Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravniške komisije vseh vrst ali delujejo po načelu mafije v poduk in pomoč vsem

Zdravniške komisije vseh vrst ali delujejo po načelu mafije v poduk in pomoč vsem

V slo obstajajo zdravniške komisije, za dodeljevanje raznih pravic, od dodatkov do pokojnin do bolniških staležev. Jaz vem kako to deluje, ker imam vpogled v vse to. Vas pa sprašujem, ali ste se že kdaj vprašali, zakaj neki vi kot delovno aktivni človek, dobi pošto o zavrnitvi bolniške in takoj delat, že po enem tednu ali hitro, kljub temu, da ti bolniška absolutno pripada, ampak o tem kasneje, ko pa vložiš vlogo za dodatke, dodatek za pomoč i,n postrežbo pa čakaš lahko tudi mesece in mesece. Odgovor je, ker tam ko ti morajo nekaj dati, zavlačujejo in se izgovarjajo, da ni kadra, tam ko je treba pa nekaj vzet je pa kader, papir, črnilo in vse kar češ. Pa dajte te zdravnike, ki zavračajo bolniške po enem tednu tja, kjer jih kao manjka, na te dodatke, pa bo tam rešeno takoj, kle kjer je pa človek bolan pa naj bo doma pol leta, saj mu tako ali tako pripada bolniška, pa tako ali tako imate razpadel sistem in čakaš pol leta na pregled in se bo ravno poklapalo. Država ima tole zgruntano v nulo, le da vi tega ne veste. To je dokaz, da se vse da, le da se noče in imajo eni velike koristi, da je tako kot je. In še druga plat razpadlega zdr sistema v slo, k0t omenjeno, na pregled čakaš mesece, leta, na operacijo sem nazadnje čakala leto in pol za miniskus kolena, podobnih primerov je tisoče in tisoče, bilo bi jih pa milijone ČE ne bi bili tile oblastniki spet namazani z vsemi žavbami in ker ne dobiš pomoči ko jo rabiš, greš NA SVOj DENAR K PRIVATNIKU, po možnosti k temu istemu, ki ti v javnem zdravstvu jamra, da bo za čakat dve leti, tam si na vrsti takoj ali hitro in s tem si nateg…večkrat, plačaš zavarovanje pa nič nimaš od tega, pa še umetno skrajšaš čakalno vrsto, ker si pač šel ven iz javnega zdravstva k privatniku, da se lahko kako debeloglavo zamaščeno debelo podbradkarsko pra….hvali, kak smo skrajšali čakalne vrste. Nujno operacijo, saj te zelo boli, čakaš eno leto in pol, gospodje iz komisije pa te dajo v službo po enem tednu, tam so pa hitri. In omenjeno, večina teh zdravniških zadev bi na evropskem sodišču padla v vašo prid, tak tam pade skoraj vse v škodo državi , ker vedo kaj je slo, saj človeka z čitabe dokumenti, da je bolan ali hudo bolan, pač ne moreš dat v službo, ampak kako bo en , ki še za kruh nima ali komaj, sedaj plačal še odvetnika, prag prestopiš pa si ob 200 evrov, zato tudi noben tožbe ne vloži, poleg tega boš pa še ob službo, ker te bodo vrgli ven, če ne boš bolan delat prišel, kot so napisali na komisiji.Ja gospa potrpite malo pa bo ti reče ponavadi. Mojemu prijatelju so zaje…operacijo, dvakrat je moral jit, ker so prvič na pol naredili. A sedaj bom te bara… pa še prosila na komisiji, da mi bodo bolniško dali, pa so oni zaje… in potem že znano odtekanje denarja, veste odtekanje, lol temu se reče kraja pa kriminal javnega zdravstvenega denarja, v zasebne žepe. To je zdej una finta slo nateg….k pr unmu kriminalistu k je pobegnil s kraja nesreče, NI POBEGNIL ZAPUSTIL JE KRAJ NESREČE, katero je duševni bolnik sam zakrivil saj je bil total pijan, sprašujem se če ni bil še na trdih gorivih, najbrž bi predstavnik policije dejal, da si je pripravljal kurjavo za zimo. Kaj menite, ali je slovenija oz zdr sistem ena velika mafijska združba, v katero so vpleteni mnogi oblastniki po žlahtnem in sicerjšnjem načelu za denar tudi očeti cvek v glavo v razmislek kaj vse prenašate v tej državi, no samo da je šarec dober in skrbi za nas lol

Kakšna besedna solata…

Če je pravo vprašanje slučajno tole:

Je odgovor – Ne, ne menim tako.
Je pa tudi nekaj tega.

