Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mesojedci ste …

Mesojedci ste …

S tem ko kupite meso, žival ubijete in posilite. Ampak to je še huje, ker sami ne bi mogli vzeti življenje živemu bitju, zato plačate nekomu drugemu da to naredi. Odgovorite mi na to vprašanje. Kako lahko humano vzameš življenje nekomu ki noče umret? Živali trpijo, strah jih je ker vejo kaj prihaja. Živali so inteligentne. Poanta veganstva je, da zmanjšaš trplenje ki je nepotrebo, kakor se pač da. Živali trpijo, zemlja trpi, in vaše telo trpi, ker meso dokazano povzroča raka, srčno ožilne bolezni in povečan holesterol. In vegani so zdravi, pojdite na onkološko kliniki ali pa katerokoli bolnico v Sloveniji. Garantiram, da tam ni nobenih veganov. Vaše anokdotne zgodbe kako vegani zgledajo suhi in slabi pa ne pomenijo nič. Če ješ dovolj kalorij na dan, potem si super, je pa res da eni vegani premajo jejo, in to je problem. Če ješ veliko fižola in takih stvari si super. Obstaja veliko veganskih dvigalcev uteži, in te ljudje sigurno niso videti slabi mar ne?

Ko boš ti nehala posiljevati slovenski jezik, se lahko pogovarjamo dalje.

Če se mesojedci ne vtikujejo v vegane, naj je to še kontra.
Zate osebno pa: PSIHIATRIJA VABI.

nova
Uredništvo priporoča

Če se mesojedci ne vtikujejo v vegane, naj je to še kontra.
Zate osebno pa: PSIHIATRIJA VABI.
[/quote]

Ne ker razlika med mano in tabo je, da moja prehrana nima žrtev, tvoja pa jih ima. Jaz ne ubijam živali čisto po nepotrebnem.

Ko boš ti nehala posiljevati slovenski jezik, se lahko pogovarjamo dalje.
[/quote]

Ko boš ti znala razlikovati med moškim in ženskim spolom, se lahko pogovarjamo dalje. Lepo ti piše VEGAN, ne VEGANKA, tako da se primerno izražaj.

Se strinjam s tabo avtorica da je treba živeti kot narekuje narava ne po nekih izmišljenih ideoloških idejah. Glede na to da tudi pri prehrani drugih živih bitij ni nobenih žrtev potem je prav da jih tudi pri človeku ni. Saj smo del narave in vsako življenje v nasprotju z njenimi zakonitostmi nas lahko drago stane.

Ko boš ti znala razlikovati med moškim in ženskim spolom, se lahko pogovarjamo dalje. Lepo ti piše VEGAN, ne VEGANKA, tako da se primerno izražaj.
[/quote]

Oh, oprosti.
Moških običajno ni tu ob teh urah. Te ne vabi sonček?

Kaj vam špila v glavi mi res ni jasno
Človek rabi meso brez mesa ne moremo živet jas 1 dan ne jem mesa pa sem že cela slabotna ne wem kak lahko sploh preživite mi ni jasno..

Zato pa so tako vsiljivi ker ne jejo mesa. Vsiljevanje drugim svojega načina razmišljanja je znak duševnih motenj.

Zato pa so tako vsiljivi ker ne jejo mesa. Vsiljevanje drugim svojega načina razmišljanja je znak duševnih motenj.
[/quote]
Lakota bi to hitro pozdravila.

Oh, oprosti.
Moških običajno ni tu ob teh urah. Te ne vabi sonček?
[/quote]

Ne, vabi me dolžnost da pomagam živalim pred vami.

https://www.plantbasednews.org/post/the-largest-organization-of-food-nutrition-professionals-admits-vegan-diets-are-suitable-for-all

Ne ker razlika med mano in tabo je, da moja prehrana nima žrtev, tvoja pa jih ima. Jaz ne ubijam živali čisto po nepotrebnem.
[/quote]

dokazano je, da tudi rastline čutijo in se odzivajo na različne dražljajie, ki pridejo od človeka. skratka, tudi ti si morilec, ki uničuješ življenja drugih živih bitij. edina upravičena prehrana bi bili minrali in mrhovina.

