Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljši moški parfum je … ?

Najboljši moški parfum je … ?

Bi kupila za darilo, pa ne želim preveč usekati mimo?
Torej dragi monovci, kateri vam najbolj diši … in drage monovke, kateri vam na njemu najbolj diši?
Hvala za vašo nesebično pomoč.

Najboljši je za vsakega drugačen. Ampak če že želiš pomoč, potrebujemo še kakšno informacijo. Za koga kupuješ? 60letnega gospoda ali 28letnega mladeniča? Za kakšen denar? Bolj poleten ali močnejši, recimo zimski vonj? Ali že kaj nosi sedaj, mu je kaj specifično všeč ali ne?

Na hitro: Bleu de Chanel, YSL Homme (ampak teh je ogromno), Armani Code, Armani Acqua di Gio – ti so bolj splošno prepoznani in všečni, seveda jih je še mnogo.

Mogoče si lahko pomagaš s tem:
https://www.fragrantica.com/awards2018/category/best-fragrance-for-men

Meni je la nuit de l’homme, ni pa za vsak dan 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Malizia jasno

Egoist, navadn, sam ni za vsakega

Uporabljam zelo različne – in enostavno ni najboljšega, ker so za različne priložnosti, različna razpoloženja, temperature, itd.

Trenutno so mi pa všeč – Chrome (Azzaro), Agua Brava (Puig) in Aqva (Bvlgari).
Pa stalna moška klasika po mojem okusu – Safari (Lauren).

Menda ne misliš resno???

Parfum je za ženske, pa še to ni priporočljivo, ker že po kratkem času začne fejst smrdet. Moški, ki se pafumira je peder in če to daš normalnemu bo užaljen. Vsaj jaz bi rekel, da kar mej tisti smrad.

tih, topel prdec

Pri nas zmaga Axe.


Meni so zadeve na osnovi vonja sandalovine.

Vonj po voljni p.čki

Paco rabanne : one million

Paco Rabana, Herrera, novi Y, Mercedes-Benz.

Hehebehe, se vidi da ste Miller feni in te dišave so za rajo, je pa res, da so taprave dišave dražje za x3 in si jih vsak ne more privoščiti.

Pitralon, ev.Pokošeno seno, v 20 l pakungi. Šefla za polivanje je itak gratis.

______________________

Tega si pa tudi ti zihr že preklopil. 🙂

Dolce&Gabbana ice blue za moške. Daleč najlepše diši.

Pino…

Heeeeec

Chanell:
Allure Homme sport

Ker pa je tale?

Ker pa je tale?
[/quote]

Oh pardon, light blue, ne ice blue.

Avensus creed z njim nemoreš zgrešiti zame čista perfekcija zame ni boljšega moškega parfuma pa ima moj vsaj 18 najbolj slavnih je res pa malo dražji.

Dior Homme

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

SANDOLIN, bo zdraven še kej barve dobil in ne bo potrebe po solariju. Ubiješ dve muhi na en mah.

Je taku. Sam je blj zimski. A si proval kej tud ostale, sport, intense.? Enkrt sm kupu intense pa mi je premočn. Mu je pa podoben en od YSL, kiri točnu, pa ne vem.

Eros, Versace👌

New Report

Close