Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najemodajalski trg je neznosen

najemodajalski trg je neznosen

stanovanj na trgu premalo, najemniki se mučijo, borijo, plačujejo, pa še maltretirani so, zavladali so pohlep in izkoriščanje najemnikov v socialni stiski, tega je ogromno. Slovenistan pa ne gradi stanovanj, slovenistan ne skrbi za vse svoje državljane. Zavladali so keš interesi, nemorala, neetika, predrznost, izkoriščanje ljudi v stiski. Kam si prišel, slovenistan? Kje imaš moralo, slovenistan?

bo ta pesmica za 35 centov?

smrdljivec iz teme, jebi se.

nova
Uredništvo priporoča


[/quote]

pozdravljena sirkova

Morala je umrla leta 91.

Jaz živim v starem avtodomu.

Cene stanovanj so šle v nebo.
Zato je vse dražje.

v realnosti je še huje, najemniki po luknjah, za oderuške ” najemnine” skrivajo svoje trpljenje, ker jih je sram pokazati kako trpijo.

Morala je umrla leta 91.
[/quote]

in kaj sedaj?

Ni več prijaznosti, ni stanovanj, ni služb, stari delaj, mladi nimajo služb, mobing, kraja, šikaniranje, eni glumijo fikus po pisarnah, drugi padajo od izčrpanosti…


Saj so hoteli strikno pobiranje davka od najemnine, pa prijavljali najemodajalce, ki so načrno oddajali.
To je samo posledica. In ker so neumni bodo vedno najemniki, nikoli lastniki.
A da država pokasira 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najemnine (čeprav ni nikoli nič investirala in vzdrževala) in po novem hoče celo 35{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se jim pa ne zdi nič oderuško ?

Hudiča, res je… Tudi najemodajalci trpijo… tako da kmalu bo šlo vse k vragu. Vse.
Stanovanj ne bo več, najemodajalcev ne bo več, najemnikov ne bo več, nič… a ne?

najemodajalci so utajevali in bodo utajevali, to jim je v pokvarjeni krvi.


Saj so hoteli strikno pobiranje davka od najemnine, pa prijavljali najemodajalce, ki so načrno oddajali.
To je samo posledica. In ker so neumni bodo vedno najemniki, nikoli lastniki.
A da država pokasira 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najemnine (čeprav ni nikoli nič investirala in vzdrževala) in po novem hoče celo 35{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se jim pa ne zdi nič oderuško ?
[/quote]

Ampak ne razumem, po eni strani jamrate, kako imajo slovenci malo otrok, da je naravni prirastek negativen, stanovanja se vseskozi gradijo, …… kako da je stanovanj premalo?

Samo jamranje ?


[/quote]

Pa kaj se ukvarjaš z utajo drugih, poskrbi da bo tvoje bivanje kvalitetno. Briga mene, če lastnik plačuje davek. To je njegov problem. Raje sem z njim v dobrih odnosih.

Ampak res ni logike: prebivalstvo ne raste, gradi se kar naprej, ruši se skoraj nič, stanovanj pa kar naprej premalo.

kaj pomeni iskati najem, ve samo tisti, ki gre skozi to, vse drugo je nakladanje.

Če si kupim eno stanovanje med MB in CE, v kakem malem kraju in se vozim v LJ v službo. Ima kdo izkušnje, kako je z jutranjo konico? Recimo, da grem od doma ob 5, vozim se eno uro, v službi se zmenim, da mi računajo prihod prej zaradi vožnje in grem pred hudo konico domov. Kako se vam zdi? Za začetek v kakem bloku v Bistrici, Konjicah, mogoče Žalcu?

Zakaj ni nič za normalne najeme, kaj lahko naredimo mi nizkimi dohodki ki nimamo nič.

Morala je umrla leta 91.

Np, ubili so jo med komunistično revolucijo ene 50 let prej. Potem pa so se komunistični rablji vselili v vile svojih žrtev…

Marš v q… skupaj s tvojo smrdljivo jugociganarijo! Pejt v Severno Korejo al pa Venezulelo, ti bodo tam dali stanovanje…


Saj so hoteli strikno pobiranje davka od najemnine, pa prijavljali najemodajalce, ki so načrno oddajali.
To je samo posledica. In ker so neumni bodo vedno najemniki, nikoli lastniki.
A da država pokasira 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najemnine (čeprav ni nikoli nič investirala in vzdrževala) in po novem hoče celo 35{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} se jim pa ne zdi nič oderuško ?
[/quote]
Saj. Zdaj bodo pa še za toliko šle najemnine gor.
Najemniki si res pljuvajo v lastno skledo.
Pa še vsi zadovoljni mislijo, da so naredili škodo najemodajalcem.

A veš da je od leta 91 minilo 28 let. V tem času bi pa loh kaj poštimal ane? Od konca 2. vojne do 91 je minilo 43 let, od takrat do danes pa 28. Se pravi, da je bilo časa za popravit kar veliko.
Jaz ne ni juge primerjala z venezuelo za ampak slovenistan.
S Koreja nima težav s stanovanji, kolikor vem.

Če bi meni odnesli rit kot so tebi, se ne bi oglašala v tej temi. Empatija? Sedi – cvek.
Ljudje so danes res v stiski, dobijo službo v mestu, ker jih na deželi ni, vendar ne najdejo stanovanja, sobe, karkoli, ker stanovanj NI. Imaš tudi ti kakšno fino zrihtano stanovanje, ki ga oddajaš na airbnb?


[/quote]

Povedat kako, lizločijo te, če jim poveš, da imaš samo luknjo. Sit lačnega ne razume.

New Report

Close