Zato pa so tako vsiljivi ker ne jejo mesa. Vsiljevanje drugim svojega načina razmišljanja je znak duševnih motenj.
[/quote]

Mislim da je mučenje in ubijanje živali po nepotrebnem, večji znak duševnih motenj kot pa vsiljevanje zdravega in moralnega načina prehranjevanja in življenskega sloga.

Mislim da je mučenje in ubijanje živali po nepotrebnem, večji znak duševnih motenj kot pa vsiljevanje zdravega in moralnega načina prehranjevanja in življenskega sloga.
[/quote]

Kot je napisal predhodnik je narava najboljše učiteljica kaj je prav in kaj ne.

dokazano je, da tudi rastline čutijo in se odzivajo na različne dražljajie, ki pridejo od človeka. skratka, tudi ti si morilec, ki uničuješ življenja drugih živih bitij. edina upravičena prehrana bi bili minrali in mrhovina.
[/quote]

Evo si že ovrgla svoj zapis. Odzivajo se na držljaje. Ne čutijo bolečine, ker NIMAJO ŽIVČNEGA SISTEMA NISO SENTIENT. Zabodi pujsa in rožo. A bo reakcija ista? A ne vidiš razlike? PUJS BO KRIČAL OD BOLEČINE, RASTLINA PA NE ČUTI KER NIMA ŽIVČNEGA SISTEMA, kakšne glupe izgovore imate vi mesojedci, vse samo da opravičite ubijanje in svoja dejanja. Šibki ste, imoralni ste in glupi ste. Zlobni ste. Zlobni ljudje.

Kot je napisal predhodnik je narava najboljše učiteljica kaj je prav in kaj ne.
[/quote]

Kakšna narava, kaj ti sploh govoriš?

Sebe poglej najprej in čigav potomec si
Zame si nastopaško preseratorsko govno!

Mislim da je mučenje in ubijanje živali po nepotrebnem, večji znak duševnih motenj kot pa vsiljevanje zdravega in moralnega načina prehranjevanja in življenskega sloga.
[/quote]
Itak, številni rodovi tvojih prednikov so ob travi preživeli, zato si ti danes tako blesavo tele, ne?

Upaj, da ne boš v naslednjem življenju krava. In bo kmet, ki te bo redil, slaboten, če ne bo jedel en dan mesa.

Upaj, da ne boš v naslednjem življenju krava. In bo kmet, ki te bo redil, slaboten, če ne bo jedel en dan mesa.
[/quote]In take ven spravi mentalno zdrav osebek?….ne ga srat no, k psihiatrom se spravite sfuzlanci, da vam bodo kaj olajšali.

Ne, vabi me dolžnost da pomagam živalim pred vami.
[/quote]

S pomanjkljivim jezikom? Kdo te bo resno jemal?
Jaz niti pajkov ne pobijam, še vode jim dam. Družba te vabi, te si potreben pri svojih rosnih letih.
A zaprti psi, počlovečeni in s človeškimi boleznimi, zlorabljani, te pa ne motijo?
Ker živijo, pardon, životarijo in se jih usmrti z injekcijo?

Pomembno je jesti ŽIVO hrano (sadje, zelenjavo, čičeriko, kvinojo, lečo, ajdo, sejtan …) in
ne MRTVO (trupla), ki je brez okusa (prepojena s stresnimi hormononi, adrenalinom) in jo je potrebno termično obdelati in začiniti, da je sploh primerna za uživanje.

Btw:
Je slon šibek in majhen?
Ne. Prehranjuje pa se izključno z rastlinami.

dokazano je, da tudi rastline čutijo in se odzivajo na različne dražljajie, ki pridejo od človeka. skratka, tudi ti si morilec, ki uničuješ življenja drugih živih bitij. edina upravičena prehrana bi bili minrali in mrhovina.
[/quote]

Imaš prav. Ampak boš moral/a še veliko prebrati, da boš vsaj okvirno razumela delovanje rastlinskega sveta.
Za enkrat pa lahko veliko naredimo že samo s tem, da ne jemo nikogar, ki ima OČI in mamo.
Bo šlo?

Sebe poglej najprej in čigav potomec si
Zame si nastopaško preseratorsko govno!
[/quote]

Hm, napisane besede povedo več o tebi, kot pa o temu, kateremu so namenjene.
Peace.
🙏

New Report

Close