Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ko kupujete testenine, katere izberete?

Default avatar

Sadjezelenjava

Iz polnozrnatega riža, rdeče leče ali koruzne.
Default avatar

whitecow

voiello ali barilla

Mipaaaa

Špagete in polzke Barila
Fuže Istrske delicije
Valvice Žito
Default avatar

tsj

Barillo bojkotiram zaradi tiste protigejevske reklame pred leti.
Kupujemo različno, od s budget do Mlinotesta in raznih bio izvedb, vse pa v Intersparu.
Default avatar

lotko44

Vse v Eurospinu. Suhe testenine in lasagno ter sveže rezance, njoke in torteline
Default avatar

ni časa

Glede na to, da večino vas gleda, da so bio itd. Probajte jih delat same boste najbolj ziher.
Default avatar

Glista

Rummo, če nimajo, kupim Voiello ali De Cecco. Slovenskih ne maram, saj so, ko je sredina ravno prav kuhana (al dente), zunaj že konkretno lepljive oz. pacaste.
Default avatar

te kupujem

Če se le da, kupim De Cecco. Najboljše (po normalni ceni).
Default avatar

Sushi

Zlato polje (Žito). Sem super zadovoljen z njimi, največ pojem od testenin špagetov, potem pa si sledijo polžki, peresniki in svedrci. Res redko vzamem katere druge, če že, so ponavadi kaki tortelini, ki mi momentalno zadišijo...
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

vse EU pomoč

Jaz dobim polžke, špagete...…. pakirane v #so namenjeni za EU pomoč#

In ne vidim nobene razlike. Še najmanj mi je pa res apetitlih Barilla. Njet! Škoda keša!
Default avatar

najenejše

Najcenejše iz eurospina. Pa ne maram špagetov, so nerodni za jest, ampak vse druge oblike so mi ok.