Najdi forum

folna

Ojla.

rabim vaše komentarje…danes sem naredila test in sem nosečka. Me pa skrbi, ker nisem planirala in nisem jedla folne kisline.
A mislite da je lahko zelo narobe?

Jaz mislim, da to res ne sme biti razlog, da bi bilo kaj narobe. Sicer sem jo jemala že pred zanositvijo, ampak če ni bilo planirano jo začni jemati čim prej.


takoj pojdi v lekarno in kupi femibion 1 in začni jemati. Feminion je edini, ki ima
Metafolin®, ki je aktivna oblika folne kisline. Zatorej bi jaz na tvojem mestu kupila tega vsaj za prve tri mesece. Za nazaj ne moreš nič spremeniti, tudi s sekiranjem nič ne boš. Seveda bi bilo bolje da bi vsaj od zanositve že jemala to (če ne že kak mesec prej), ker je prav v teh tednih najbolj pomembna, edino kar ti preostane da začneš čimprej.

nova
Uredništvo priporoča

Groza! Tudi tvoja mama in babica je nista in kaj se je zgodilo. Prestrašeno in malo moteno ženšče se je rodilo. Dej ne paničari. Kdo je pred tridesetimi leti jedel folno?!

Nič ni narobe, začni zdaj in to je to. 🙂 Pa v lekarni ne rabiš najdražje kupovat.

Meni si v lekarni svetovali Premama duo…so tablete in kapsule….pa zraven sem dobila še darilo tetra plenico.

Najhujši problem pri tem je izraz nosečka. To ni video igrica ali igra z barbikami, ampak nosečnost, si ženska, ki bo postala mati. Hello Kitty fore pa prihrani za otroka, če bo punčka.

Drugače pa ne, ni nobene panike. Kot je rekel Vagabund, tvoja mama in babica je nista jemali, to je moda zadnjih nekaj let. Nekaj malih možnosti je za določene okvare, če ne jemlješ, a te so redke. Pojdi, kupi in začni jemati zdaj.

Ampak res…zakaj se sekiraš…če zdravo ješ je to dovolj.


Nosečka je pač meni ljubkovalen izraz za nosečnico. Nič narobe. Jaz vidim bolj problem v takih, ki se vpiknete v vsako malenkost in težite, čeprav se vas ne dotika in vam nihče s tem nič slabega niče. kaj tebe boli, če ona zase pravi, da je nosečka. kaj te bo boleli če bo lastnemu otroku rekla moj otroček in ne moj otrok. Nič ni narobe s tem. težavo imaš edino ti, ki v tem vidiš problem.
Postala bo mamica – te to tudi moti izraz mamica, ki je takšna različica izraza mati.

Najprej čestitke 🙂
Ni potrebe za skrbiš, začni od danes in tudi sicer pazi na prehrano, pa bo. Veselo nosečnost in zdravega otročka ti želim 🙂


Nosečka je pač meni ljubkovalen izraz za nosečnico. Nič narobe. Jaz vidim bolj problem v takih, ki se vpiknete v vsako malenkost in težite, čeprav se vas ne dotika in vam nihče s tem nič slabega niče. kaj tebe boli, če ona zase pravi, da je nosečka. kaj te bo boleli če bo lastnemu otroku rekla moj otroček in ne moj otrok. Nič ni narobe s tem. težavo imaš edino ti, ki v tem vidiš problem.
Postala bo mamica – te to tudi moti izraz mamica, ki je takšna različica izraza mati.
[/quote]

Hecno pa je, da si tudi ti tista, ki se je vpiknila v malenkost. Kaj tebe boli, če imam jaz tako mnenje o teh afnastih izrazih? Saj sem ji tudi odgovorila na vprašanje in ji nočem nič slabega. Če mene njeno izražanje ne sme motiti in ga ne smem komentirati, tudi tebe nima kaj motiti moje in ga nimaš kaj komentirati.

New Report

Close