Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zala in Gašper

Default avatar

za njihov siv vsakdan

Seveda, čim ni cigu mgu ni za njihova ušesa.
Čim ni joški vn in zategnjen pas in štiklarji in lasulja ali lasni vložki raznih odtenkov ni za njihove oči.
Default avatar

kaj naj

onadva pač "furata safr"... malo momljanja, malo jamranja, malo žalosti in mastnih las in kože... pa maš HIT
Default avatar

za njihov siv vsakdan

kaj naj je napisal/a:
Pometla sta z vso konkurenco.
Vse bolj se modna industrija vrača nazaj k naravi.
Perje v riti plastica na rokcah in šavje na glavi se poslavlja, pa vam prav ali ne!
Default avatar

sprijazni se

kaj naj je napisal/a:
Zmagala sta. Haloooo? Kaj ni jasno? Bila sta najboljša, taki zmagujejo, ne luzerji.
Default avatar

Jahno

Zakaj pa sta se potem sploh prijavila na izbor Eme? Ce jima ocitno tekmovanje nic ne pomeni, ce sta pesem napisala zase. Lahko bi pesem predstavila na kaksni prireditvi manjsega dometa, ne ravno na Emi, ce nista za ta cirkus.
Cudno vse skupaj.
Default avatar

zing

Ja sta se našla dva zelo podobna. Pesem mi je mistična, čeprav ni za evrovizijo po moje.
Mi je bilo pa smešno, da je ona rekla, da je šla za bibloitekarko, ne ker rada bere, ampak ker rada zlaga stvari in govori ljudem naj bodo tiho !? haha
Default avatar

cirkus copata

Jahno je napisal/a:
Cirkus izvajajo pri nas tretjerazredni 'novinarji', ki iz muhe naredijo slona. V bistvu cirkus naredi iz nastopajočih cirkusante ala Raiven, Lea... nekoč pevci, po tretmaju cirkusanti. Ema je lahko dobra odskočna deska za tiste, ki niso omejeni na gasilske veselice.
Default avatar

žingi

Ma samo da ni zmagala tista Raiva. Grda in z brezvezno pesmijo.