Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste bili kdaj zaljubljeni v osebo, s katero ni bilo NITI MALO možnosti, da sta skupaj?

Ste bili kdaj zaljubljeni v osebo, s katero ni bilo NITI MALO možnosti, da sta skupaj?

Mislim na zaljubljenost v nekoga, ki po letih, soc.statusu, družbenem razmerju med vama, nikakor ni primeren v nobenem pogledu…Z osebo se sicer poznava, a nikoli ne bo nič.
Kaj ste naredili, kako pozabili?

Seveda sem bil!
Sedaj občasno popijeva kavo in gruntava kaj bi bilo, če bi bilo……………..

Ja sem bila. Je bilo kar hudo, sem bila prepričana, da pač zame ne bo ljubezni in se s tem že nekako sprijaznila. Potem pa je nenadoma prišel mimo nekdo drug in mi popolnoma zmešal glavo, čeprav nisem verjela, da je to sploh mogoče. In ta je bil pravi. 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Najbrž sem bila, ampak kot vidiš je minilo.

tole me je spomnilo na eno mojo prigodo v najstniških letih kolk mi je en fant bil luškan popolni Grški Bog….in vse kar spada zraven sanjarjenja. Sicer sva si bila všeč en drugemu, toda nikoli ni beseda nanesla na kaj več….enkrat pa mi reče ves zaprepaden, da se je ustrašil pajka in vse kr leze po hiši….:))) sploh mi več ni bil… ne luškan in niti več kot grški bog :)))

To se zgodi kadar ne igrata v isti ligi. Ali kot se reče je ven iz tvoje lige. Treba si je izbrat nekoga ki igra v isti ligi. Nekateri žal raje ostanejo sami namesto da bi se razgledali po svoji ligi.
Ligo dolocajo osebnostne lastnosti, denar oz. Premoženje in podobno.
Nekateri pa prej ali slej pričnejo igrati v svoji ligi in tako dobijo možnosti za družinsko življenje oz. partnerstvo namesto samskosti.

Oh… pa kolikokrat, pa še kdaj bom :)))

Saj to se dnevno dogaja.

To je nekaj najslabšega za psiho. Razmišljat kaj bi, če bi je vrtnic, ki te bo samo v depresijo spravil.

Se mi je že zgodil ja….. in ne, da nama ni bilo niti mal možnosti…. možnosti so bile, a je nad čustvi zmagal razum, saj so bile okoliščine in dejstva takšna, da nama ne bi ratal…

To je nekaj najslabšega za psiho. Razmišljat kaj bi, če bi je vrtnic, ki te bo samo v depresijo spravil.
[/quote]
Ti si malinovc, ki ne zastopi, da se da tudi brez depre! Z D….. sva le še dobraz znanca z zanimivo zgodovino, ki se ni izšla, kot sva sanjala………………………….


Ti si malinovc, ki ne zastopi, da se da tudi brez depre! Z D….. sva le še dobraz znanca z zanimivo zgodovino, ki se ni izšla, kot sva sanjala………………………….
[/quote]

Vseen ti glih nej, če morš podoživljat.


Ti si malinovc, ki ne zastopi, da se da tudi brez depre! Z D….. sva le še dobraz znanca z zanimivo zgodovino, ki se ni izšla, kot sva sanjala………………………….
[/quote]Srčko kamniški, a z menoj pa neb gruntal uz rožce?

Tudi jaz imam to težavo, meni je simpatična Goldfish pa vem, da nikoli ne bo nič 😉

Vseen ti glih nej, če morš podoživljat.
[/quote]
Podoživljava le tisto kar nama paše!

Vseen ti glih nej, če morš podoživljat.
[/quote]Podpis. Se sam mal ven vleče, v resnic jo pa sanja.


Podoživljava le tisto kar nama paše!
[/quote]

Ja sej… v ozadju vama je pa mal žal za useskup. In človk si pol reče “Škoda”.

Podpis. Se sam mal ven vleče, v resnic jo pa sanja.
[/quote]
Ne, ne in ne! danes bi bila ločena in skregana (tako misliva oba), dve kavi na leto, pa čisto pašeta!

Ne ker sem se zaljubila v take ki so se vame nazaj in sva se šla fanta in punco:)
Na status taktrat nisem gledala, kdo se je pa pri 17,18,19,20 tih letih.. s tem ukvarju.?
Pol sem se pa itak poročila in to je to


To pa so velike ljubezni, res! Noro zaljubljena, žal brez upanja, vsa potrta … potem pa prižvižga mimo drug jebač, pa je takoj spet velika ljubezen na meniju!

Fak, folk! Vi se gonite kot živali! A se sploh kaj trudite, tudi če greste proti vsem upanjem? Ne. Naskočite naslednjo “veliko ljubezen”, ki pride mimo. Res so velike te ljubezni. Kot ulite za slovensko podeželje (in primestja).


Nekako tako se je tudi meni zgodilo. Pa ne zaradi mene, drugo osebo je premagal razum. Tako da ne bomo nikoli vedeli, kaj bi bilo, ce bi bilo …

Ja, sem bila in mickeno sem se vedno, a zal ne bo slo, ker je porocen. Jaz pa tega nocem uniciti, naj bo srecen s svojo zeno in otroki.
Zivljenje tece, gremo dalje. 🙂

Vsakokrat. Tako da nisem nikoli bila z nobenim, niti za kratko ne.. Zdaj sem sredi 40-ih in sem apatična in hladnokrvna. Imam svoj mir. Sreče in užitkov pa ne, kot rečeno nikoli, niti kot mlada niti zdaj. In zdaj res dvomim, da bi v bodoče kaj bilo obojestransko, če bi se zaljubila, saj se že kakih 20 let nisem. Neko upanje na to sem imela še pri 35, nato pa nič več, ti upanje je prešlo skupaj z mojo minulo rodno dobo. In zdaj vem, da je to zame vse koncano, da so vrata za mojo srečo zaprta.

Joj, to pa me je tako nasmejalo. Me spominja na enega, ki ga poznam na videz, ki je videti ko ena gorila, pa se potetoviran je ves in nosi eno debelo srebrno verizico. Clovek bi ga kar ustrasil in bi tudi pricakoval, da ima putbulla za ljubljencka, in namesto tega ima pekinezerja. 😀

Kako je to mogoče? Nemogoče, da se zaljubim v osebo, ki mi ne daje pozornosti. Zame je pomembno, da mi ženska dokaže, da si me želi.

… se ga ustrasil …
… pitbulla …
Imam tezave s tipkanjem, ker sem se danes v prst urezala.

New Report

Close