Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ste videli zapisnik, kaj vse je vrtcu predlagala NŠ kot predstavnica skupine mucki?

Default avatar

Pravm

Groznoo je napisal/a:
Ta mama dela svojemu otroku bistveno vecjo skodo kot jo lahko naredi veliko slabsi solski sistem od trenutnega.
Obstajajo anonimke, pritozbe, ustrezne institucije kamor tak stars prijavi vzi organizacijo ali posameznega pedagoskega delavca. Ni pa institucije, kamor bi prijavili taksnega starsa in bi lahko ustrezno odreagirala.
Po pozornem branju zapisnika se samo cudim in sem zgrozena. Ta o zlorabi otrokovega podpisa voscilnice je skoraj neverjetna.
Merc je bil se prevec prijazen.
Joj, hvalabogu za take kot si ti ...in hvalabogu da se ti tole tko mirno in kulturno razlagat.

Js mam.vsega poun k (upam da una driska od "nivo debate" dobi to noro natasko ki jo tolk brani, v svoj njihov razred. Veseli ste lohk vsi ki je ne poznate. Ženska je poblazneli terorist).

Po mnenju usrane "nivo debate" pa ma po novem vso pravico a folkom delat nespoštljiva, napadalno, zalezovalno, arogantno, ukazovalno, zasmehujoce, ocitajoce, razdiralno ....skratka NI DA NI, BOLANO! !! VSE RAZEN NORMALEN (pozabi na SPOSTLJIV) odnos do ljudi.

MI VSI OSTALI pa moramo biti z njo spoštljivI?

Bolana sI isto ti, Nataša - ali pa njena kompanjonka oz "nivo debate".
Poglej si jo če že besedo zanjo zastavljas. Z zagovarjanjem in mlatenjem prazne slame se z njo poistovetujes.
Mej jo. Pa pazi da boš spoštljiva in mila z njo, sj veš, ni važno kdo je na drugi strani. Nataso poznam, in kar zmrazi me kakšna moraš biti ti. En navaden zloben hinavski svetohlinski pacient. Bruuuh
Manj tv-ja ti ne bi škodilo.
Default avatar

Kje vas čevelj žuli

skupina petelini je napisal/a:
Slika
Vse dame s FB. Kje vas čevelj žuli - Šolstvo je naslov skupine, kjer objavite take reči. Ne zaradi klevetanja, ampak zato, da bodo naivne dobromisleče mamke ugotovile s kakšno sociopatko imajo opravka. Tam bo največ efekta.
Jaz žal ne morem več do te skupine.
Ampak dajte, ukrepajte!

Ženska več kot očitno potrebuje streznitev. Omg ubohi njeni otroci res.
Default avatar

ni treba ampak

Kje vas čevelj žuli je napisal/a:
skupina petelini je napisal/a:
Slika
Vse dame s FB. Kje vas čevelj žuli - Šolstvo je naslov skupine, kjer objavite take reči. Ne zaradi klevetanja, ampak zato, da bodo naivne dobromisleče mamke ugotovile s kakšno sociopatko imajo opravka. Tam bo največ efekta.
Jaz žal ne morem več do te skupine.
Ampak dajte, ukrepajte!

Ženska več kot očitno potrebuje streznitev. Omg ubohi njeni otroci res.
Ojoj. Ti si šele naivna ali naiven. Zakaj pa ne moreš več do skupine?
Default avatar

Javekj

Omojbog....
Ubogi razred, učiteljice in šola, ki jo bo dobila..In zakaj je niso izključili iz SS, sej piše, da je njeno ravnanje neprimerno, nevarno itd...
Default avatar

ni treba ampak

Javekj je napisal/a:
Omojbog....
Ubogi razred, učiteljice in šola, ki jo bo dobila..In zakaj je niso izključili iz SS, sej piše, da je njeno ravnanje neprimerno, nevarno itd...
Iz Sveta staršev so jo izključili.

Še glede Kje pa vas žuli - šolstvo. Tja poročati o tem bi bilo brez vsakega smisla. Protagonisti te skupine jo močno podpirajo. So pa isti kot v dveh drugih skupinah z besedo sočutno v imenu. Prek njiju tržijo svoje storitve, predavanja o vzgoji in podobno. Tja je pred objavo poslala prošnjo s predlogi za peticijo in jih tudi dobila. Glede na številčnost teh skupin in podporo, ki jo v njih uživa, je videti, da bomo poleg "sočutnega varstva otrok" dobili še "sočutno" šolstvo.