Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mariborsko preseravanje

Mariborsko preseravanje

Smo iz dolenjskega konca in smo v nedeljo rekli, zakaj pa ne bi šli na to Mariborsko Pohorje. O groza, nam je bilo že na parkingu žal – saj to je noro, taka gužva, da se človek ne more postavit na parking kaj šele avto, potem pa kroži kroži kroži in čakaj da se kdo odpelje.
Ampak dobro smo rekli, če smo že tukaj bomo pa potrpeli. Je ziher zgoraj fino, ko vsi hočejo gor. Ma še večja groza – že na začetku poti tak dren, kot da čakaš vrsto v trgovini. Potem pa vse do gor taka kolona za dol in gor, da nismo mogli verjet. To je tak dren, da ne morem opisat. Prerivanje, tudi kako kletvico slišiš, pozdrava nobenega, vsi mrki, zoprni, samo kregali bi se, polno otrok, psov NORO.
In ko bi vsaj gor bilo potem kaj posebnega – ampak spet gužva, nobene mize proste, fine mariborske damice v fensi šmensi oblačilih se sončijo prav tako fini mariborski fensi šmensi tipčki, eni žerejo miške, drugi pijejo pivo, eni celo kadijo, da se ti smrdljivi dim vali direkt v obraz, ma enega normalnega ni bilo gor.
To ni nobena izletniška točka, to je en navaden šminkeraj in taka gužva da ni za nikamor.
Mi smo bili prvič, zadnjič in nikoli več.

Nije žvaka za seljaka.

Halooo…pa ti veš kdo vse sem gor rine…pol Slovenije iz vseh koncev,Hrvati,tudi Avstrijci in še bi našteval….

nova
Uredništvo priporoča

A Mariborsko Pohorje je tako majhno, da ste se morali vsi na enem mestu drenjati?

Naslednjič pridi raje na gorenjsko.

p.s. vabilo za LJ srake ne velja.

In zakaj hodite Dalenjci delat gužvo na Pohorje… samo še Lublančani se manjkajo…?

Ej, nisi napisala kaj točno te moti. Najverjetneje niti sama ne veš…hehehe
To da je gužva na parkingu, še ne pomeni da treba špukat po destinaciji. Da moški pijejo pivo in ženske jedo miške še manj….pa če imajo ljudje lepše smučarske jakne kot ti tudi ne pomeni da je smučišče slabo…..hahahhaha

kaj to ste šli izpod vzpenjače do trikotne jase in nazaj ali kako?

Avtorica, mislim, da so bila v nedeljo vsa naša smučišča nabito polna. Lepo vreme, sonce, brez vetra pa še začetek počitnic za otroke.
Si pričakovala, da bo kaj drugače?
Na smučanje pojdi med tednom, ko ni počitnic, pa bo vse ok.
MB Pohorja ne poznam, ti pa povem, da za ostala smučišča velja enako: fajn je med tednom, ko ni počitnic. Edino, če naletiš na kake športne dneve otrok, potem je pa tečno.


Aloooooo šolske počitnice so se pričele zato je bilo povsod vse polno, včeraj je na Roglji bilo 4000 smučarjev pretežno šolarjev in staršev, ta in naslednji teden bodo smučišča polna šolarjev.

Ha, ha… dobro si me nasmejala!

Da greš v lepem dnevu, med šolskimi počitnicami, za vikend, na slovensko smučišče… in se potem pritožuješ nad gnečo…. he, he,…
Še cel dan bom nasmejan.

Ej Rok, ni problem v gužvi, problem je v pivu in miškah :):):) aja pa v novih smučarskih jaknah…

Oprosti, ker te ne razumem… v čem je tvoj problem??
Začetek šolskih počitnic in prekrasno vreme? Normalno, da bo gužva na smučišču, na gondoli, na sedežnici, v lokalih… Ne samo na Pohorju, upam si trditi, da je tako na vseh smučiščih.
Letos je na Pohorju veliko tujih gostov – iz Hrvaške, Madžarske, Avstrije…. tako da ne govori, da so bili gor samo Mariborčani. In kaj potem, če je večina smučarjev lepo oblečena? Nevoščljivost? In kaj potem, če si med smučanjem vzameš pavzo za pijačo, hrano in uživaš na soncu??? A vi ne jeste ali pijete ničesar? Ne podpiram kajenja, vendar tudi kadilci imajo pravico do tistega svojega čika… Žal na smučišču ni prostora namenjenega izključno kajenju…
Predlagam, da naslednjič pridete med tednom, ko ni počitnic in tudi ne lepega vremena…. nobene gužve ne bo 😉

Hm…mi smo pa bli tam, s tem da 17 je bilo se tekmovanje v mali lisicki in se nam guzva ni poznala niti na nocni ni bilo guzve, kot bi lahko bila. Za parkirisce oa mogoce drugic pojdite z avzom direkz na pohorje ali kar na reh. Parki ga je bilo dovolj

Mi smo bili pa v apartmajih zgoraj in smo smučali na Arehu, pa je bilo odlično. Glede na to da so počitnice sem pričakovala večjo gnečo vendar je bilo vse super, tudi parking in mini kočice z dišečo ponudbo, vreme … 🙂

Čas počitnic pač. Ne vem kaj pričakuješ, da bo v tem obdobju??

Ma sej…

Kua pa micka s pudgurja vej, kua je modern.

Aja zdj sem se spomla, fa tes guzvo sem vidla 26/1 ko je bilo vse od slemena dol zaprto zarad tekme enga sindikata s preko 700 udelezenci…ampak to je blo sam do 4h, nocna je bla luksuz. Tud prej sm kamero gledala pa ni neke guzve, glede na to da so pocitnice

A ti si Dolenjc ali Žabar?

A ti si Dolenjc ali Žabar?
[/quote]

Hibrid

Ma izbrali ste si ravno čas počitnic. Kaj pa ste pričakovali v tem času?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Gospa pride iz vukojebine in pričakuje da bo tako kot v vukojebini, sama. In potem se mariborčani preseravajo, ker ni dobila parking pred vrati gondole.
Kaj je možno še kaj bolj debilnega napisat?

v poduk tistemu, ki je odprl temo.
besedo “žerejo” uporabljajo samo na Štajerskem, še posebej je značilna za Mb in okolico. Zato drugič pazi tudi na take detajle.

New Report

Close