Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Murska Sobota ... je tam sploh kaj za počet?

Default avatar

msms

Svakinja mi je predlagala, da greva z otroci tja na izlet ...

Ne vem kaj bi bilo tam pametnega za počet. Je kdo iz onih koncev, da malo svetuje?
Default avatar

Ajki

Živijo, tudi mi gremo prihodnji vikend gor. Kakšen nasvet, kam z malimi? Hvala
Default avatar

Leži12

Ena od značilnosti tega kraja so lepi drevoredi. Spomeniško zaščiten topolov drevored povezuje Mursko Soboto z Rakičanom in rakičanskim parkom, sredi katerega je Dvorec Rakičan, kjer je tudi Konjeniški klub Grad Rakičan. Mislim, da ima šolo jahanja ter ponuja turistično ježo in vožnjo s kočijo. Za otroke torej perfektno :)
Default avatar

jazsemtu

Nas je prepričala narava ... mestni park z drevoredom in pa sprehod ob Muri. Primerno za družine, tiste malo manj ali bolj aktivne. Okolica ima lepo urejene kolesarske poti. Priporočamo.
Default avatar

škrpijonka

V Murski Soboti park z gradom. Drugače pa za otroke priporočam Grad na Goričkem in obisk vulkanije. Ižakovci otok ljubezni in vožnja z brodom, pa mlin na muri je tam. Potem Lendava in stolp Vinarijum. rakičan grad in jahanje. Buknoviško jezero imaš adrenalinski park. Potem lončarjenje. Odvisno od starosti otrok.
Default avatar

najmanj to

škrpijonka je napisal/a:
Pa skok v terme 3000 pa ce je cas se v katerekoli druge: Banovci, Radenci, Vivat, Mala nedelja. Potem imas nek manjsi Sikalu zoo v Radencih pa skok v muzej v Mursko pa na tortico v hotel Diana, mogoce imajo se drsalisce na prostem v Ms, s skiroji/rolerji po parku..
Default avatar

Prekmurjeinprlekijazkon

Isto sem se jaz sprasevala..pa nakonc je blo premal za en dan :D

- nek nov center se je odpru v MS in mas okol jezera igrala, lepo spedenano, novembra se ni bilo dokoncano sicer

- pa na babicev mlin pri Muri po moko ter psenicni zdrob

- dobrovnik :park orhidej, energijskr tocke pri bukovniskem jezeru

Vitarium stolp -sam to nismo sli ker je 7e vstopnina baje pa vse kar je je razgled -mi smo itak imeli meglo in bi bilo fore

Ker je bilo martinovo smo sli se na eno dobro pojedino v neko priznano gostilno res..okusno in poceni

Lahko se greste tudi kopat, mi smo biki v hotelu Diana tako da smo imeli bazene savne ni da ni
Default avatar

Tacenterrr

Prekmurjeinprlekijazkon je napisal/a:
Aja ta center se imenuje Expo! Super zadeva. Ogromno igral..vaj za moc..zunanji fitness.
Default avatar

uzivacica24

Ja, terme 3000 nekaj neverjhetnega. Tam imajo ful topel bazen, ki ima vonj po zemlji, ampak je tako fajn. Pa tudi notranji tobogani za otroke so super. Jaz vsekakor priporočam ...
Default avatar

Malotumalotam

Nam je bila tud narava ful všeč. Mal smo se sprehodili po mestnem parku, pa do grada smo šli, pol pa še mal ob muro. Sprehajalnih poti je dost.