Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera je bila za vas boljša služba in zakaj?

Katera je bila za vas boljša služba in zakaj?

Bili ste v zanič službi in ste našli boljšo. Katera je za vas boljša služba in zakaj? Kaj delate?

1 služba pri privatniku…veliko dela malo plačila, za vse nadure me je okral
2. Služba…delo v proizvodnji, boljša kot prva, vendar sem delala tudi nočne
3 služba je napredovanje od druge, adijo proizvodnja, nočne, delovne sobote. Delam v logistiki in nabavi, idealen delovni čas

Ma kej so tle gor sam še teme o službah.

1. maser v enem od wellnesov, ful dobro plačilo + napitnine, nič stresa, delovni čas ok, za samsko osebo, ko zivi pri starših :)))
2. 2. ucitelj v 1. razredu, ful dobra plača in ni toliko dela s pripravami

3. Ostalo pa vse neke shity službe, se pripravljam na spremembo.

1. maser v enem od wellnesov, ful dobro plačilo + napitnine, nič stresa, delovni čas ok, za samsko osebo, ko zivi pri starših :)))
2. 2. ucitelj v 1. razredu, ful dobra plača in ni toliko dela s pripravami

3. Ostalo pa vse neke shity službe, se pripravljam na spremembo.


O plači pa nič>?


O plači pa nič>?
[/quote]
1. Minimalec, v računovodstvu kniženje
2. Minimalec, vendar pa nestresno delo, tiste komade si naredil in to je to (minimalec z nočno), normo sem delala z levo roko, prideš domov izklopiš službo do drugega dana
3. Minimalec + 200 eur, isto podjetje kot pri 2 točki, samo delo, sodelavci top, poznam delo iz proizvodnje in me ne morejo prinesti okoli, samo dopoldne, kar sem imela v planu zaradi otrok in vrtca.

V našem kraju ni veliko služb z boljšo plačo, bi se mogla vozit v sosednje mesto, vendar pa potem ne morem pobirat otroka v vrtcu, +2 ure na dan mi gredo za vožnjo, pa še avto bi mogla zamenjat.

Imela sem 3 službe.
Prvo za 3 mesece proizvodnja in sem dala prošnjo v drugo firmo enako v proizvodnjo. Večja plača.
Za prvo službo saj je bila ok. Malo časa sem bila v tej službi, da bi karkoli lahko komentirala. Proizvodnja.

Najboljša služba je bila druga, proizvodnja. Firma je propadla. Pogrešam tisto firmo. Delo je bilo normalno, norme z lahkoto dosegljive, delo od začetka dve smeni, nato par let samo dopoldan. Vikendi fraj. Sodelavci enkratni. Plača pač minimalna. Velikokrat mislim na tiste čase, ko sem bila v tej firmi. Tudi sanjam. Niti enkrat nisem s težkim srcem šla delat. Bila so res super leta v tisti firmi.

Zadnja služba, trenutno še vedno moja. Me je spravila v invalidnost. Trenutno, zaradi nje imam drugo operacijo. Ali je zadnja operacija pa še ne vem.

New Report

Close