Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CBDjevci in luglovci

CBDjevci in luglovci

Kaj je s temi luglovci in CBDjevci?
Tule je več tem, kjer kdo sprašuje, zaradi zdravstvenih težav. V vsaki se potem pojavi Srečko, ki oglašuje CBD kapljice in mona, ki oglašuje luglovo raztopino.

Ali v resnici ti CBDjevci in luglovci sami odpirajo te teme in potem sami sebi odgvarjajo?
Ali pač prežijo na vse, ki so mogoče bolni, da jim silijo svoje preparate?

Tako si slovenski privatnički zamišljajo marketing.

Si pač eno tele.
Nauči se pošteno brat. Tebe se razume tudi, kadar nisi registriran(o).

nova
Uredništvo priporoča

Čudi me, da MON vse to dovoli.

Pozabljaš še Pitro!

Čudi me, da MON vse to dovoli.
[/quote]

Tudi mene. Morda imajo kaj od tega.

A ni ta tista z luglovo raztopino?
Ma je ni teme, kjer se ti pacienti s svojimi čudežnimi zdraivli ne bi pojavili.

Pa ste poskusili ti dve zadevi??

Sama jemljem antidepresive. Pa se samo čudim, kaj vse preberem tukaj o njih – seveda od tistih, ki jih nikoli niso jemali.

Zagotovo bodo zagovorniki (izključno) naravnega nasprotovali moji kemiji. A meni je rešila življenje!!!

Naj učinek CBD in luglove komentirajo tisti, ki so poskusili.
Ostali pač ne vemo, ni res??

Ja, smo smolo (CBD+THC), ne sicer kupljeno pri Srečku ali Pitri – očeta smo pokopali 2 tedna nazaj, pozitivnih učinkov nismo opazili nobenih.

No, in kaj je z mano? Če bi si kaj prebral/a o endokanabinoidnem sistemu, bi ti bilo kaj bolj jasno. Le zakaj so učinke konoplje poznali že stari kitajci, pa zakaj so jo našli v grobnicah faraonov? Zanimivo, mar ne?

Dajte ga no srat s tem CBD in lugolovo!
Vam jaz zaupam kako se okrepiti. Preverjeno pomaga.
Zjutraj ob kavi šilce žganja,
čez dan Union – Nefiltrirano temno (4 krat) ,
ob kosilu 2 deci črnega vina (domačega),
zvečer pa Aperol ali kakšen drug aperitiv.

Od kar to redno jemljem nisem več tesnobna in depresivna.


Si pa kandidat za alkoholika oz.si že to in si kandidat za zdravljenje in presaditev jeter!

Ja, smo smolo (CBD+THC), ne sicer kupljeno pri Srečku ali Pitri – očeta smo pokopali 2 tedna nazaj, pozitivnih učinkov nismo opazili nobenih.
[/quote]

Sožalje ob izgubi očeta.

Če se alternativna sredstva uporablja preventivno ali v začetni fazi, precej pomagajo…. pri zelo razširjenih rakih in drugih boleznih v zadnjih stadijih, pa se čudeži več ne dogajajo (vsaj v večini primerov ne).

Zato podpiram preventivo za zdravje… Samo gibanje in zdrava hrana sta včasih premalo… ker so veliki stresi in napori…. in podpiram jemanje lugola ali CBD, zelišča in podobno….

Vsak sam lahko največ naredi za lastno zdravje, če se tega loti pravočasno.

Tisti, ki ste zdaj hudi nasprotniki Srečka, Pitre in podobnih, boste po vsej verjetnosti v hudih težavah poizkusili vse in še več, tudi lugol, konopljo itd…… a bo prepozno. Danes se pozanimajte o tem in preizkusite, sicer bo prepozno.

…jaz bi ziher pristala na antidepresivih, če nebi poskusila CBD-ja…sedaj ko mirno spim, se bolj umirjena, vsakodnevne težave obvladujem brez panike, stresa…počutim se VELIKO bolje.
Priporočala sem zadevo svojim kolegicam in vse so se po uživanju CBD-ja počutile boljše, bolj umirjene…tako da…jaz lahko potrdim pozitivne učinke CBD-ja in letos bova z možem tudi sama posejala ind. konopljo.

Ja, marsikatero zadevo so zdravniki že poskušali rešiti, ker so se ljudje zaupali čudežnim pocarjem, ki so jih zdravili s čudežnimi zdravili, ki pomagajo pri vsaki bolezni. In marsikdo je bil zaradi tega potem še v bistveno večji težavah.
Da en omenjam težav s ščitnico, ki so resna zadeva, ampak tule gor je nešteto tem, kjer težijo luglovke. Potem pa še vletijo CBDjevci in vsi bi kar čudežno ozdraveli.
S tem, da zdravila za ščitnico, ki so seveda nuja, dobiš za na recept. Tiste CBD in luglovove so pa precej drage zadeve.


Si pa kandidat za alkoholika oz.si že to in si kandidat za zdravljenje in presaditev jeter!
[/quote]

Si kandidatka za “antidepresive”, če ne boš nehala s to konopljo.

Sožalje ob izgubi očeta.

