Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Wc in bodi

Wc in bodi

Za ženske: ko imate oblečen bodi in vas pritisne na wc, ga spodaj odpnete ali samo umaknete vstran in opravite svoje?

Ne nosim bodija..

A hlacke tudi samo umaknes in lulas?
Pod bodiji sem vedno nosila hlacke, ker drugace ga lahko nosis samo en dan in je brez veze. Odpela.

nova
Uredništvo priporoča

Definitivno odpnem! Jih pa packe odmikajo na stran, tudi kvazi zvednice kardashianke. Je ena priznala, da je bila že večkrat po nesreči polulana. To se dela tudi pri perilu za oblikovanje postave..

si gate sleces ali jih samo umaknes in opravis svoje?

Bodi je drugače vrezan, kot spodnje hlače, višje na bokih.
Pri tistih, pod katerimi ne nosim spodnjih hlač in jih imam samo za del dneva, običajno ne odpiram, ampak ga samo potegnem na stran. Ker ga je težko potem zapreti. To so v bistvu bolj stezniki za oblikovanje postave.

Pod bodijem z dolgimi rokavi pa nosim spodnje hlače, zato ga moram odpeti, da lahko gate slečem.

Zelo preprosto.

Obstajajo pa že bodiji ki se jih sploh ne da odpret ker nimajo gumpkov imam že 2 taka bodija in pol je res zoprno ko grem na wc si moram slect bodi cel dol nwm zakaj delajo sploh take bodije.


delajo jih za glupače kot si ti, da jim poberejo denar, če ne bi oni, bi pa kdo drug….

da si tolk nor, da si kupuješ tako tako nefunkcionalne cote… si si pa tud sam kriv za to

V navalu pomanjkanja razuma sem si kupila 2 bodija. Zdaj sta v omari že leta, da me spomnita, kako nepraktična cota je to. Pa še draga.
Da bi samo odmikala na wc-ju? Saj ni res, pa je …

Ojej, kake cunje ene nosite.
Pa to resno babe to nase navlečete?
Ko sem prvič videla bodi, sem bila prepričana, da nobena ni taka trapa, da bo to nosila. Pa očitno jih je kar nekaj.

Mladee nosimo predvsem ja ker je seksi za stare babe tto res nii. 😄

Kaj je seksi v poscanem bodiju? Kaj pa velika potreba? A tudi samo umakneš?

Največkrat umaknem, odpnem nikoli, kvečjemu vse slečem

Mene pa zanima zakaj tako nepraktično cunjo nosite?
Res je težko razumeti, da se ena obleče v kaj takega.

Tudi jaz bi prosila, da tiste, ki ga nosite, poveste v čem je prednost, ker v bistvu je meni všeč in razmišljam, da bi si kakega nabavila, nevem pa kake so prednosti.

Hvala za odgovore.

Tudi jaz bi prosila, da tiste, ki ga nosite, poveste v čem je prednost, ker v bistvu je meni všeč in razmišljam, da bi si kakega nabavila, nevem pa kake so prednosti.

Hvala za odgovore.
[/quote]

Prednost je, da na wc ju samo umakneš.

to nosite glupače, ki se pol na javnih vecejih cele slačite, da lahko scat greste. če te tolaži, da si seksi… seksi in glupa… no ja banja za izkoristit za marsikoga…

to nosite glupače, ki se pol na javnih vecejih cele slačite, da lahko scat greste. če te tolaži, da si seksi… seksi in glupa… no ja banja za izkoristit za marsikoga…
[/quote]

Zakaj čutiš potrebo, da si v čisto preprosti temi, ob preprostem, niti najmanj nesramnem vprašanju avtorice, žaljiva, vulgarna, nesramna, od kod to?

Bodi ne more bit poscan če ga odpnes ali pač celega sleces če ni za odpret.

Prednost je v tem, da ti zgornji del ne leze gor in si kot npr. majico ves čas popravljat. Pa tudi precej lepše stoji.
Jaz ga sicer ravno, iz te nepraktičnosti za na wc, ne nosim.


Zato ga nosim, da ne leze ven majica, da možnost, da se vidi spodnje perilo, ko se pripogneš, sploh ne obstaja. Nosim jih namesto spodnjih majic.
Na WC hodim res redko. Grem zjutraj, preden se oblečem in običajno šele, ko se vrnem domov. Res redko se zgodi, da grem v službi na wc. Če pa že, se mi 1-krat ni problem sleči, včasih pa priznam- samo umaknem. Ob menstruaciji, bodija ne nosim, zaradi lažjega menjavanja vložkov, a ga kar pogrešam. Tako sem brez, samo 2 ali 3 dni v mesecu, ko je menstruacija najmočnejša.

Sicer ga oblečem bolj poredko, nikoli pa mi ni prišlo na misel, da bi ga na wcju samo odmaknila, vedno ga odpnem

Praktičen je, ker ne leze gor. Sploh tiste, ki hitro dobijo vnetje ledvic, ga rade nosijo, ker so ledvice zanesljivo pokrite. Ne bi pa kupila takega, ki se ga ne da odpeti, ker mi je kar nekaj, da bi se morala cela slačiti za it na wc.


Se strinjam. Vcasih sem jih precej nosila, zdaj pa ne vem vec kje naj kupim bombazen body brez kosaric in takega s kosaricami, pa da ni kurbis verzija ker na sihtu tega ne rabim. Kje jih kupujete vi?

Zakaj čutiš potrebo, da si v čisto preprosti temi, ob preprostem, niti najmanj nesramnem vprašanju avtorice, žaljiva, vulgarna, nesramna, od kod to?
[/quote]

Ej tudi mene to zanima, zakaj imajo nekateri potrebo biti tako žaljivi in vulgarni.. da nekomu rečeš “banja za izkoristit”, zato ker nosi določeno vrsto oblačil… neverjetno

Tudi jaz pogosto nosim bodi. Predvsem mi je fajn zato, ker ne leze gor izpod krila ali hlač. Ker v službi stalno letam sem in tja, včasih moram tudi z avtom kam, mi je pomembno, da se ne rabim ukvarjati s tem, kam mi je majica zlezla. Seveda pa rada izgledam urejena in ne razcapana.
Da pa bi nekdo bodi samo pomaknil na stran med lulanjem pa prvič slišim. A je tako težko odpet tista dva gumbka? Bohpomagaj

New Report

Close