Je odgovor – Ne, ne menim tako.
Je pa tudi nekaj tega.
[/quote] tudi ti še prideš na vrsto, ali tvoji , javi se takrat da se ti bomo malo smejali

tudi ti še prideš na vrsto, ali tvoji , javi se takrat da se ti bomo malo smejali
[/quote]

Kakšno vrsto?
IK? Bolniške? Tam sem že opravil svoje. Brez mafijskih poslov in čisto korektno.

Kakšno vrsto?
IK? Bolniške? Tam sem že opravil svoje. Brez mafijskih poslov in čisto korektno.
[/quote]

P.S. Tako da… če se želiš smejati, se lahko že zdaj.

Ne vem, kdo je vse v ozadju, mal vem kako delujejo in tudi vem, zakaj kdaj kako zadevo zavrnejo. Dobro bi bilo preučit zdr. dokumentacijo, ker kdaj se samo zatakne pri terminologiji izrazov in žal, če ni v skladu z zakonom jo mora zavrnit. Sicer tako kot je Rok-1 napisal si pa ti tukaj zamešal-a vse komisije skupaj kar pa ne drži.
Jaz sem za, da se pri IK komisiji izvede nadzor nad temi, ki jih invalidsko upokojijo, da se jih preverja in to zelo. So ljudje, ki so še kako upravičeni, so pa tudi nekateri, ki so zlorabili sitem.

Se popolnoma strinjam z avtorjem-avtorico te teme. Itak se redko zgodi, da komu klikne v filter, kaj se zares dogaja. Brez skrbi, govorim tudi iz svojih izkušenj. Ravno zdaj iščem eno varianto za privat proktologa oziroma rektoskopijo, ker sicer NIKOLI NE BOM NA VRSTI ali pa že davno prepozno. In to se dogaja predvsem oziroma tudi v Prekmurju. Zadnjič je ena gospa opisovala podobne težave, ki so se dogajale predvsem v ZDR Murska Sobota. Ja, to se res dogaja. Tudi jaz hodim tja in zato dobro poznam situacijo. In ko poveš resnico, dobiš kakih 5 pozitivnih odzivov in 90 graj oziroma celo groženj, ker je upala povedat imena in priimke.
Zdaj bom plačal 30 e za rektoskopijo v naši privat kliniki v M.S., kjer opravljajo tovrstne preglede. Naročiti se moram “šele jutri”, ker tudi tam veljata red in disciplina in sprejemajo naročila od te, do te ure, pa ne glede ali kličeš z napotnico ali za samoplačniško. Potem se pa dogaja, da se ti niti ob STROGO DOLOČENI URI ne javijo….in spet čakaš. Da ne govorim o tem, kako vsak mesec ZELO PRIDNO IN VESTNO plačujem 30 e za dodatno zavarovanje. Čemu, se sprašujem…in sem poklical v petek na ZZZS, kam zavraga gre teh naših 30 fičnikov. Dobil sem dve jebiveternici, ki sploh nista znali konkretno odgovoriti na moje vprašanje, čeprav sem ga podkrepil s primeri in točno analiziral kaj me zanima. Pa sta dve butasti Štajerki jecljali, kot da bi bili malo prizadeti ali pa zadeti-klical sem izpostavo Maribor.
Vsem, ki napadate tiste, ki si upajo POVEDAT VEČ in jim še celo grozite, pa želim eno lepo poletno morje, reko, potok, v njem pa čimveč rakov, da vas bodo ščipali v vse organe in se jih brez doktorjev ne boste mogli rešiti, z doktorji pa tudi ne, ker se v bistvu oni čim prej želijo rešiti vas, samo da vi tega še ne veste.

Rektoskopija, tri klinike – na vrsti še februarja. Namesto da pišeš traktakte. Tudi v NM so preverjeno kratke čakalne dobe.

https://cakalnedobe.ezdrav.si/Home/ProcedureAppointmentSlots

P. S. zahvali se osebnemu zdravniku, k bi ti lahko pogledal čakalne dobe in ti povedal, kje boš najprej na vrsti.

Lahko bi – sicer pa to lahko pogleda vsak, ki zna sicer pisati semle na forum.

Mafijec zdravstva, Toni 1966 in A ni to super NEZASLIŠANO so drugače ista oseba. Iz aviona vidno.


Ne mislim se nikamor cijazit. Imam pravico, da opravim pregled v moji regiji, kar pa žal po podatkih ki jih tako požrvovalno ponujaš, ni možno. Vsem pa svetujem, da se najprej pozanimate kaj kdo potrebuje in želi, predno skačete v besedo in urivate ljudem svoje cenjene nasvete.


