Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ljubljančani so zelo ubogi (piskanje v prometu)

Default avatar

službeni voznik

Prihajam iz Škofje Loke, trenutno je tako naneslo, da vozim več službenih avtov, 2 imata registrsko NM, en MB in en LJ. Ljubljano poznam kot lastni žep, nikoli ampak res nikoli ne delam napak pri vožnji ampak vedno ko vozim po LJ z NM ali MB registrskimi mi piskajo (brez razloga).

Kaj bi znal kdo, ki ima kaj medicinske izobrazbe razložit, kakšna psihična motnja je to?
Default avatar

krallek

A misliš, da tistim, ki pa imamo Lj registrsko ne trobijo v drugih mestih? Pa večina ljudi, ki ne živi v Lj (ali se vsak dan tu vozi) tudi pravi, da ne delajo nič narobe, a ti povem, da se definitivno vidi, ko kdo dobro ne pozna raznih križišč, ulic... Malo upočasnijo na vsake toliko, da pogledajo, če je "to to", neki sekund stojijo pred zavnikom, ne vozijo se z isto hitrostjo kot ostali ipd...
Default avatar

truckerboy

A veš, vidim, da večina "tujih" ne uporablja žmigavcev po domače.
Ker doma nimajo več kot tri križišča in par ulic levo in desno, mislijo, da jih ni treba nikjer uporabljati. Še posebej na krožnih ne:):):)
Default avatar

Rok-1

Piskanje = trobljenje, hupanje?
Default avatar

driver

truckerboy je napisal/a:
A veš, vidim, da večina "tujih" ne uporablja žmigavcev po domače.
Ker doma nimajo več kot tri križišča in par ulic levo in desno, mislijo, da jih ni treba nikjer uporabljati. Še posebej na krožnih ne:):):)
Ravno v LJ ne znajo uporabljat krožnih, se vidi, da jih nimajo prav veliko.
Default avatar

ma lej to je tak

Ma, lej avtor, a si ti že videl kaj veliko normalnih Ljubljančanov?
Gledaš promet po Sloveniji - kultura voznikov na nuli. Če pa gledaš v LJ, je pa v minusu, ne samo na nuli. Toliko nestrpnosti, zavijanja brez žmigovcev, vožnje v rdečo... tega ne vidiš nikjer. Pa nestrpnosti do neLJ tablic pa sploh.
Default avatar

potpiz

ma lej to je tak je napisal/a:
Ma, lej avtor, a si ti že videl kaj veliko normalnih Ljubljančanov?
Gledaš promet po Sloveniji - kultura voznikov na nuli. Če pa gledaš v LJ, je pa v minusu, ne samo na nuli. Toliko nestrpnosti, zavijanja brez žmigovcev, vožnje v rdečo... tega ne vidiš nikjer. Pa nestrpnosti do neLJ tablic pa sploh.
natančno tako!
Default avatar

dej prid u Maribor

pa boš vidu, kaj delajo. Me je zanč skor tipo sesul, jaz lepo speljal v zeleno, z leve v ful rdečo
tip najmanj sto na uro...zamisli si, kaj bi bilo, če ga ne bi opazil...
Pa ,ker imajo tu (sem iz Lj, živim pa tu) na novo kar nekaj krožnih, skoraj nihče ne da žmigovcev, ko hoče not. Tako, da lahko drugi čakajo, da se odloči, kam se bo peljal, potem se lahko šele oni.Pa bi lahko vse šlo bolj tekoče, a ne?
Pa da ne rečem, si na glavni cesti, modeli pa s stranske izsilijo ,da so le pred tabo, čeprav si zadnji avto v koloni, potem pa še vozijo 40 , da moraš bremzat kt budala...ja, takle mamo tuki v Mb.
Default avatar

negostoljubnost

Negostoljubni, zavrti rovtarji so.
Kaj češ. Ljubljana je pač vas.

