Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Robi Kranjec

Robi Kranjec

Kako čustveno se je poslovil Robi Kranjec, veliki slovenski skakalec in zmagovalec. So mi kar solze tekle iz oči in tudi Andrej Stare je imel cmok v grlu.
Hčerka ob izteku skakalnice mu je pomahala, le njegove žene ni bilo.
Mislite, da ni prišla v Planico, ker se je bala, da jo čustva premagajo ?

Hči je bila na trenerskem stolpu.

Tudi mene so solze premagale…

Bravo Robi!! Super si bil!!!

Veliki junak je tale Robert Kranjec. Kot bi njegovo srce bilo za Slovenijo, resnično je tak, kot, da dela vse za promocijo domovine. Vsa čast mu.
Pogrešam ženo, nikjer je ni.

Lepo slovo. Čudno, da žene ni bilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče se je tudi on ločil od Špele.

ja en mora skuhat južno, a ne

Kot športniku in kot osebi, ki smo jo lahko spoznali preko ekranov Slovenci. Je športnik z velikim srcem. Pogrešala bom navijanje zanj.
Vse dobro naj ga spremlja še naprej.

Robert Kranjec je veliki mož slovenskega naroda. Za vedno se bo vtisnila v gledalce njegova skromnost in njegovo zadovoljstvo pri skupnih zmagah.

Mislim da z ženo in hčerjo kar dobro živijo skupaj v miru in slogi v veselje vseh treh.

Kranjec skače odkar pomnim. Danes so solze premagale tudi mene!
Sedaj je čas za novo pot, za nove orle se pa ni potrebno bati.

Mone tračarske. Hči je bila z Ladotom na sodniškem stolpu. Žena je bila v izteku na sredi linije njegovih najbližjih soborcev, trenerjev, itd.. še prav lepo jo je cmoknil!

tudi jaz sem opazila Špelo (ženo) v izteku. ne razumem, kaj d.a.f.a.k. pa je delal Bizovičar ob Robijevi hčerki. To je bil njen (in Robijev) trenutek, ne pa od Ladota!!

Ladova mama Barbara, ki živi v Gani, je pomagala Robiju in Špeli, da sta posvojila hčerko Piko.
Tako so postali prijatelji in se veliko družijo.

Robiju čestitke tudi za današnji skok.

Krasno slovo, krasen fant in športnik. To, da te cela ekipa in še kdo zraven pričaka v izteku, pove samo po sebi dovolj o tem, kako ga vsi cenijo in imajo radi. Želim mu vse dobro v “novem” življenju.

Očitno so se odločili drugače. Ali misliš, da jih je Lado prisilil? Kake imate.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če sem prav razumela, je Robertova žena Špela, sestra od Ladota Bizovičarja.

To pa napletate, da glava boli.
Špela je Kranjčanka in niti približno ni Ladova sestra. Ima še dve sestri, mama je delala pri sosedu, ata pa je multipraktik – od prodaje rabljenih avtov do…

New Report

Close