Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Eva beus iz tabu samska?

Default avatar

Trbovc

Ali je res z basistom kot pravijo v komentarjih na 24ur? Upam da ne. Premlada in prehuda je... so zato zamenjali tino?
Default avatar

Porocen je

Najbrz ne bi flirtala v javnosti ce bi kaj imela. Tok neumna pa res nista
Default avatar

Tabu so fertik

Koga Briga? Debela deklica in starci. Upam da dajo plac novim bendom kr tole kar delajo je porazno
Default avatar

ka klatiš

Trbovc je napisal/a:
Ali je res z basistom kot pravijo v komentarjih na 24ur? Upam da ne. Premlada in prehuda je... so zato zamenjali tino?
ka si reku kot ti je ovo pejt raj mal delat
Default avatar

Trbovc

Pet ti delat budalo. Sam pravim, starec in mlada punca. Fuj
Default avatar

Nina od prej

Škoda da Nini ni uspelo dlje glasu obdržati. Najboljša je bila. Tudi energijo ima čisto drugo.
Default avatar

Ahh ja nina

Je bla top. Ampak bi jo tudi zamenjali ko bi se postarala. a kdo ve zakaj so zamenjali tino?
Default avatar

Lahko link

Trbovc je napisal/a:
Prosim
Default avatar

Lahko link

Trbovc je napisal/a:
https://www.24ur.com/popin/glasba/valen ... -odra.html

Mislim da govorica telesa v videu vse pove. Pa tud komentar mi je dal mislit
Hvala za video. Ta dva se sigurno žgeta. Sem ženska in moram reči, da sta oba simpatična, je pa vidna kemija z strani pevke in nelagodnost ( govorica telesa) pri moškemu članu, medtem ko jo sprašuje o fantu... Pa še ta stavek na koncu...sicer ga ne razumem najbolj...kake anale? Kaj bo šlo v anale? Anale/ritno luknjo ali ima drug pomen?
Default avatar

dfsdfd

Tabu so fertik je napisal/a:
Koga Briga? Debela deklica in starci. Upam da dajo plac novim bendom kr tole kar delajo je porazno
Debela?? Meni se zdi idealna.
Default avatar

Uboga njegova zena

Ja, tale video pove vse. Tisto z analo je pa nekaj internega med njima. Sem porocena in si ne predstavljam kako se njegova zena pocuti ko tole vidi. Na valentinovo doma skrbi za otroke in on medtem paradira pred kamerami z ljubico. Ste opazili kako na hitro so odsekali posnetek po tem ko se ona privije k njemu?
Default avatar

Odvetnica gospa Vagabund

Uboga njegova zena je napisal/a:
Ja, tale video pove vse. Tisto z analo je pa nekaj internega med njima. Sem porocena in si ne predstavljam kako se njegova zena pocuti ko tole vidi. Na valentinovo doma skrbi za otroke in on medtem paradira pred kamerami z ljubico. Ste opazili kako na hitro so odsekali posnetek po tem ko se ona privije k njemu?
Madona, iz muhe delate slona. Češplja je še mlada, kul fore starejšega kolega in Mal se je naslonila nanj. Med mladimi nič nenavadnega....
Mislim jaz sem visoko izobražena odvetnica, moj mož je visoko izobražen nevrolog in svetovalec za različne diete. Če vas še kje čevelj žuli vprašajte naju, midva sva visoko izobražena profija.
Default avatar

kaka interna fora

Uboga njegova zena je napisal/a:
jao kaka interna fora neki

izrek - to je za anale - pomeni, to bo za zgodovino
če vse vržeš na seks, lahko razumeš tudi kako drugače.
Default avatar

Baje je varalica

Glede na to kar vem o njemu verjamem da imata razmerje. Ona je mlada in atraktivna on pa tudi ni slab in ima karizmo. Je pa sigurno slabo za njihov image. Sploh ker prepevajo o ljubezni in so njihova ciljna publika babe srednjih let...
Default avatar

Odvetnica gospa Vagabund

Baje je varalica je napisal/a:
Glede na to kar vem o njemu verjamem da imata razmerje. Ona je mlada in atraktivna on pa tudi ni slab in ima karizmo. Je pa sigurno slabo za njihov image. Sploh ker prepevajo o ljubezni in so njihova ciljna publika babe srednjih let...
Baje?
Piši, če si prepričan ali pa molči, zdrahar en.
Sram naj te bo, si še slabiši, kot stare tercijalke ..

Če ti kaj ni jasno ali si pozabil vzet tableto, se obrni na naju z možem, nevrologom, strokovnjakom za različne diete, oba z visoko izobrazbo.
Default avatar

liebe frau

Odvetnica gospa Vagabund je napisal/a:
Baje?

Če ti kaj ni jasno ali si pozabil vzet tableto, se obrni na naju z možem, nevrologom, strokovnjakom za različne diete, oba z visoko izobrazbo.
Si pozabla povedat še s prefinjenim glasbenim okusom ;))
Default avatar

Jebemo sunac pa napacni izdelki

Odvetnica gospa Vagabund je napisal/a:
Baje?

Odvetnica my ass:)) pa nevrolog. Haha vic dneva
Default avatar

Draga Goska vagabund

Congrats,a ti v vsak post rata funny naprej vajino izobrazbo? Slabo ti more bit v lajfu ce isces potrditev na anonimnih forumih.
Default avatar

anali

anali análi -ov m mn. (ȃ) zapisi pomembnejših dogodkov po letih, letopis: društveni anali; anali slovenske kulture / to je zapisano v starih analih; pren. ta koncert bo prišel v anale našega glasbenega življenja