Če se alternativna sredstva uporablja preventivno ali v začetni fazi, precej pomagajo…. pri zelo razširjenih rakih in drugih boleznih v zadnjih stadijih, pa se čudeži več ne dogajajo (vsaj v večini primerov ne).

Zato podpiram preventivo za zdravje… Samo gibanje in zdrava hrana sta včasih premalo… ker so veliki stresi in napori…. in podpiram jemanje lugola ali CBD, zelišča in podobno….

Vsak sam lahko največ naredi za lastno zdravje, če se tega loti pravočasno.

Tisti, ki ste zdaj hudi nasprotniki Srečka, Pitre in podobnih, boste po vsej verjetnosti v hudih težavah poizkusili vse in še več, tudi lugol, konopljo itd…… a bo prepozno. Danes se pozanimajte o tem in preizkusite, sicer bo prepozno.
[/quote]

je malo pred smrtjo rekel: “Zaupajte uradni medicini”.

Žal je predolgo zaupal šarlatanki, ki kmalu po njegovi smrti tudi sama sebi ni znala pomagat.


Nikoli nisem zavračal uradne medicine. Zavračam pa, njihovo omejenost pri uporabi različnih substanc in njihovo usmerjenost v zaslužek. Birokracija in farmacevtska korupcija.
Pri psihičnih problemih pomagajo CBD produkti in bela omela. Je pa potrebno tudi urediti psiho. Samo poiskati moraš take konopljine produkte, ki dotični osebi ustrezajo, pomagajo. Kar se raka tiče, je ozdravljiv. Važno je samo, če greš pravi čas na konopljo in imaš terapijo pravilno zasnovano. S tem pomagaš telesu, da naredi aptitozo rakastih celic in potom tega si brez raka, pozdravljen.

Ko pa onkološki bolniki dobijo, od onkologije, kemo ali obsevanje, v mesečnem znesku tudi do 10 000€ stroškov onkoloških terapij in ti ljudje umrejo, jih je uradno onkologija ubila, pa so taki predsodkarji lepo fino tiho. Zakaj pa okoli tega nič ne skačete, morate celo življenje biti ovce in delati bee bee kot večina ostalih? Zato pa imajo milijone evrov dobička, onkologija. Dobiček na smrti.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Nikoli nisem zavračal uradne medicine. Zavračam pa, njihovo omejenost pri uporabi različnih substanc in njihovo usmerjenost v zaslužek. Birokracija in farmacevtska korupcija.
Pri psihičnih problemih pomagajo CBD produkti in bela omela. Je pa potrebno tudi urediti psiho. Samo poiskati moraš take konopljine produkte, ki dotični osebi ustrezajo, pomagajo. Kar se raka tiče, je ozdravljiv. Važno je samo, če greš pravi čas na konopljo in imaš terapijo pravilno zasnovano. S tem pomagaš telesu, da naredi aptitozo rakastih celic in potom tega si brez raka, pozdravljen.

Ko pa onkološki bolniki dobijo, od onkologije, kemo ali obsevanje, v mesečnem znesku tudi do 10 000€ stroškov onkoloških terapij in ti ljudje umrejo, jih je uradno onkologija ubila, pa so taki predsodkarji lepo fino tiho. Zakaj pa okoli tega nič ne skačete, morate celo življenje biti ovce in delati bee bee kot večina ostalih? Zato pa imajo milijone evrov dobička, onkologija. Dobiček na smrti.
[/quote]

Žalostno je, da na bolnih služite taki kot si ti.
Svoje kapljice ponujaš vsem po vrsti. Pa je nekdo utrujen, jim siliš kapljice, ima kdo hormonske težave, spet kapljice, ščitnica nagaja spet ti, depresija spet ti, rak spet ti… zraven pa še belo omelo ponujaš, ki se ve da je strupena in da je njena uporaba zelo zahtevna. Seveda pa njeno strupenost zamolčiš.
In pride ona luglovka in za vse probleme ponuja luglovo raztopino. Spet keš.

Sožalje ob izgubi očeta.

Če se alternativna sredstva uporablja preventivno ali v začetni fazi, precej pomagajo…. pri zelo razširjenih rakih in drugih boleznih v zadnjih stadijih, pa se čudeži več ne dogajajo (vsaj v večini primerov ne).

Zato podpiram preventivo za zdravje… Samo gibanje in zdrava hrana sta včasih premalo… ker so veliki stresi in napori…. in podpiram jemanje lugola ali CBD, zelišča in podobno….

Vsak sam lahko največ naredi za lastno zdravje, če se tega loti pravočasno.

