Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lea Sirk in koncert

Lea Sirk in koncert

Bo imela v kratkem kje Lea koncert?
jaz bi šla, ne glede na to kaj se sedaj dogaja okoli nje.

O Lea, si to ti? Saj ves no, da imas koncert, ne delaj se vecje budale iz sebe, saj ti je to ze v soboto uspelo

Prozorno preverjanje koliko sra*nja je narejega in kakšna je škoda.

nova
Uredništvo priporoča

Ne vem ali ima kje koncert in me niti ne zanima. Že prej se ne bi ravno tepla za vstopnico, sedaj pa sploh ne.

[hashtag=hvalaNE]#hvalaNE[/hashtag] se bom držal njenega načela in ne bom peljal otrok na koncert…

Seveda, mega panojev nisi opazila, za koncert si se pa mimogrede spomnila
Kako ste prozorni

Seveda, mega panojev nisi opazila, za koncert si se pa mimogrede spomnila
Kako ste prozorni
[/quote]

Kakšnih mega panojev? Živim na podeželju. Nimamo mega panojev. Odgovorila sem na vprašanje, če ima kje koncert in povedala sem, da ne vem. Preko družabnih omrežij pa ji tudi ne sledim.

Draga Lea, nisem imela prej iti namen na koncert, sedaj pa še toliko manj. lahko nehaš s propagando.
mani nisi simpatična kot oseba, lahko imaš dober glas, ampak kot oseba mi nisi, zato na tvoj koncert me nikoli ne bo.

Verjetno gre za prijateljico. In ta nas sprašuje če je kje koncert od Lee. Piši na fun Page.

predlagam, da gremo pred cvetličarno na dan koncerta in z transparenti preprečimo njen koncert

prasico je treba kaznovati

Lea Sirk koncert 27.2? Hvala, ne!

eden izmed, ko ga j***

zavedati se je treba, je pokvarjena Lea s svojimi besedami zaničevala slovenski narod in s tem pokazala, da je Sovražnik slovenskega naroda.

Sej bo koncert. sama smetana bo tam v cvetličarni.
Tam bo Raiven, švagerca, gaber, Miša, Vardjan, pa ostali iz TV kuhinje…

Mene še v cvetličarno ne bo več, če bo mela tam koncert.

dajmo vsi pisat cvetličarni, da če bo koncert, nas ne bo nikoli v cvetličarno

glih tebe komaj čakajo tam. to jim bo kvečjemu spodbuda, da koncert čim prej naredijo.

na strani od cvetličarne njenega koncerta nisem nikjer našel

Da bo razumela, se bom izrazila kar z njenimi domačimi besedami :)))

ko jo j**e in njen f***ing koncert
točno to sem mislila

Meni se pa kar malo smili. Jaz sem za njo prvic slisala ravno zdaj, ko je to sranje naredila. In baba rece v opravicilu, da je po lanski Emi postala slavna. Hahahahahaha slavna…

jaz sem do zdaj slišal le za raiven

ta pa je postala slavna šele zdaj s svojim sranjem

samo negativna slava ni isto kot pozitivna slava

samo ona to še ni ukapirala

če imajo kaj v glavi se je bodo cvetličarna in drugi, ki prirejajo dogodke izogibali k hudič križa zaradi zelo slabe reklame

Pa a ste vi sploh normalni???? Zaradi iskrene izjave jo lincate al kaj…a zdaj jo zaradi ene besede zlocinka , kriminalka, nicvrednica al kaj..?? Kaksni ljudje ste, me je prav groza, da taki ljudje obstajajo in upam, da se nikoli ne srecamo.

Tebe pa nič, ok?

Dober oglas…haha

to ni bila iskrena izjava ampak iskrena prostaška izjava
druga njena iskrena izjava pa je bila sovražno naperjena proti gledalcem in se je sama zasrala
tu tv nima nobene vloge
če bi se obnašala kot se spodobi do tega sranja ne bi prišlo


WTF je neka Lea, ki jo vlačite že nekaj dni po MON-u???

Kakšen koncert pa naj bi to bil, ker jaz ne poznam nobene melodije od Sirkove pa Reiven, da bi mi kdaj v ušesih ostal.
Najbrž spet kakšna intelektualna stvar umetmiška, ki jo kvazi obični poslušalci ne razumemo. Se mi tud na Youtube ne da it pogledat, ker sta že v osnovi nezanimive.

New Report

Close