Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moda se dela norca

moda se dela norca

https://www.elle.si/moda/uredniski-izbor/to-so-edine-kavbojke-ki-jih-potrebujete-v-letu-2019/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2bprometa

Ste videle te kavbojke?
Zdaj je to trend!
Po oprijetih in korenčkastih kavbojkah, ki so pasale samo na dolgonoge in visoke, vidiš jih pa itak na vsemogočih ritah, ker drugačnih kavbojk ni možno kupit, imamo zdaj novo modo širokih in prekatkih hlač, ki spet pašejo samo in izključno ženskam, ki imajo vsaj 1,2m dolge noge!

A to se namerno delajo norca iz žensk al kako????

Da ne bo pomote, imam 180cm, nosim št. 38 in imam dolge noge, a niti meni niso bile vše hlače na korenčka, pajkice in zdaj tole spakedralo od kavbok! Še sreča, da se da še kje dobit kake dobre stare bootcut kavbojke.

Tole je pa soooo last year. Je že ven, pa pri nas se še prijelo ni😁

potrudi se in natreniraj dati kolena pod rame, ko te tip nasaja ☺
vse ostalo be brez veze

Njega poglej:
https://style.over.net/monica-bellucci-in-njen-bradati-fant-najbolj-vroci-parcek-na-tednu-mode-v-parizu/

Sem najprej pomislila, da se mu je obleka skrčila.

Jaz se tudi ze par let to isto sprasujem. Kje se dobijo se normalne kavbojke?
Verjetno imas prav kar se norcevanja iz zensk tice….sedaj so ta glavni
transgenderji, neutralgenderji in pa geji….

Meni zgleda, kot da ga je potegnila iz smetnjaka.
Ta, sicer prekratka, obleka mu je za vsaj 2 številki prevelika


Pred dnevi sem prvo smrkljico videl v hlačah kot so jih nosile smrkljice v osemdesetih, ni mi bilo povsem jasno kako to ko so pa vendar babe nosile neke čudne preniske in preveč oprijete hoze.
Avtorica se razburja ker je pač zalita in se v tovrstno obleko ne bo mogla spravit, ampak za moje oči so te hlače pravi balzam, spomin na mladost, ko so dekleta izgledala vabljivo, ne kot danes ko je v glavnem samo kup špeha in neka prekratka majica ven pa gleda špeh.

Takčna moda je zaradi podnebnih sprememb – poplave. 😉

Ne, ženske se same iz sebe norca delajo.

Ste za akcijo: ženske se delajo norca iz mode?

saj moda se dela iz norca že ves čas, dosti žensk pa je očitno takih kur, da bodo nase navesile čisto vse žaklje, zavese, ali druge kose, ki iz njih delajo strašila, samo zato, ker je nekdo rekel, da je moderno. Moški niso tako neumni, oni ne prostituirajo svojih teles za zmedene ideje drugih moških, v glavnem gejev.

saj moda se dela iz norca že ves čas, dosti žensk pa je očitno takih kur, da bodo nase navesile čisto vse žaklje, zavese, ali druge kose, ki iz njih delajo strašila, samo zato, ker je nekdo rekel, da je moderno. Moški niso tako neumni, oni ne prostituirajo svojih teles za zmedene ideje drugih moških, v glavnem gejev.

Eh, obleka gor ali dol, ampak v članku pravijo, da si je Monica Bellucci dobila privlačnega mladega ljubčka.
A tako se zdaj po novem reče tipu, ki izgleda kot neandertalec? Prav odbijajoč je. Pa ta bejba bi si lahko v resnici dobila lepotca! Ampak očitno je vsekana na grde dedce, poglejte si samo njenega bivšega moža…


Pred dnevi sem prvo smrkljico videl v hlačah kot so jih nosile smrkljice v osemdesetih, ni mi bilo povsem jasno kako to ko so pa vendar babe nosile neke čudne preniske in preveč oprijete hoze.
Avtorica se razburja ker je pač zalita in se v tovrstno obleko ne bo mogla spravit, ampak za moje oči so te hlače pravi balzam, spomin na mladost, ko so dekleta izgledala vabljivo, ne kot danes ko je v glavnem samo kup špeha in neka prekratka majica ven pa gleda špeh.
[/quote]

Vabljivo in seksi v sirokih in prekratkih hlacah??? Kaj je tu vabljivo?

Meni je pa predvsem bedasto, da se nosijo kavbojke in pete.
Kos oblačila, ki je prišel od ameriških kmetov, ki so kidali gnoj, zdaj zraven fensi petk. Kr neki.

Meni se je pa to vedno zdelo seksi. Seveda ni primerno za vsako priložnost, a ob pravi priložnosti pa zažiga.

