Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poglejte kaj vam babe delajo

poglejte kaj vam babe delajo

prepirate se rdeči, beli in črni, babe si vam jo pa mencajo ob turških nadaljevankah in nakazujejo denar turkom in afričanom

https://svetkapitala.delo.si/ikonomija/vzpon-ljubezenskih-nakazil-v-turcijo-152256

Baje so samske samice nakazale prek 200 k eur na turške banke, ker so začutile metuljčke?

To sem pa danes po radiu slišala…spada pod novice WTF in ‘saj ni res pa je’

nova
Uredništvo priporoča

To so te “mocne” samske zenske srednjih let, ki menda ne potrebujejo moskega, lol.

Potem se pa izkaze, da turskim Ahmedom, Mohamedom in Mehmetom mnozicno nakazujejo €€€, lol. No, tako nekako kot skandinavske Inge, gorece feministke, lol. Ni ga cez muslimansko ljubeze, lol.

To delajo te, ki ti gor drugi svetujejo naj deda ,ki bi rad več sexal zapusti!

A niso vse ženske iste? Take, ki bi vse tipu pobrale? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A bejž no, mene ne preseneča in res ne more nič presenetit, ko daš babi polno rit. Saj to je bil edini cilj feminizacije, da se da neumni babi denar, da bo ta krožil na polno, nimajo one same niti za mišjo pizdo zaslug pri tem, da so dobile privilegije, kot se hvalijo.

Hja, vse ima svojo ceno. Tudi metuljčki stanejo. Saj vendar še vedno velja ‘malo dnarja, malo muske’. Če bi plačevale lokalnim Mehmedom, bi vsaj kaj otipljivega dobile.

Razmišljaj globalno, deluj lokalno 😀

Ene ženske na Turke, eni moški pa na Tajke in Ukrajinke. A je problem?

So pa glupe.. Saj je jasno da uvožene arabske, turške in podobne žrebce (ki to sploh niso, saj so večinoma grdi) zanima samo denar in pot v Evropo ..


Jp, ampak je lepo ne, da polna babja rit pokaže vso razsežnost ženske neumnosti, ki jo je zmožna.

Se razume, da Tajke in Ukrajinke zanima samo vaše ljubeče srce :)))


Meni ne, po tudi moj denar ne mečejo stran. Upanje je pa velikokrat preplačano.

Včasih so samo moški trosili denar za Ukrajinke, Tajke… še monovci se hvalisajo na veliko, da so Tajke ta boljše.
Zdaj pa ženske sledijo moškim in počnejo iste neumnosti.
Mogoče se pa zgledujejo po monovcih, ki predavajo kako je treba poiskat Tajko, ne Slovenke?

A niso vse ženske iste? Take, ki bi vse tipu pobrale? 🙂
[/quote]
Kaj je feminizirani pickez, dezurni zaqgovornik zensk? Spet bi temo speljal v smer zagovarjanja zensk?

Pustile so se nategniti. Ze vedo zakaj.


Velika razlika. Zenske razglasajo ene kriterije, kaksni bi moski morali biti, potem pa iscejo cisto drugacne. Moski smo vsak konsistentni. Vsec so nam feminilne ne mozacaste zenske. Da niti ne govorimo kako lahko ze turisticni obisk Tajske moskega stigmatizira. Koliko strani pljuvanja je bilo spisanega o taksnih “luzerjih”? Potem pa ven pride uraden podatek o vsotah, ki jih Slovenke posiljajo v muslimanski svet in… vse tiho je bilo. Kako predvidljivo. Marko jih gre celo branit, lol. Koji feminiziarani imbecil od belega viteza, lol.


Kaj je feminizirani pickez, dezurni zaqgovornik zensk? Spet bi temo speljal v smer zagovarjanja zensk?

Pustile so se nategniti. Ze vedo zakaj.
[/quote]

Zagovornik nisem, sem pa nasprotnik ekstremizma, ki ga propagiraš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Velika razlika. Zenske razglasajo ene kriterije, kaksni bi moski morali biti, potem pa iscejo cisto drugacne. Moski smo vsak konsistentni. Vsec so nam feminilne ne mozacaste zenske. Da niti ne govorimo kako lahko ze turisticni obisk Tajske moskega stigmatizira. Koliko strani pljuvanja je bilo spisanega o taksnih “luzerjih”? Potem pa ven pride uraden podatek o vsotah, ki jih Slovenke posiljajo v muslimanski svet in… vse tiho je bilo. Kako predvidljivo. Marko jih gre celo branit, lol. Koji feminiziarani imbecil od belega viteza, lol.
[/quote]

Če tudi ženske tako razumeš, kot si razumel moj zapis, potem si še svetlobna leta od razumevanja le teh. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Velika razlika. Zenske razglasajo ene kriterije, kaksni bi moski morali biti, potem pa iscejo cisto drugacne. Moski smo vsak konsistentni. Vsec so nam feminilne ne mozacaste zenske. Da niti ne govorimo kako lahko ze turisticni obisk Tajske moskega stigmatizira. Koliko strani pljuvanja je bilo spisanega o taksnih “luzerjih”? Potem pa ven pride uraden podatek o vsotah, ki jih Slovenke posiljajo v muslimanski svet in… vse tiho je bilo. Kako predvidljivo. Marko jih gre celo branit, lol. Koji feminiziarani imbecil od belega viteza, lol.
[/quote]

Ste konsistentni? Meni se zdi, da vam ni čist jasno kaj točno vam je všeč, ampak ok, če meni ni jasno, nevermind. Upam, da vsaj vam je.

Najbrž gre za kakšno podobno zadevo kot je npr. posvojitev delfinov, koale… Mogoče celo tisti od Unicefa pošiljajo kake položnice za posvojitev Turka in njegovega lulka?

Če bi Slovenci bili za kaj, bi Slovenke njim nakazovale. Tko pa…

Če bi Slovenci znali gofljo obračat in žeski pihat na dušo, bi jih ženske plačale za to pihanje. Tko pa mora ženska kasirat, ko ji moški plačuje za seks.

Ene morajo to še ugotovit, po daljši poti…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Aja, to te matra, da si sirotinja, babe pa imajo denar?

New Report

Close