Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

sedim v Izoli ...

Default avatar

kašendan

Tisti, ki živite v Izoli ali pa jo bolj dobro poznate, je tukaj kaj kar si je vredno ogledati? Da se še malo sprehodim. Vesela bom vsake informacije. Hvala.
Default avatar

Nevenič

Jaz bi si podrobno ogledal tudi Marino v Izoli, pa stavbo Luške Kapetanije ...
Default avatar

škrpijonka

Razen da greš na sprehod do svetilnika nič takega. Piran ima več znamenitosti.
Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

poštej in poslikaj vse avte dražje od 50K€ s SLO tablicami ... in slike objavi na MONu
Default avatar

Šaja

Pojdi v Hišo morja – Izolana. Ta prikazuje preteklost Izole in preko dokumentarnih fotografij poudarja njen morski in obmorski značaj. V njej je predstavljeno tudi ladjedelstvo. Izolana je v zimskem času odprta med vikendi, v poletnem pa vsak dan. Uživaj na obali :)
Default avatar

jest pa tkole

Nekaj znamenitosti:

nekdanja občinska palača
manziolijeva palača
palača besenghi degli ughi
plaža za slepe
park pietro coppo
marina
vila maritima in simonov zaliv
arrigonijev tovarniški dimnik
Default avatar

Nič ni

kašendan je napisal/a:
Domov pojdi!
Default avatar

Ja imaš

Najlepša v Izoli je tabla za Koper, sedaj veš kam moraš iti mona.
Default avatar

Ptujčanka

Meni, ko sem v Izoli, ni potrebno nič drugo, nobeni posebni ogledi in to. Samo, da se sprehajam tam, posedim na kakšni klopci, pa spet hodim in hodim... Morje, galebi, sončni zahod... In Izola. 😍
Ne vem, zakaj mi je tako všeč, vsako leto, ko pridem tja, doživim občutek "huh, pa sem doma 😅".

Uživaj!! 😊
Default avatar

QBR

kašendan je napisal/a:
Sljadoljed v vsakem kiosku.

jest pa tkole

Jap, tudi Rex, ponos fašistične Italije, je našel svoj poslednji mir v naročju Izole.
Default avatar

varjanka4

povzpni se na zvonik, vsaj poleti vem, da je odprt, krasen razgled
Default avatar

Pohajač

Jaz obiščem Izolo čisto vsako leto. Ker je naša, ker je lepa in ker se tam dobro počutim. Prijazni ljudje, v poletnih mesecih je veliko dogajanja in vse živahno. Knjiga, plaža in jaz <3
Default avatar

fotografi

Mi smo se šli v Izolo slikat v simonov zaliv ... lepo ozadje, svetloba zvečer neprecenljiva
Default avatar

hngrfe

Slovenska obala ni cela vredna počenega groša.
(pišem kot domačinka)