Ne mislim se nikamor cijazit. Imam pravico, da opravim pregled v moji regiji, kar pa žal po podatkih ki jih tako požrvovalno ponujaš, ni možno. Vsem pa svetujem, da se najprej pozanimate kaj kdo potrebuje in želi, predno skačete v besedo in urivate ljudem svoje cenjene nasvete.
[/quote]

Sicer ne vem, katera višja sila ti je to pravico podelila, ampak vsak po svoje. Potem pa povej, da hočeš v vseh postih samo pizdakat nad zdravstvom v MS , rešitve pa v resnici ne iščeš in te ne zanimajo.

Se popolnoma strinjam z avtorjem-avtorico te teme. Itak se redko zgodi, da komu klikne v filter, kaj se zares dogaja. Brez skrbi, govorim tudi iz svojih izkušenj. Ravno zdaj iščem eno varianto za privat proktologa oziroma rektoskopijo, ker sicer NIKOLI NE BOM NA VRSTI ali pa že davno prepozno. In to se dogaja predvsem oziroma tudi v Prekmurju. Zadnjič je ena gospa opisovala podobne težave, ki so se dogajale predvsem v ZDR Murska Sobota. Ja, to se res dogaja. Tudi jaz hodim tja in zato dobro poznam situacijo. In ko poveš resnico, dobiš kakih 5 pozitivnih odzivov in 90 graj oziroma celo groženj, ker je upala povedat imena in priimke.
Zdaj bom plačal 30 e za rektoskopijo v naši privat kliniki v M.S., kjer opravljajo tovrstne preglede. Naročiti se moram “šele jutri”, ker tudi tam veljata red in disciplina in sprejemajo naročila od te, do te ure, pa ne glede ali kličeš z napotnico ali za samoplačniško. Potem se pa dogaja, da se ti niti ob STROGO DOLOČENI URI ne javijo….in spet čakaš. Da ne govorim o tem, kako vsak mesec ZELO PRIDNO IN VESTNO plačujem 30 e za dodatno zavarovanje. Čemu, se sprašujem…in sem poklical v petek na ZZZS, kam zavraga gre teh naših 30 fičnikov. Dobil sem dve jebiveternici, ki sploh nista znali konkretno odgovoriti na moje vprašanje, čeprav sem ga podkrepil s primeri in točno analiziral kaj me zanima. Pa sta dve butasti Štajerki jecljali, kot da bi bili malo prizadeti ali pa zadeti-klical sem izpostavo Maribor.
Vsem, ki napadate tiste, ki si upajo POVEDAT VEČ in jim še celo grozite, pa želim eno lepo poletno morje, reko, potok, v njem pa čimveč rakov, da vas bodo ščipali v vse organe in se jih brez doktorjev ne boste mogli rešiti, z doktorji pa tudi ne, ker se v bistvu oni čim prej želijo rešiti vas, samo da vi tega še ne veste.
[/quote]
Vedno zagovarjam, da je potrebno opozorit na stvari kjer je kaj narobe in to predvsem pisno. Ampak ne samo na forumu, tudi uradne dopise poslat na pristojne.

To kar pišete je meni že totalen absurd, ker očitno ste
1. malo leni
2. nepoučeni
3. nočete poslušat, kar vam drugi govorijo in raje pljuvate čez ostale

V google vnesite, kar vam piše na napotnici (imajo tudi “kodo” zdr. storitve) in vam da zadetke pod linkom https://www.cakalnedobe.si.

Kot primer ti dam:
MR lumbosakralne hrbtenice in mi da vse zadetke, kdo opravlja to storitev in kako hitro prideš na vrsto glede na stopnjo nujnosti (5 zadetkov). https://www.cakalnedobe.si/storitve/magnetna-resonanca—mr-hrbtenice.html

RTG torakalne hrbtenice (34 zadetkov). https://www.cakalnedobe.si/storitve/rtg—rentgen-hrbtenice.html

Če pogledam za RTG v mojem kraju se čaka precej (več kot mesec) in ga ni hudič, da se ne bom zapeljala v drug kraj, kjer je manj kot teden ali še v istem dnevu. Sam mal je treba pobrskat po netu.

Sicer ne vem, katera višja sila ti je to pravico podelila, ampak vsak po svoje. Potem pa povej, da hočeš v vseh postih samo pizdakat nad zdravstvom v MS , rešitve pa v resnici ne iščeš in te ne zanimajo.
[/quote]

Všeč!

New Report

Close