karkoli že imajo v Merkatorju. Mesni, sirov ali jabolčni.

Bom pa, glede na enega od predhodnikov, poskusila tudi Mlinarjevega. Izgledajo precej slastni.

Ravno to je fora bureka, da je masten.

Ravno to je fora bureka, da je masten.
[/quote]

Kakor za koga.

Miljaužn’t krat raje trikot. Ponavadi so tudi boljši (polžki so skoraj vedno zelo suhi), pa lažje ga primem in jem. Polžek oziroma “črevo” pa razpada narazen, če ga ne ješ po pravilu odvijanja. Marš!

Jaz raje izberem polžek, če je na voljo izbira. Se mi zdi da ga je več, običajno malo manj masten pa lažje se ga je. Vsaj meni običajno nič ne razpada. Prej pri trikotnem.

3kotnik

Meni se ob (sirovem) trikotniku zagotovo pocedijo sline, ob raznih polžasto zavitih burekih pa niti ne. Imam pa tudi jaz malce pomislekov ob maščobnosti trikotnih kosov. Ampak če ne bi bil masten, najbrž ne bi bil dober.

Burek je mesni, ostalo so pite. Kaj tebe zanima??


Za tebe so kvočovi nudlni! Bureka ne razumeš!


Za tebe so kvočovi nudlni! Bureka ne razumeš!
[/quote]
Pr Škrubiju seveda!

Kakšnega imajo v Šiški, pri križišču z Litostrojsko (Slovenijaavto)? Polžka?

Burek pri Olimpiji, jabolčni, je kot štrudelj, sicer trikot, ampak bolj je važen okus, tako tanko, večplastno listnato testo …. mmm…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Za tebe so kvočovi nudlni! Bureka ne razumeš!
[/quote]

Moj želodček razume. Pa karkoli tisto čudo testa in nadeva je. 🙂

Moj želodček razume. Pa karkoli tisto čudo testa in nadeva je. 🙂
[/quote]
Pejd k Škrubiju! Kvočove nudlne delam doma. Vnukinja se je odločila, da je vegetarianka in pada na te nudlne v vseh izvedbah!

Jabolčni Olimpija ni nevem kaj. Preveč masten pa ful manjka sočnosti in okusa, kakršnega smo vajeni pri štrudlu. Ima pa Olimpija zato najboljši pizza burek, kar sem ga kdaj jedel. Seveda trikot, po čreva greš lahko k Nobel, ampak tam je pa suh in zanič.


Burek je samo mesni! To da nimaš pojma je tvoj problem!


[/quote]

Saj, mastne imamo radi… 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Oba.

Oba.
[/quote]

Kje pa lahko zdaj avto sparkiraš, ko so zadaj za hišo dali rampo?!

New Report

Close