Eh, obleka gor ali dol, ampak v članku pravijo, da si je Monica Bellucci dobila privlačnega mladega ljubčka.
A tako se zdaj po novem reče tipu, ki izgleda kot neandertalec? Prav odbijajoč je. Pa ta bejba bi si lahko v resnici dobila lepotca! Ampak očitno je vsekana na grde dedce, poglejte si samo njenega bivšega moža…
[/quote]

Meni je njen bivši totalno f.ukiš, ne vprašaj zakaj, pojma nimam…

Meni zgleda, kot da ga je potegnila iz smetnjaka.
Ta, sicer prekratka, obleka mu je za vsaj 2 številki prevelika
[/quote]

Anee:):):)

Eh, obleka gor ali dol, ampak v članku pravijo, da si je Monica Bellucci dobila privlačnega mladega ljubčka.
A tako se zdaj po novem reče tipu, ki izgleda kot neandertalec? Prav odbijajoč je. Pa ta bejba bi si lahko v resnici dobila lepotca! Ampak očitno je vsekana na grde dedce, poglejte si samo njenega bivšega moža…
[/quote]

Nazaj k naravi? Verjetno ima zelo dober karakter;)

Meni je njen bivši totalno f.ukiš, ne vprašaj zakaj, pojma nimam…
[/quote]

Vincent Cassel? Sem šla prav gledat kdo je to:)

Vincent Cassel? Sem šla prav gledat kdo je to:)
[/quote]

Šizofrenična 😉

Šizofrenična 😉
[/quote]

Seveda jaz, ne ti….sem še enkrat prebrala, pa bi me lahko narobe razumela…

Imaš selektiven vid.
Vidiš lahko moške v oprijetih hlačah, spodaj zavihanih, da so prekratke, in kratke nogavičke, da se vidijo goli gležnji. Tako da nič niso moški imuni do mode in kritični, isto sledijo slepo kot ovce.

https://www.google.com/search?q=men+skinny+jeans&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjS4rW2mILhAhUGwqYKHcIED4kQ_AUIDigB&biw=1231&bih=838#imgrc=oZMu1JZfeipiMM:

(Tale na fotki vsaj nima nogavičk.)
Jaz nimam ne prekratkih hlač, ne korenčkastih, nisem nosila špičakov, ko so bili moderni, niti bognedaj balerink, ki bi jih moral itak prepovedati ne samo z zakonom, ampak kar z ustavo. Ne nosim hlač z nizkim pasom, ker vem, da nimam postave za to, netopirjastih rokavov, ker mi pač niso všeč, pa verjetno bi se še kaj našlo.

Imaš selektiven vid.
Vidiš lahko moške v oprijetih hlačah, spodaj zavihanih, da so prekratke, in kratke nogavičke, da se vidijo goli gležnji. Tako da nič niso moški imuni do mode in kritični, isto sledijo slepo kot ovce.

https://www.google.com/search?q=men+skinny+jeans&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjS4rW2mILhAhUGwqYKHcIED4kQ_AUIDigB&biw=1231&bih=838#imgrc=oZMu1JZfeipiMM:

(Tale na fotki vsaj nima nogavičk.)
Jaz nimam ne prekratkih hlač, ne korenčkastih, nisem nosila špičakov, ko so bili moderni, niti bognedaj balerink, ki bi jih moral itak prepovedati ne samo z zakonom, ampak kar z ustavo. Ne nosim hlač z nizkim pasom, ker vem, da nimam postave za to, netopirjastih rokavov, ker mi pač niso všeč, pa verjetno bi se še kaj našlo.
[/quote]

Tole na sliki zgleda bolj kot dolge spodnje gate za na Aljasko ali za v Sibirijo.

Seveda jaz, ne ti….sem še enkrat prebrala, pa bi me lahko narobe razumela…
[/quote]

:):):) Mojega odgovora sploh ni! Sem ti odpisala, da jaz sem pa firbec:):):)

Eh, obleka gor ali dol, ampak v članku pravijo, da si je Monica Bellucci dobila privlačnega mladega ljubčka.
A tako se zdaj po novem reče tipu, ki izgleda kot neandertalec? Prav odbijajoč je. Pa ta bejba bi si lahko v resnici dobila lepotca! Ampak očitno je vsekana na grde dedce, poglejte si samo njenega bivšega moža…
[/quote]
[img]http://makeupaurbeauty.com/wp-content/uploads/2019/03/38094708f0e325ef943912ff184f7fa7.jpg[/img]
Kakšen neandertalec neki? A zato ker je celo DEC, je DEDEC ja, ta pravi! Čupav in dlakav.
Tak kot mora bit. Redkost med poženščenimi tipi (danes večina ta mladih), vsi nekaj pobriti in lesketavi, da ne veš več “is it a babe, is it a dude”.

New Report

Close