Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dobra jasnovidka

dobra jasnovidka

Kot v naslovu, iščem dobro jasnovidko. Hvala.

Stanka Iz Postojne je bila, vendar je žal že pokojna. Pa Sara iz Ljubljane.

Sem bila pri jasnovidki, pa sem jo vprašala kako bo v prihodnosti, pa mi je rekla, da tako kot sedaj,… Mi je bilo točno jasno kaj je hotela povedati in res je tako, že na leta nazaj, dooolga leta Ena druga je pa rekla, podobno – vse vam gre počaaaaaasi, pa sej je isto.

Špela iz Horjula, samo se je treba kakšen mesec prej naročiti.

Špele iz Horjula ne najdem na spletu. Še kakšen predlog? Jasnovidka, ne vedeževalka.

Hvala.


Kakšna je pa razlika?

______________________

Jasnovidka ima dar videnja. Vedeževalka uporablja karte, kavo, karkoli že in je praviloma priučena.

Kako pa veš, da je dobra?

Ga. Anica iz Bele Krajine. Zelo dobra. Pogugljaj.

Jaz ne vem, da je dobra, zato sprašujem:) Najbrž ima kdo kakšne izkušnje s kom, ki je pravilno napovedal, svetoval…

Belokranjki pa hvala za predlog.

Ima močno dioptrijo?

Štefka iz Rogaševcev.

Jaz sem hodila k Magdi v Kranjsko goro, Vse se je uresničilo.

Kaj pa kakšna dobra na 090?

Nihada iz Jesenic

Dajte no, larifari pa jasnovidke. Samo kasirale vam bodo.

Saheda iz Velenja

Hvala za vse predloge. Ampak razen Anice (če je prava) ne najdem kontakta od nobene druge. A potem greš v en kafič v Kranjski gori, Velenju in vprašaš, kje je ta in ta?

te bo sama poklicala, saj vidi, da jo iščeš.

Bravo, si me nasmejal/a.
Haha…saj je jasnovidna. Tudi njeno telefonsko vidi verjetno.

Ker je nocoj tak deževen večer, je morda več ljudi na internetu in se morda najde še kak odgovor:)

Lahko kaksen kontakt? Lp

Pozdrav,
mogoče ve kdo nov kontakt od Dragice iz Celja?
Hvala.

Stevilka slucajno ali ima spletno stran ?

Stara tema, ampak če še kdo rabi …

Na FB v skupini Mi kdo pogleda v karte zdaj odgovarja ena Mariša, bere iz Lenormanda, odgovori brezplačno, poskusite, mene je navdušila…

Prihodnost z Ireno priporocam. Pohvale ima tudi v skipini Mi kdo pogleda v karte. Najdete jo pa tudi na fb. Nima cene se pa obicajno nakaze prispevek na trr. Jaz sem zelo zadovoljna z njo in jo veckrat kontaktiram.

New Report

Close