Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BOTOKS + SKIN

BOTOKS + SKIN

Hodi katera na botoks na SKIN kliniko???? Imajo dneve,ko imajo popust-30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Na njihovi facebook strani je ena zapisala,da ni zadovoljna.
Zanimajo me izkušnje ker mi je ful čudno,da imajo isto ceno ne glede na enoto in pa še občutno cenejši so od konkurence.

Jaz sem bila tam ze veckrat, 2x na botoksu. Zelo zadovoljna, strokovni so in diskretni in imajo res obcutej za estetiko. Prioorocam

hvala za odgovor

Meni so oni ena taka industrija, tko da na botox tja ne bi šla.


zakaj?

Kdo bi vas razumel?!
Odločiš se za botox in sedaj kljub dvomu o njihovi kvaliteti bi ti svoj obraz dala, da nekdo čara gor po njemu? Očitno si videla premalo slik od spak po uporabi botoxa, da si pripravljena tvegat.
Sicer, če se že odločaš za polnila raje daj HA filler.

Najbolje nic..ni grsega kot zategnjena faca in starikave roke in vrat..ne gre skupaj..
Zgledate cudno in to zelo cudno

se jih izogibam. Naduta, sploh ona….izkušnja z botoksom slaba. Sem zahtevala in dobila denar nazaj. Samovšečna zelo…se hvalita kje sta se šolala itd…a odnosa do strank se nista naučila

Skuhaj krompir, zavij v folijo, pusti na toplem par dni. Voila.

Babe nore.


zberi v šprico in všpricaj pod kožo.


Se strinjam, da je najbolj čudno videt kao mlad obraz s povešeno ostalo kožo po telesu. Sicer sedaj gredo še dlje in si brizgajo te fillerje prav povsod, ne samo v rit, ampak celo v prsa.

to,da imaš z botoksom zategnjen obraz lahko reče samo nekdo,ki nima pojma o botoksu.
sem bila dvakrat na botoksu tako,da vem.
zategnen obraz imajo ženske,ki z botoksom pretiravajo.
imela sem le bolj napeto kozo…


sedaj sem pa v dvomih.iti ali ne.lahko več poveš o tvoji slabi izkušnji?


Se strinjam, da je najbolj čudno videt kao mlad obraz s povešeno ostalo kožo po telesu. Sicer sedaj gredo še dlje in si brizgajo te fillerje prav povsod, ne samo v rit, ampak celo v prsa.
[/quote]
Pa mlade punce si tud dajejo botoks pa te filerje ..ni za verjet..kako na dnu imajo samopodobo

na vsak način sta me skušala prepričati v nekaj, česar ne bi. Na koncu sem imela blokado obrvi in sem cca 3 mesece zgledala zelo žalostna in jezna- Veke sem imela namreč ful spuščene…zgornje


Pa mlade punce si tud dajejo botoks pa te filerje ..ni za verjet..kako na dnu imajo samopodobo
[/quote]

Vem, vem samo, če bi one vedle, da so res redki estetski kirurgi oziroma redki zdravniki, ki se ubadajo z estetsko kirurgijo in da si ne brizgajo botox, bi jim dalo malo mislit.


povešene veke so eni izmed stranskih učinkov.
mogoče si dobila preveliko dozo.
jaz sem prvič za 2 področja dobila 20 enot,drugič enkrat več pa je bilo vse ok…

Hodijo 30 letnice. Mlada dekleta kaj vam je?


prej začnejo boljši je učinek.ko so gube že globoke niti botoks ne poamaga…črta ostane le gube so manj očitne.


Pa mlade punce si tud dajejo botoks pa te filerje ..ni za verjet..kako na dnu imajo samopodobo
[/quote]

Kaj je zdaj in za 18 rojstni dan? Ko oče pripelje svojo najstniško hčerko po nov parček prsi. In tega je za izvoz….

Zame je edina sprejemljiva plastika v denarnici 🙄

Kaj je zdaj in za 18 rojstni dan? Ko oče pripelje svojo najstniško hčerko po nov parček prsi. In tega je za izvoz….

Zame je edina sprejemljiva plastika v denarnici 🙄
[/quote]
Vidim da bi se midve odlicno razumele 🙂
Tocno to..vse to mine ,starost je neizbezna..denar ..e to je pa nekaj drugega..z njim si pa car..kdaj je bil pa se tisti ki ima denar star ali pa grd.?
Se nikol:))
Ok hec na stran
Te mlade punce morajo delati na samozavesti ,solanju itd..in ne na joskah in starsi jih morjo k temu spodbujat


Vidim da bi se midve odlicno razumele 🙂
Tocno to..vse to mine ,starost je neizbezna..denar ..e to je pa nekaj drugega..z njim si pa car..kdaj je bil pa se tisti ki ima denar star ali pa grd.?
Se nikol:))
Ok hec na stran
Te mlade punce morajo delati na samozavesti ,solanju itd..in ne na joskah in starsi jih morjo k temu spodbujat
[/quote]
Haha, dobra, ta o denarju :D.
Očitno nas je več takih, ki nas botoksi, polnilci in razni kirurški lepotni posegi ne navdušujejo. Na obrazu življenje riše črte. Poznam nekaj krasnih, lepih žensk srednjih let, ki imajo gube in jih znajo nosit. Izgledajo zelo lepe ženske, oči jim sijejo, njihova lepota prihaja od znotraj in sije navzven. Ljudje pa opazijo, da so tople in polne življenja ter iščejo njihovo družbo. Meni se to zdi dostojanstveno staranje, ki je vredno spoštovanja.


Haha, dobra, ta o denarju :D.
Očitno nas je več takih, ki nas botoksi, polnilci in razni kirurški lepotni posegi ne navdušujejo. Na obrazu življenje riše črte. Poznam nekaj krasnih, lepih žensk srednjih let, ki imajo gube in jih znajo nosit. Izgledajo zelo lepe ženske, oči jim sijejo, njihova lepota prihaja od znotraj in sije navzven. Ljudje pa opazijo, da so tople in polne življenja ter iščejo njihovo družbo. Meni se to zdi dostojanstveno staranje, ki je vredno spoštovanja.
[/quote]
Botoks joski znabli vse umetno..za koga le .? Ko bi vedle te zakompleksane zenske da je bistvo drugje..tako kot si rekla dostojno in zdravo staranje ..
Ne recem zenske ki so prezivele raka ali po nesrecah ko ostanejo iznakazeni..ampak da si gres na zdrav obraz,zdrave prsi itd operacije in spikanje pa moras bit posebnez

skin vsak dan na facebooku reklamira botoks… Meni je že to ful čudn…

Sem bila pred 1mesecem na botoksu nekje drugje ( Estetika SMedicina ), drugačen pristop, drugačna izkušnja, drugačen rezultat kot pri Skin. Poslala tam še prijateljico, tudi zadovoljna. Ampak vsak ve zase. To je tako kot pri drugih storitvah (npr frizer, kozmetičarka, zobar, ..), težko je najti kvalitetnega izvajalca, enim nekaj ustreza, drugim lahko da ne.

New Report

Close