Aja, sem iz Ljubljane.
Default avatar

En Ljubljančan

Ma to "Ljubljančani" pozdravljajo svoje rojake.
Default avatar

kdo ve

dej prid u Maribor je napisal/a:
Pa ,ker imajo tu (sem iz Lj, živim pa tu) na novo kar nekaj krožnih, skoraj nihče ne da žmigovcev, ko hoče not.
Mogoče zato, ker ko greš not, žmigavca ni treba dat?
Default avatar

precej zoprno

službeni voznik je napisal/a:
Prihajam iz Škofje Loke, trenutno je tako naneslo, da vozim več službenih avtov, 2 imata registrsko NM, en MB in en LJ. Ljubljano poznam kot lastni žep, nikoli ampak res nikoli ne delam napak pri vožnji ampak vedno ko vozim po LJ z NM ali MB registrskimi mi piskajo (brez razloga).

Kaj bi znal kdo, ki ima kaj medicinske izobrazbe razložit, kakšna psihična motnja je to?
Po Ljubljani vozniki trobijo vsem, ne glede na tablice. Avtom, pešcem, kesarjem. Ta navada mene vedno znova neprijetno preseneča. Nikjer drugje ne zasledim tolikšne nestrpnosti po cestah.
Default avatar

dej prid u Maribor

ne, ni treba, ko začneš vozit noter, ampak, ko želiš pelat ven, je pa prav, da ga daš, a ne? Ali si en teh, ki žmigavcev niso dobili niti z dodatno opremo avta?
Default avatar

hahaha373528

pejd v Indijo pa bos videl kaj je to piskanje
Default avatar

napisalo si

ne, ni treba, ko začneš vozit noter, ampak, ko želiš pelat ven, je pa prav, da ga daš, a ne? Ali si en teh, ki žmigavcev niso dobili niti z dodatno opremo avta?
ko hoče not! Zjasni se! Sicer pa se redno vozim tako po MB kot LJ, in o krožiščih večina vas nima pojma. Tisto krožišče na Linhartov pred URI soča, pri žalahi, ki ima 3 pasove večina LJ uporablja samo zunanji pas, da ne govorim o tomačevem, pa imate semaforje.
V MB je pa ono krožišče za europark navštric bolnice prava ruleta, pa če lih ima fizične pregrade.
Default avatar

Dillara

Ljubljancani so najboljsi vozniki, ker jih je situacija v to prisilila. Gost promet, velika krozisca , rumeni pas ; to obvladajo le impulzivni vozniki, ki so vsak dan v tem. Gorenjci pa so tavno kontra; sredi krizisca se sprasujejo kdo ima prednost, pobdesetih leti ne znajo bocno parkirat, se pravilno vkljucit...
Default avatar

Dillara

Ljubljancani so najboljsi vozniki, ker jih je situacija v to prisilila. Gost promet, velika krozisca , rumeni pas ; to obvladajo le impulzivni vozniki, ki so vsak dan v tem. Gorenjci pa so tavno kontra; sredi krizisca se sprasujejo kdo ima prednost, pobdesetih leti ne znajo bocno parkirat, se pravilno vkljucit...
Default avatar

Krjaz

službeni voznik je napisal/a:

Neumno razmislanje... morda pa ti vozis drugace, ko imas druge tablice.. meni je vseeno ali je MB, CE, KR ali BIH, ce je ****** mu je teeba potrobit drugace ne..
Default avatar

ha ha ha ha

Dillara je napisal/a:
Ti pa si bebavo... situacija jih je v to prisilila? Kaj potem, praviš, da so tudi Indijci najboljši vozniki, ki imajo se 20x vecjo gneco na ulicah?

Ljubljančani nimajo pojma o vožnji, le bebavi so v glavo kot ti, brezglavo trobljenje je le znak primitivnosti.
Default avatar

samo povem

Zakaj bi ga dal, saj jst vem kam grem tebe pa ne briga, firbc :)))