Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Raiven & Lea

Raiven & Lea

Pustite Leo Sirk, rekla je nekaj, kar je pač mislila. Ni bilo primerno, vendar se zgodi tudi najboljšim in v situaciji, ko si neposredno konfrotiran z neko okoliščino.

Druga stvar. Raiven je bila moja favoritinja do nastopa. V živo me je, priznam, kar razočarala. Njeno petje ni bilo na njenem običajnem nivoju. Vse skupaj je res izpadlo medlo in nekoliko kaotično. Tak slog pesmi je potrebno peti bolj udarno. Tudi glasbena podlaga pesmi se je preslabo slišala.

Glede Raiveninega videza… Meni izgleda lepo, seksi in zapeljivo. Sem ženska btw. Nekaj misterioznega je na njej. Nekaj, kar očara in prevzame. Meni je lepa.

Zmagovalca sta solidna, vendar na komunikaciji pa bosta morala ogromno delati. Vem, nista vajena medijskega pompa, vendar tam na Eurosongu ga bo zelo veliko. Če na to nista pripravljena, se sprašujem, zakaj sta se prijavila na Emo. Tam bo ogromno novinarjev in njihovih vprašanj. Upam, da vesta angleško. Želim jima veliko uspeha, čeprav nista bila moja favorita.

Ne. Če si plačan, da si strokoven v strokovni žiriji, nimaš kaj faking naglas favorizirat enega od dveh, ki si ju sam postavil v ospredje.

Da vesta, vesta! angleško! In komunikacije naj se učita?
Malo poslušaj njune izjave v tujem jeziku pred kamerami, se boš česa naučila..,

Da vesta, vesta! angleško! In komunikacije naj se učita?
Malo poslušaj njune izjave v tujem jeziku pred kamerami, se boš česa naučila..,
[/quote]

Glede komunikacije nisem mislila le znanje tujega jezika. Bolj gostobesedna bosta tam morala biti. S svojo preprostostjo sta mimogrede tudi meni simpatična.

Za mene sta obe običajni maškari, na nivoju enih bednih veselic – pijančevanj.
Kopiji starih pevk izpred 16 let.
Pojdi po tromostovju, v Celje, Ptuj……. nihče ju ne pozna. Kaj šele, da pozna kdo kšn njun komad.

Ma ti dve s temi obarvanimi lasmi sta banalni. Če nimaš kvalitet, si obarvaš lase v kričečo barvo, pa si in?
Ta dva sta pa mrtvi amebi.
To je vse brezveze.
Kdo bo žural na njihovo muziko, kdo se ga bo napil in razbijal kozarce? Muzika mora zbujat emocije.

Šaban Šaulić je kralj.

Glede komunikacije nisem mislila le znanje tujega jezika. Bolj gostobesedna bosta tam morala biti. S svojo preprostostjo sta mimogrede tudi meni simpatična.
[/quote]

Saj sta, zelo živa. Kot prerojena. Zato si poglej.
Koneckoncev sta kar navajena mednarodne in multikulti scene, vsaj on. Nista včeraj s hruške padla, kot mnogi to mislijo. Obleka še nič ne pomeni, preprostost je ravno odlika umetnikov. Pravih.
In tudi njene druge komade poslušaj, ko sama sebe spremlja na kitari.

Lea je lepo razgalilo glasneno kuhinjo.

Žirija v kateri je bila Lea Sirk je poleg njene favoritkinje Raiven postavila dva, za katera je mislila da sta popolna outsiderja in da bo Raiven z lahkoto pometla z njima.

Pa so se ušteli, odtod takšno presenečenje, ki ga ni mogla skrit. Normalen človek bi si mislil, da če žirija postavi v finale dve najboljše skladbi, da pač lahko zmaga ena ali druga brez nekega presenečenja. Je pa seveda presenečenje,če outsider premaga favoritko 🙂

Glede na izjave ljudi iz vse Evrope na njuno izvajanje, sta zelo težko avtsajderja.
Za butasto lejo že, samo to je pravilo manj intelegentnih in nesvetovljanskih namišljenih članov jare gospode.
Kje pa je rečeno, da je bila neka rejven favorit in ne zajkla?
Leja pa izrabljena za oči mazat?


A kje je rečeno,da je Lea favorit? V tistem faking “nemorem verjet”. in v tem, da jo je žirija poslala v finale.

Butasta Lea? raje reči članica žirije.

Pomoje zmagovalca ne znata kaj prida pet, (nobene energije) ona druga pa tudi ni dosti boljša. So bili med tistimi, ki so že v prvem krogu izpadli boljši.

Sem res ful fan Raiven in njenih komadov.
Ampak tole???? Come on. Če je tole vse kar danes skupaj spravi potem pa tud če nikol ne gre več na evrovizijo.
Naj še enkrat posluša svoje stare komade, super u izi dnb podlago, njen glas, to je to. Našla je nek svoj stil ki je enem segmentu ljudi ZELO všeč.

