Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se gej lahko zaljubi v žensko?

Ali se gej lahko zaljubi v žensko?

Ali kdorkoli pač v osebo tistega spola, do katerega ne čuti spolnega poželenja? Torej če ostanemo pri mojem primeru: Ali se lahko gej, ki ga seveda ženske spolno ne privlačijo, zaljubi v žensko? Jaz menim, da lahko. Saj ni ljubezen enaka seksu. Je pa res, da je spolnost del ljubezni. No, evo. Pa sem že zbegana in v dilemi. Kaj vi menite?

Na podlagi česa ti lahko to meniš? Ker misliš, da je tvoje razmišljanje točno? Gejevstvo je zapisano v genetiki. Torej hočeš reči, da imaš ideje, kako preslepiti genetiko, enkrat ko je človek že odrasel?

Kaj pa vem. Poznam dva geja, ki sta bila poročena z žensko. Tudi otroke imata z njo. Laično sklepam, da če ne bi bila zaljubljena, se ne bi poročila.

To bi bilo zelo fajn. Geji so najlepši moški. Med hetero moškimi ne najdem niti približno tako čustvenih, nežnih in lepih oseb, s katerimi bi se lahko pogovarjala dneve in noči. Žal. 😣

Mislim sicer, da se zaljubiti ravno ne morejo. Kljub spolni usmerjenosti, ki nam je dana že v zibelko, pa po moje lahko gojijo določena čustva tudi do ženske.

O fak upam, da je provokacija… Poročijo se najnolj verjetno zaradi krinke.

Kaj je zapisano v genetiko ?

Kaj je zapisano v genetiko ?
[/quote]
Koga boš imel rajši glede na spol :).


Koga boš imel rajši glede na spol :).
[/quote]

Bi se rada kregala ali prišparam za drugič 😉 ?

S tem se pa ne strinjam. Hetero moški so pravi moški, geji so tako sluzasto pozensceni – mene ne privlačijo. Mogoče pa si ti deloma istospolno usmerjena, da pri moških iščeš ženskost.

Bi se rada kregala ali prišparam za drugič 😉 ?
[/quote]
Jst se sploh ne znam kregat, torej bi se ti sam s sabo, z mislijo, da se z mano? 🙂 Potem stori to danes, ne prelagaj na jutri :).


Jst se sploh ne znam kregat, torej bi se ti sam s sabo, z mislijo, da se z mano? 🙂 Potem stori to danes, ne prelagaj na jutri :).
[/quote]

Fiši, prišparajva za kavo 😉

S tem se pa ne strinjam. Hetero moški so pravi moški, geji so tako sluzasto pozensceni – mene ne privlačijo. Mogoče pa si ti deloma istospolno usmerjena, da pri moških iščeš ženskost.
[/quote]

Pa smo spet pri posploševanju. Pa citiram obe. Poženščeni geji so pač v družbi tako predstavljeni, jih je pa kar precej takih, za katere nikoli ne bi rekla, da so geji. Enako je pri hetero. Niso vsi enaki. 100 ljudi, 100 čudi.

Fiši, prišparajva za kavo 😉
[/quote]

Ne pijem kave. Ti pa tudi ne, če imam prav v spominu. Hahahahahaha

Ne pijem kave. Ti pa tudi ne, če imam prav v spominu. Hahahahahaha
[/quote]

To je zgolj formalnost :))))

To je zgolj formalnost :))))
[/quote]
Ej, čist tko mimogrede, zdejle sm se spomnila, da bi vprašala….kako si ti usmerjen? 🙂

Oh moraš ti bit en naiven romantik po duši. 🙂 A veš koliko se jih poroči, čeprav niso zaljubljeni? Je pa res, da če sta imela otroke, sta ju njuni ženi spolno privlačili, sicer seks ne bi bil mogoč, niti ne bi bilo otrok. Sem pa mnenja, da sta verjetno prej biseksualca kot geja, torej ju privlačita oba spola. Mogoče se motim, ne vem.


Ej, čist tko mimogrede, zdejle sm se spomnila, da bi vprašala….kako si ti usmerjen? 🙂
[/quote]

Funny anekdota:

Smo se enkrat pelal z morja, pa so mati imeli na zadnih sedežih Lady al nek podobn trač magazin.

Če se prov spomnm sm kr naenkrat glasno komentiral spredn pa zadn konc ene na fotki. Fotru se je nasmejalo in smo šli na pijačo.

Free malinovc yaaaaaay :)))

Funny anekdota:

Smo se enkrat pelal z morja, pa so mati imeli na zadnih sedežih Lady al nek podobn trač magazin.

Če se prov spomnm sm kr naenkrat glasno komentiral spredn pa zadn konc ene na fotki. Fotru se je nasmejalo in smo šli na pijačo.

Free malinovc yaaaaaay :)))
[/quote]

Tale anekdota je lahko dvoumna. Nikjer nisi napisal v kakšno smer se je gibal tvoj komentar – si se ob tem zgražal ali….no, ne verjamem, da si pohotno izražal svoje iskrene misli.

sem moški in imam lezbična nagnjenja

Tale anekdota je lahko dvoumna. Nikjer nisi napisal v kakšno smer se je gibal tvoj komentar – si se ob tem zgražal ali….no, ne verjamem, da si pohotno izražal svoje iskrene misli.
[/quote]

:)))

Yo-Zo -> Digi Dagi

Moj okus za glasbo v zgodnjih letih je bil edinstven :)))

U pi*ku materinu …

Druže, za ovu filozofiju nemam dovoljno rakije kod kuče, a šta ču sad?

Gej se absolutno ne more zaljubiti v žensko.
Žensko telo jim je odvratno in se ga nikakor ne želi dotakniti. Potrjeno od par gejev.

Statistični vzorec je slab. Prav tako manjka analiza variance.

Statistični vzorec je slab. Prav tako manjka analiza variance.
[/quote]

Včasih zadostuje že en primer, da veš :). Se slučajno izogibaš jasnemu odgovoru? 🙂

Včasih zadostuje že en primer, da veš :). Se slučajno izogibaš jasnemu odgovoru? 🙂
[/quote]

Kratko in jedernato je moja posebnost.

Aber nicht besonderes lustig :))

Pa reci meni dušo moja, što sve bi ti voljela znati o meni? Ajd da čujem :))

New Report

Close