Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

osvajanje šefa

Default avatar

Lynx lynx

Kako bi ravnali, če bi vaša sodelavka več kot očitno osvajala poročenega šefa? Bi zadevo ignorirali ali bi z njo minimizirali kontakt, ker ne bi vedeli, česa je vsega sposobna?
Default avatar

Boj se takih

Samo boj se takih žensk. Take ženske so vsega sposobne. Sploh kake poročene so najhujše, ki osvajajo šefe, ko pa jim to predočiš, pa ni hujšega. Samo stran.
Default avatar

šefova žena

dokler ta šef ne bi bil moj mož, me to ne bi ne zanimalo, niti se me tikalo
Default avatar

Marko

Lynx lynx je napisal/a:
Kako bi ravnali, če bi vaša sodelavka več kot očitno osvajala poročenega šefa? Bi zadevo ignorirali ali bi z njo minimizirali kontakt, ker ne bi vedeli, česa je vsega sposobna?
Lol. Kaj pa če ga ne bi osvajala? Potem pa bi vedela, česa vse je sposobna?
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

antilopa

šefova žena je napisal/a:
Običajno se take zadeve ne končajo samo pri seksu, ampak ljubice znajo spodkopavat ostale sodelavke in sodelavce. Tu ne gre samo za vprašanje varanja, ampak za vprašanje privilegijev oziroma odločitev v škodo drugih zaposlenih.
Default avatar

Drži

antilopa je napisal/a:
Običajno se take zadeve ne končajo samo pri seksu, ampak ljubice znajo spodkopavat ostale sodelavke in sodelavce. Tu ne gre samo za vprašanje varanja, ampak za vprašanje privilegijev oziroma odločitev v škodo drugih zaposlenih.
Res je, kar je Antilopa napisala. Vsekakor se je takih žensk, ki v službi preveč iščejo prijateljstva, zaveznike ali celo kaj več, za izogibati. Take ponavadi dobijo privilegij vpliva na vse. Če jim nisi po godu, te lahko uničijo.
Default avatar

pusti jo

Točno tako. Ne zapletaj se z njo v pogovore o tem. Imej z njo samo pogovore striktno kar se tiče dela.
Default avatar

Goldfish

Ljudje, brigajte se že enkrat zase. Šikaniranje takšne sodelavke pa menda veste, da je mobing.
Default avatar

Ah ja ja

Goldfish je napisal/a:
Ljudje, brigajte se že enkrat zase. Šikaniranje takšne sodelavke pa menda veste, da je mobing.
Poznam eno tako, ki ima največ masla na glavi. Flirta z nekaterimi sodelavci in seveda tudi šefom. O ostalih sodelavcih ima veliko slabega za pripomniti, sebe pa ne vidi, kaj počne.

Privatno sklepa stike z nekaterimi sodelavci in o drugih izdaja zasebne stvari, ki so ji jih zaupali. Potem pa se čudi, ko ji ravno to njeno bevskanje in pisarjenje o drugih vržejo naprej. Pa še kar ne neha, ker misli, da si to lahko dovoli. Nas sodelavke je sprla med seboj.

Taka bi si v neki normalni državi zaslužila vsaj disciplinski postopek, če ne že kar direkten odpust. Služba ni družba.
Default avatar

Živc na kubik

No...

Lahko mu kdaj skuhaš kavo in vanjo podtakneš Br 35 .

Sodelavka nima šans. Če je boo za armijo dobr, bo tud zajnga.
Default avatar

Zdrava kmečka pamet

Lynx lynx je napisal/a:
Imela bi z njo strogo profesionalen odnos: stike zaradi službenih zadev, privatnih stvari ji ne bi razlagala. Ne bi je povsem ignorirala, bi vseeno občasno rekla kakšno besedo z njo, na primer o vremenu.:-)
Default avatar

Živc na kubik

Popravek !!!!!

KBr so uporabljali v armiji, nasveta pa ne jemat resno, če niste vešči kemije, da ne bote koga zagiftal !!!