Tisti, ki ste zdaj hudi nasprotniki Srečka, Pitre in podobnih, boste po vsej verjetnosti v hudih težavah poizkusili vse in še več, tudi lugol, konopljo itd…… a bo prepozno. Danes se pozanimajte o tem in preizkusite, sicer bo prepozno.
[/quote]

Ne, ni res. Nikoli ni prepozno poizkusiti. Tudi v zadnjem štadiju ne, vsekakor pa jih kombinirati že med samo kemoterapijo.
Velja le, da smo dobro in natančno seznanjeni, kaj, kakšno, katere, koliko in kako naj bodo te sestavine.
Že večkrat smo omenili, da se mora imunski sistem ob hudem napadu raka, zviševati, krepiti, počasi in vztrajno, ker s prehitrim izboljšanjem le tega, tudi maligne celice, ki so ob minimalnem imunskem sistemu enako mirne, potuhnjene, tudi same hitro napadajo zdravo telo. Da je to dvorezni meč.
Zato tudi občutek, da je kemoterapija pomagala.
Na žalost, preveč kemoterapij uniči imunski sistem dokončno.
Zdravniki terapirajo s citostatiki še celo zadnje tri mesece pred smrtjo, kar ne bi smeli.
Torej imunskemu sistemu niti ne dajo možnosti, da bi si opomogel, ker ga ponovno uničijo.

…jaz bi ziher pristala na antidepresivih, če nebi poskusila CBD-ja…sedaj ko mirno spim, se bolj umirjena, vsakodnevne težave obvladujem brez panike, stresa…počutim se VELIKO bolje.
Priporočala sem zadevo svojim kolegicam in vse so se po uživanju CBD-ja počutile boljše, bolj umirjene…tako da…jaz lahko potrdim pozitivne učinke CBD-ja in letos bova z možem tudi sama posejala ind. konopljo.
[/quote]

Evo, tvoja ocena je verodostojna.
Ostale so kar nekaj.

Sama sem bila v tako slabem stanju, da zaenkrat ne bi upala upuščati antidepresivov; moram prej ob pomoči psihoterapije naredititi marsikaj, ogromno!!…

Nikakor pa ne trdim, da ti dve zadevi ne pomagata. Ker ne vem. Ker nimam izkušenj.

Vem pa za veliko ljudi, ki so za rakom umirajočim svojcem s pomočjo konoplje učinkovito lajšali bolečine.

Žalostno je, da na bolnih služite taki kot si ti.
Svoje kapljice ponujaš vsem po vrsti. Pa je nekdo utrujen, jim siliš kapljice, ima kdo hormonske težave, spet kapljice, ščitnica nagaja spet ti, depresija spet ti, rak spet ti… zraven pa še belo omelo ponujaš, ki se ve da je strupena in da je njena uporaba zelo zahtevna. Seveda pa njeno strupenost zamolčiš.
In pride ona luglovka in za vse probleme ponuja luglovo raztopino. Spet keš.
[/quote]
Dajmo drugače se pogovarjati. Navedi en primer, da sem jaz zaslužil, tako kot pišeš in upoštevaj kapljice o katerih vseskozi govoriš. En primer, zahtevam preveč?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

…jaz bi ziher pristala na antidepresivih, če nebi poskusila CBD-ja…sedaj ko mirno spim, se bolj umirjena, vsakodnevne težave obvladujem brez panike, stresa…počutim se VELIKO bolje.
Priporočala sem zadevo svojim kolegicam in vse so se po uživanju CBD-ja počutile boljše, bolj umirjene…tako da…jaz lahko potrdim pozitivne učinke CBD-ja in letos bova z možem tudi sama posejala ind. konopljo.
[/quote]
Me zanima glede CBD-ja kje in kaj si kupila, da ti pomaga pri vseh tvojih naštetih težavah. Kupila bi tudi jaz za vse te težave, če bi vedela da kaj pomaga, probala in kupila že mnogo zadev pa se na koncu izkaže, da nič ne pomaga oziroma samo uradna zdravila preko recepta v lekarni. Prosim napiši kaj več, kaj pomaga in je preverjeno.


Dajmo drugače se pogovarjati. Navedi en primer, da sem jaz zaslužil, tako kot pišeš in upoštevaj kapljice o katerih vseskozi govoriš. En primer, zahtevam preveč?
[/quote]

Ej, pojavljaš se v vsaki temi o zdrav. težavah in v vseh težih s tem CBDjem. Teh tem je na monu polno.
Pa ni da ni, vsaka bolezen, ti zatežiš, da naj kupijo CBD. Ne dvomim v to, da nekateri nasedejo tvoji propagandi. In ti potem prodajaš.
Ljudje imajo težave in se oprimejo vsake bilke. Čeprav je očitno, da ti za prav vsako bolezen svetuješ isto zdravilo.

…jaz bi ziher pristala na antidepresivih, če nebi poskusila CBD-ja…sedaj ko mirno spim, se bolj umirjena, vsakodnevne težave obvladujem brez panike, stresa…počutim se VELIKO bolje.
Priporočala sem zadevo svojim kolegicam in vse so se po uživanju CBD-ja počutile boljše, bolj umirjene…tako da…jaz lahko potrdim pozitivne učinke CBD-ja in letos bova z možem tudi sama posejala ind. konopljo.
[/quote]

Ni dovolj, da ind konopljo samo poseješ. Sploh ne razumem, kaj hočeš povedati s tem. Okej, za čaj jo imaš lahko, samo predelava je pa preveč zapletena, da bi to lahko varil doma. Midva jo pridelujeva že več let in prodava predelovalcem, sama jo vzameva kak žakelj za čaj.

New Report

Close