Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nakazilo denarja na transakcijski račun?

Nakazilo denarja na transakcijski račun?

Če v ponedeljek nakažem denar na transakcijski račun (bratu) ali on to takoj dobi na račun, ali šele naslednji dan?
Hvala.

v slo je to isti dan

Odvisno, za katero banko gre. Če imata TRR v isti banki, bo transakcija izvedena tako rekoč takoj. Če sta bankli različni, potem lahko pričakuješ 24 urni zamik.

______________________

Odvisno. Je ista banka? Je druga banka v isti državi? Ali je kje dlje?

Če je ista banka bo praktično takoj, tudi če nakažeš izven časa plačilnega prometa (to je do 15h med delovnimi dnevi).
Če je druga banka, ponavadi traja par ur – a če izven omenjenega časa, pa vsaj do otvoritve plač. prometa naslednji delovni dan.
Lahko je pa tudi več kot dan – če imaš malo smole.

Imava različni banki. Denar bi bil nakazan v Avstrijo.

Bom bolj natančno, obadva imava slovenski banki, denar pa bi bil nakazan v Avstrijo.
Če prav razumem, ga bo prejel v torek?

Pozanimaj se to pri banki, kjer imata oba z bratom odprt račun. To pa zato, ker imajo različne banke različne procese obdelav.

Ampak če prav razumem, imata oba slovenska računa pri isti banki? To bi moralo potem biti praktično takoj, ko to potrdiš transakcijo. Torej še v ponedeljek.

To, kje se on fizično nahaja, je popolnoma nepomembno.

Sorry, sedaj vidim, različni slovenski banki.

Da, najverjetneje bo prejel v torek, če bo transakcija oddana najkasneje do 15.30 v ponedeljek.

Vseeno preveri procese pri obeh bankah.

Ce mi lahko prosm kdo pomaga bom zelo hvalezna.. zanima me ce obstaja katerakol verzija nakazovanja denarja iz Srbije v Slo. Razn WE. Nakazujem sebi denar na racun zaradi kredita in so mi rekl na Adiku da drugac ne gre. Mah dej a je mozno da res ni druge opcije?! Tole z Westernunionom mi se res ne splaca vec.

New Report

Close