Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zala in Gašper

Zala in Gašper

Kolk sta stara?

19 in 22

Res je tako, me pa zanima kam hodita v šolo, danes sta bila gosta na Radio 1, pa 3 stavke nista skup spravla. Težko bosta na tekmovanju prenesla ves pritisk. Ne vem, ali se samo meni zdita malo čudna.

nova
Uredništvo priporoča

Nista samo preprosta ampak sta tudi redkobesedna. Kot da se ju to, kar se dogaja okrog njiju, sploh ne tiče.
Pesmica je tako skromna in tiha, da spominja na večerno lahko noč, otroci.

Doma sta iz Ljubljane in imata končano glasbeno šolo, sta pa oba še na akademiji za glasbo.

Ona je včeraj povedala na Vikend paketu, da študira bibliotekarstvo, on pa si je po končani srednji šoli našel službo v glasbeni industriji Pragi. Sedaj je doma in ustvarja svojo glasbo, podpisala sta pogodbo z veliko založniško hišo.
Jaz sem pa še zdaj navdušena nad njima, res sta unikatna, kot alternativni Magnifico npr., posebna, nadarjena.

Ne spravita skupaj ene smiselne komunikacije, ali sta res tako samosvoja ali pa kar malo čudna.

Umetniki morajo biti samosvoji in čudni.
Če niso samosvoji, jih hitro zavede populistično komentiranje in se pričnejo prilagajati okusu množic.
Če niso čudni (kaj je čudno? Tisto, kar odstopa od ustaljenega, “normalnega”, eni so čudni na kul način, eni so pač samo čudni), so enaki vsem ostalim in s tem postanejo trivialni, trivialnost pa z umetnostjo ne gre preveč skupaj.

Zala in Gašper, ostanita čudna še naprej, meni sta všeč in komaj čakam, da vaju vidim v Pekarni!

Onadva sta iz Maribora, ne pa iz Ljubljane.

na MONu ☺


Meni sta čista umetnika in v vseh svoji preprostosti povsem unikatna. Največji hec je, da se Raiven na vse pretege trudi, da bi izstopala iz povprečja, vendar pa se s svojim stasom in obnašanjem naravnost zlije z ostalimi pevkami. Zala in Gašper pa mi ravno zaradi tega, ker se ne mečeta ven, si ne barvata las in se ne oblačita pomanjkljivo delujeta drugačno, sveže, pristno.


Meni sta čista umetnika in v vseh svoji preprostosti povsem unikatna. Največji hec je, da se Raiven na vse pretege trudi, da bi izstopala iz povprečja, vendar pa se s svojim stasom in obnašanjem naravnost zlije z ostalimi pevkami. Zala in Gašper pa mi ravno zaradi tega, ker se ne mečeta ven, si ne barvata las in se ne oblačita pomanjkljivo delujeta drugačno, sveže, pristno.
[/quote]

Enako. Pesem mi sicer ni bog ve kaj, ampak ona dva pa – svaka čast da upata biti kar sta.

Eh kaj si upata bit kar sta. Čisto fajn igrata na to karto, da sta kao naravna in drugačna. Vi pa padate na to finto. Naraven je človek lahko tudi na simpatičen način. Pa nisem za Raiven ali kar koli sploh podobnega, daleč proč. Samo ta dva sta pa medla, medla, medla…prozorna, nevidna, iz bog ve katere galaksije sta priletela. Tole stokanje pa je tudi svetlobna leta stran od kakšnega petja.

Meni ima Zala zelo lep glas, rada jo slišim po radiju. Tudi zelo lepo razločno izgovarja besede.

Intervjujev z njo oz. njima pa še nisem gledala.

Mariborčana sta.

Minimalistična, preprosta, tiho iz srca… enako kot ljubezen. Komad sta napisala zase in povrh še zmagala. Požvižgata se na dogajanje okoli njiju in komentarje. Čestitam.


Tudi meni sta omledna, želim jima pa vso srečo. Gledala nisem, slišala sem ju pa ćže prej.


Ja če ne vrže vsaj pol glasilk ven ali če ni štanca, ovce že blejejo.

Ste že pozabili, kdo je bil zmagovalec leta 2017? A ni bil to Portugalec Salvador Sobral z eno zelo umirjeno pesmijo in brez perja v riti?

Če njun sex izgleda tako kot njuno petje, pol Boh pomagej…
O.O


Njun sex je samo njuna stvar.

Zabavno pa res ni to njuno petje, tudi intervjuji niso lahki, ker sta zelo redkobesedna.

V živo sem bila na Emi, in juh vidla na odru. Punca visoka in zgleda kot fashion model, če ji ne bo šlo petje, gre ziher lahko v lepotne vode, on povprečen mladenič.

Hahaha, obraz ima čisto južnjaški, podobno kot Zala Đurić. Kakšno naključje pri imenih, kajne?
[img]https://img.rtvslo.si/_up/upload/2019/02/18/65565613_fp-lg.jpg[/img]


Ja če ne vrže vsaj pol glasilk ven ali če ni štanca, ovce že blejejo.
[/quote]
Ma kakšna štanca, o petju govorim. Punca ima lahko lep glas a dokler ga ne uporabi ji nič ne pomaga. Stokanje in jamranje pa naj uporabi kje drugje.

Res je, meni je tudi lepotica. Upoštevajmo, da je povsem brez make-upa.

Sem našla en posnetek – kakšna interpretacija, prezenca…wow.

https://www.youtube.com/watch?v=oAsN6PgRw_0&list=RDm4Ci3nrBdno&index=5

New Report

Close