Tole na evroviziji pa sori ampak res ni za nikamor.

Zakaj ima ta Raiven modre lase, če si je nadela umetniško ime Krokar? In raven je simbol smole. In ima res smolo, ne gre in ne gre.

Glede komunikacije nisem mislila le znanje tujega jezika. Bolj gostobesedna bosta tam morala biti. S svojo preprostostjo sta mimogrede tudi meni simpatična.
[/quote]
Da se govorit tudi tako, da prej pomisliš, kaj boš rekel, ne pa da ti jezik prehiteva pamet kot se to dogaja pri nekaterih, nenazadnje tudi pri Lei. V tujini ne dajejo avtorizirat intervjuje, je treba stat za vsako besedo in nekatere te lahko tudi pokopljejo. Tako kot bodo določene besede pokopale kariero Lee Sirk. Se zgodi, tudi najboljšim. Šovbiz ni za vsakega.


A kje je rečeno,da je Lea favorit? V tistem faking “nemorem verjet”. in v tem, da jo je žirija poslala v finale.

Butasta Lea? raje reči članica žirije.

Pomoje zmagovalca ne znata kaj prida pet, (nobene energije) ona druga pa tudi ni dosti boljša. So bili med tistimi, ki so že v prvem krogu izpadli boljši.
[/quote]
Sta dobitnika nagrade Zlata piščal in Andrej Karoli ju kar dosti obrajta, sta pela pri njem v živo tudi na radiu. Pred Emo. Sta dobra glasbenika, nista pa nastopača.

Meni ta zmagovalni par deluje kot s kakšne katoliške mladinske skupine pri dr. Gostečniku. Preprosta, deviška…..Sem pa videl posnetek samo pri poročilih. Se vidi, da je ona še nedolžna….kdo sploh je? Leta? Šola? Cilji?

O tistih pobarvanih spakedrankah sem pa že pisal. Bolje, da se ne bi rodile…..

Vesel oče

Tko naduti, arogantni in nezreli personi, kot je v resnici Raiven (poznam s prve roke), nihce pri zdravi pameti ne privosci zmage. Go somewhere else, bye bye.

Glede komunikacije nisem mislila le znanje tujega jezika. Bolj gostobesedna bosta tam morala biti. S svojo preprostostjo sta mimogrede tudi meni simpatična.
[/quote]

Naj ostaneta takšna, kot sta.

Dve maskari. Nista za nikamor, kaj sele za na Emo.

raiven lepa?

saj je vsa umetna
od takih čim bolj stran

Nisem gledala Eme. Zasledila pa ogromno negativnih komentarjev.
Sem si šla ogledat in poslušat, zmagovalno. Seveda v pričakovanju, da bo nič od nič. Da bo dolgočasna, brezizrazna.
In bila PRESENEČENA! POZITIVNO!
Čudovito. Še meni, ki na glasbo ne dam kaj dosti. Redke pesmi mi sedejo v uho. To sem potem poslušala še nekajkrat. Ne vem, kdaj se mi je to zadnjič zgodilo. Tako nežen, lep glas, tako lepo, melodija…čestitke!
In tako preptosto, samo glasba, ne pa poskakovanje in tekmovanje neonskih barv.
Kako lep je lahko dekliški obraz! Zakaj že moramo ženske nosigi kg makeupa, kričečo barvo las, krila, ki se končajo, še preden se začnejo?
Petke, v katerih vadiš hojo za cirkus, čudne kose oblačil, pri katerih potrebuješ načrt, kako to spraviti nase in kam sploh spada??????

Material je vedno potrošnja, občutki pa se nalagajo in vedno znova jih lahko potegneš na plano!

A maš ti rada bolj ženske ?

pa verjetn je še tetovirana tko k vse ki se ne cenijo

Raiven je vse prej kot lepa. Je zanimiva, drugačna, ampak ne na lep način.

Pa še z boki ne zna migat tako kot to počne recimo Gentiana Ismajli. 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Sta dobitnika nagrade Zlata piščal in Andrej Karoli ju kar dosti obrajta, sta pela pri njem v živo tudi na radiu. Pred Emo. Sta dobra glasbenika, nista pa nastopača.
[/quote]
Možno. Ampak v tem komadu nista pokazala nič.
Petje eno slabo razumljivo jamranje pevkin vokalni razpon pol oktave, Obleka za na ulico, nenaličena, komunicirat z publiko, mediji ne znata.
Raiven se je vsaj zrihtala, prišla odpeta, brez modrca?, v hotkah, lasje poštrihane Zala pa v puliju in dolgih hlačah, nenašminkana…. 🙁

Hehe, ampak so jima te slabosti pomagale k zmagi, ju je žirija izbrala med prvi dve skladbi,
– poleg njihove favoritke, misleč da tadva pa že ne moreta premagat favoritke. Ampak imata očitno več kolegov, ki so glasovali zanju 🙂

Evrovizija je show,

New Report

Close