Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala in Gašper manipulanta

Zala in Gašper manipulanta

Zalo in Gašperja osebno poznam in mi niti malo nista všeč. Vsak ki jima nasede je neumen. Zavedata se, da imajo ljudje dovolj kiča, bleščic, šovov, zato sta namerno šla v drugo skrajnost in s tem pokazala nespoštovanje do vseh. Dajmo biti iskreni… bodi to kar si, ampak še vseeno se je potrebno malo prilagoditi, ker s tem pokažemo spoštovanje do drugih. Saj tudi na pogreb na gremo oblečeni v žive barve. Tudi stevardesa ni oblečena v patike in puli. In poglejte Zalo… ves čas gleda Gašperja. To ni zaljubljen pogled, ampak se zaveda, da sama v manipuliranju ni tako dobra kot on, zato ne želi narediti kaj narobe.

Dej ga biksat no….

Bi bila oba bolj primerna za kakšno grozljivko, kot za Eurosong.

nova
Uredništvo priporoča

Tole si pa kar sproti zmišljuješ. Nista manipulanta.Taka sta, kot sta.
Saj pesem je kar dobra.
Samo ona premalo odpira usta.Dikcija je slaba in besedilo nerazumljivo.Škoda.

Zakaj je to, da ne izgledaš kot klovn, nespoštovanje?

Ok.

bmk

Če Zala ne bi imela cover izvedb na yt, btw, zelo dobro odpetih in svojeročno odigranih na kitari, vedno preprosta, kot na odru EME, bi bilo to precej možno.
Zadeva stara že leto dni, več posnetkov, v živo in tudi odličen video.
Beri še odzive javnosti iz Evrope in po svetu, stare leto dni.
Ona je kantavtorica, skupaj sta tandem.

Še to, zelo težki komadi, zahtevni za interpreta, zapeti odlično, celo jasno in glasno.
Upam, da le nadaljuje.
Tomaž Pengov v ženski obliki. Nenadkraljiv biser, občutljiv, skromen, poet, glasbenik, izvrsten kitarist, žametni glas, lep, umetnik, genij. Premalo cenjen in poznan.
Prezgodaj preminil. Muzika našega otroštva.
Ajde, mladi, go, go!

Če ju osebno poznaš in trdiš, da sta manipulanta potem se ti ne bo težko podpisati z imenom in priimkom.

Tole si pa kar sproti zmišljuješ. Nista manipulanta.Taka sta, kot sta.
Saj pesem je kar dobra.
Samo ona premalo odpira usta.Dikcija je slaba in besedilo nerazumljivo.Škoda.
[/quote]

Če bo pela v našem jeziku, itak nihče ne bo vedel, da se ne razume, kaj momlja (razen nas). Če bosta poskusila v angleškem jeziku, ju bodo raztrgali.


“Zavedata se, da imajo ljudje dovolj kiča, bleščic, šovov, zato sta namerno šla v drugo skrajnost in s tem pokazala nespoštovanje do vseh.
Izjava desetletja… made my day :))

ti si manipulantka!
sedaj hočeš gnojnico iz lee zlit še na ostale
če je kdo je lea manipulirala in ona je manipulantka skupaj s teboj !

Ali morda poznaš Leo? Verjetno ne, zato bodi tiho. Samo izrazila je svoje mnenje in tudi če način ni bil primeren, je bila vsaj iskrena. Vsi pa vemo, da tiha voda bregove dere. In ne samo to. Morda veste kaj je značilno za psihopate? Značaj kot ga imata ta dva. Miren, zadržan, nobenih čustev, nobenega veselja, nobene žalosti… Nič. Seveda, saj pa niti nista zmožna čutiti. Jaz se takšnih ljudi bojim.


Prosim bolje razišči lastnosti psihopatov, ker zdajle tako brcaš v temo, da se zvezde krešejo – v tvoji glavi.


Prosim bolje razišči lastnosti psihopatov, ker zdajle tako brcaš v temo, da se zvezde krešejo – v tvoji glavi.
[/quote]
Pa njune intervjuje si tudi poglej in poslušaj.


Pa koliko si ti stara? 🙂 “Minimalizem” je danes že prav zoprn “trend”. Samo neke starejše generacije, ki ne dojemajo scene, se ukvarjajo s tem. Isto kot bi rekla, kako so superge nespoštljive, ampak poglej, kaj nosijo najbolj ufurane punce.
Zali in Gašperju pa privoščim, da sta se našla.

Če bo pela v našem jeziku, itak nihče ne bo vedel, da se ne razume, kaj momlja (razen nas). Če bosta poskusila v angleškem jeziku, ju bodo raztrgali.
[/quote]
hehe, poglej si kakšen Zalin cover.

To sem jaz takoj skontala, da sta manipulatorja. Površinski ljudje mislijo kako sta preprosta in zaljubljena. Pa je vse skupaj dobro odigrana predstava. 🙂

To sem jaz takoj skontala, da sta manipulatorja. Površinski ljudje mislijo kako sta preprosta in zaljubljena. Pa je vse skupaj dobro odigrana predstava. 🙂
[/quote]
Zdaj pa svoje percepcije še utemelji, da bomo razsvetljeni tudi mi.

To sem jaz takoj skontala, da sta manipulatorja. Površinski ljudje mislijo kako sta preprosta in zaljubljena. Pa je vse skupaj dobro odigrana predstava. 🙂
[/quote]
Pa kdo misli, da sta preprosta? Ni edina estetika taka, kot si jo ti zamišljaš.

Če si iskren, moraš biti iskren na dostojen način. Ne na tako primitiven, kot ga je pokazala Lea.

Tole si pa kar sproti zmišljuješ. Nista manipulanta.Taka sta, kot sta.
Saj pesem je kar dobra.
Samo ona premalo odpira usta.Dikcija je slaba in besedilo nerazumljivo.Škoda.
[/quote]

Premalo ni nikoli. Ženske, ki malo odpirate usta, ste nam moškim zelo simpatične.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz takih komentarjev, ki so žaljivi do drugih, nikoli ne jemljem resno, ker so po mojem mnenju predvsem odraz psihičnega stanja tistega, ki jih piše.
Tako prazno blatenje je tudi popolnoma nepotrebno. Če že moraš imeti mnenje o drugih ljudeh, se ga lahko vsaj potrudiš napisati spoštljivo.

Tisti njen pogled pravi, da čaka, če ji bo “odobril” odgovor. Ne gre za zaljubljen pogled.

Hohohoho, kaj boste še napletli? Z resnico se je potrebno sprijaznit. En puli in patike so vas razgalile do kože. Brž v plastiko dokler še ni prepovedana.

New Report

Close