Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eva beus iz tabu samska?

Eva beus iz tabu samska?

Ali je res z basistom kot pravijo v komentarjih na 24ur? Upam da ne. Premlada in prehuda je… so zato zamenjali tino?

Najbrz ne bi flirtala v javnosti ce bi kaj imela. Tok neumna pa res nista

Koga Briga? Debela deklica in starci. Upam da dajo plac novim bendom kr tole kar delajo je porazno

ka si reku kot ti je ovo pejt raj mal delat

Pet ti delat budalo. Sam pravim, starec in mlada punca. Fuj

Škoda da Nini ni uspelo dlje glasu obdržati. Najboljša je bila. Tudi energijo ima čisto drugo.

Je bla top. Ampak bi jo tudi zamenjali ko bi se postarala. a kdo ve zakaj so zamenjali tino?

Prosim

https://www.24ur.com/popin/glasba/valentinov-koncert-tabujevcev-nekateri-posiljali-poljube-z-odra.html

Mislim da govorica telesa v videu vse pove. Pa tud komentar mi je dal mislit


Hvala za video. Ta dva se sigurno žgeta. Sem ženska in moram reči, da sta oba simpatična, je pa vidna kemija z strani pevke in nelagodnost ( govorica telesa) pri moškemu članu, medtem ko jo sprašuje o fantu… Pa še ta stavek na koncu…sicer ga ne razumem najbolj…kake anale? Kaj bo šlo v anale? Anale/ritno luknjo ali ima drug pomen?


Debela?? Meni se zdi idealna.

Ja, tale video pove vse. Tisto z analo je pa nekaj internega med njima. Sem porocena in si ne predstavljam kako se njegova zena pocuti ko tole vidi. Na valentinovo doma skrbi za otroke in on medtem paradira pred kamerami z ljubico. Ste opazili kako na hitro so odsekali posnetek po tem ko se ona privije k njemu?

Madona, iz muhe delate slona. Češplja je še mlada, kul fore starejšega kolega in Mal se je naslonila nanj. Med mladimi nič nenavadnega….
Mislim jaz sem visoko izobražena odvetnica, moj mož je visoko izobražen nevrolog in svetovalec za različne diete. Če vas še kje čevelj žuli vprašajte naju, midva sva visoko izobražena profija.

jao kaka interna fora neki

izrek – to je za anale – pomeni, to bo za zgodovino
če vse vržeš na seks, lahko razumeš tudi kako drugače.

Glede na to kar vem o njemu verjamem da imata razmerje. Ona je mlada in atraktivna on pa tudi ni slab in ima karizmo. Je pa sigurno slabo za njihov image. Sploh ker prepevajo o ljubezni in so njihova ciljna publika babe srednjih let…

Baje?
Piši, če si prepričan ali pa molči, zdrahar en.
Sram naj te bo, si še slabiši, kot stare tercijalke ..

Če ti kaj ni jasno ali si pozabil vzet tableto, se obrni na naju z možem, nevrologom, strokovnjakom za različne diete, oba z visoko izobrazbo.

Baje?
Piši, če si prepričan ali pa molči, zdrahar en.
Sram naj te bo, si še slabiši, kot stare tercijalke ..

Če ti kaj ni jasno ali si pozabil vzet tableto, se obrni na naju z možem, nevrologom, strokovnjakom za različne diete, oba z visoko izobrazbo.
[/quote]
Si pozabla povedat še s prefinjenim glasbenim okusom ;))

Baje?
Piši, če si prepričan ali pa molči, zdrahar en.
Sram naj te bo, si še slabiši, kot stare tercijalke ..

Če ti kaj ni jasno ali si pozabil vzet tableto, se obrni na naju z možem, nevrologom, strokovnjakom za različne diete, oba z visoko izobrazbo.
[/quote]
Odvetnica my ass:)) pa nevrolog. Haha vic dneva

Congrats,a ti v vsak post rata funny naprej vajino izobrazbo? Slabo ti more bit v lajfu ce isces potrditev na anonimnih forumih.

anali análi -ov m mn. (ȃ) zapisi pomembnejših dogodkov po letih, letopis: društveni anali; anali slovenske kulture / to je zapisano v starih analih; pren. ta koncert bo prišel v anale našega glasbenega življenja

1 ☻♥

Na podlagi enega komentarja tukaj obrekate ljudi? Prosim v prihodnje premislite predno izjavljate neumnosti. Patetiki…

Baje?
Piši, če si prepričan ali pa molči, zdrahar en.
Sram naj te bo, si še slabiši, kot stare tercijalke ..

Če ti kaj ni jasno ali si pozabil vzet tableto, se obrni na naju z možem, nevrologom, strokovnjakom za različne diete, oba z visoko izobrazbo.
[/quote]

Od kdaj pa ti znaš slovenščino?

Veš, za dober fejk profil se moraš spomniti zgodovino napisanega, ne pa pozabiti, da si napisal, da žena slovensko razen par besed ne zna.

Pozabil vzeti zdravila 😄

Od kdaj pa ti znaš slovenščino?

Veš, za dober fejk profil se moraš spomniti zgodovino napisanega, ne pa pozabiti, da si napisal, da žena slovensko razen par besed ne zna.
[/quote]
To en trolla in se dela norca iz onega zagovedanca 🙂

New Report

Close