Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lea Sirk se mi je zasrala!

Lea Sirk se mi je zasrala!

Evo! Povem na glas. Še do včeraj se mi je zdela zelo simpatična, zgovorna, družabna. Mi je bila prijetna še iz oddaje Znan obraz ima svoj glas. Zdelo se mi je, da je v slovenskem glasbenem prostoru prezrta in zapostavljena.
Vendar mi je včerajšnja Ema pokazala, da je pristranska, nestrokovna, neolikana. Po mojem si nacionalka takih izpadov ne bi smela privoščiti. Upam, da jo je tokrat zadnjič povabila v žirijo. Niti ne razumem ge. Švajger in glasbenika iz Hrvaške, kako sta lahko privolila, da se v finale uvrsti Raiven.

Jaz mislim, da če si javna oseba, tudi ne moreš vedno vsega povedati na glas (če se z nečim ne strinjaš). Čisto nič ni bila taktna in je svojo izjavo pod ozvočenjem z dodatnim posnetkom (ko jih je**) še dodatno poslabšala.
Razočarana sem na normami in vrednotami te družbe. Pa sem samo malo starejša od Lee in se mi to ne zdi prav!

Pa še kolegici Raiven je naredila medvedjo uslugo.

Da imaš vse skuhano, da zmagaš, pa še potem ne moreš zmagat, to pa moraš biti ekstra zanič.

Tudi ti si neolikana.Kakšen izraz je to zasrala?

nova
Uredništvo priporoča

Tudi ti si neolikana.Kakšen izraz je to zasrala?
[/quote]

Tudi ta izraz je tak, ki ne sodi na tv med predstavnike plačane strokovne žirije.

treba vzet sirkovo krtačo in ji goflo spucat, da ne bo tekla gnojnica z nje

Domišljava je, tota Lea!

Pisala tukaj da se naduto, haudrasto obnasa in to kar je bilo vceraj je bila samo potrditev tega kaksna je brez manir.
Pa mi je bila vcasih simpaticna, ampak odkar je prisla malo bolj v ospredje z zoisg na popu, je pa pokazala svoje neprimerno obnasanje in nadut in “divjaski” karakter.
Ne vem kaj si mislijo starsi, ki imajo otroke pri njej v gl. Soli, ce se ona tako pogovarja tudi z njimi tako in z otroki, da jim j… vse po spisku in ponavlja f…. f…
Sram jo je lahko.

Meni že prej ni bila ravno oh in sploh, ampak tudi nič slabega nisem mislila o njej. To, kar je včeraj naredila, je bilo pa prav adijo. Sploh kot članica komisije si tega sploh ne bi smela dovoliti. Tam bi morala ostati profesionalna, potem pa se lahko s tisto maškaro, za katero je navijala, dobita na kavi, pa prekurc.ata ves svet, če jima paše. Mislim, da si je s tem prislužila veliko črno piko, ki se je nikdar ne bo rešila.


Že v Znan obraz je imela kdaj take komentarje, da se je videlo, da je ena egoistična bitch, polna sama sebe. tipična goska, ki z 8 kil shujša na 50 in misli, da se potem svet vrti okoli nje. Je dobra pevka, ampak to je tudi vse. Karakter gnil,. obnašanje poden. Za eno žensko in mati je prostaška kot kak pijane v v gostilni.


Kaj pomeni haudrasto?


Kaj pomeni haudrasto?
[/quote]

Isto kot avšasto.

Isto kot avšasto.
[/quote]

Tako ja v takem smislu.

Lea Sirk je poden od cloveka. Naduta , nesramna in nevzgojena. Ona ni za noben oder.

Meni je pa ta EMA nasploh bedna…kdo sploh še gleda to.??
Itak ne znajo kaj pametnega prikazati in na koncu zmaga nekdo ,ki je samo v sramoto Slo
Škoda denarja za te zadeve

Ni kriva Lea, ni kriva komisija, krivi smo mi vsi, ki sploh gledamo EMO in podpiramo RTV SLO. Na EMI so bili tokrat samo neznani pevci, kakor, da bi bil izbor med “Pokaži, kaj znaš”. Niti ene dobre, znane pevke, pevca ali skupine ni bilo. Ali ni interes naše države, da se promoviramo z najboljšimi pevci in najboljšo skladbo? Kje so bili vsi znani obrazi? Jaz teh novih obrazkov še nikoli nisem slišala ne na radiu, ne na TV.

Ni kriva Lea, ni kriva komisija, krivi smo mi vsi, ki sploh gledamo EMO in podpiramo RTV SLO. Na EMI so bili tokrat samo neznani pevci, kakor, da bi bil izbor med “Pokaži, kaj znaš”. Niti ene dobre, znane pevke, pevca ali skupine ni bilo. Ali ni interes naše države, da se promoviramo z najboljšimi pevci in najboljšo skladbo? Kje so bili vsi znani obrazi? Jaz teh novih obrazkov še nikoli nisem slišala ne na radiu, ne na TV.
[/quote]

Kaj smo mi krivi? Česa? To, ali mi gledamo emo ali ne, nima prav nobene veze z njeno nadutostjo in neprimernim izražanjem, ki bi ga mogoče še opravičila 15 letni pubertetnici. Njej pa gotovo ne.

sami ste si krivi, da tripate na znane po tem, da so znane ☺
naredite dober samomor iz zasede, pa boste opaženi/e
npr. napoveste samomor pred medijsko hišo – in ga izvedete ☺

Saj točno to je ta koklja naredila. Samomor iz zasede.

Ta Lea se je že lani na Emi obupno obnašala.

RTV SPET KURI DENAR.
LEGLO KRET.ENOV, IZRODKOV, SOROŠEVIH PLAČANCEV IN KURJAČEV DAVKOPLAČEVALSKEGA DENARJA

STOP!

1. ☺


Who TF je Lea???

Tudi meni je bila Lea Sirk še do nedavnega všeč. Lani sem na Eurosongu navijala zanjo, zdelo se mi je, da je z odličnim nastopom obupno pesem pripeljala v finale. Nikoli si ne bi mislila, da ne pozna osnovnih pravil bontona in da drugim glasbenikom ni sposobna izkazati spoštovanja. In ko je enkrat že naredila napako in v zaodrju dobila priložnost, da se pokesa in pihne v pojočo travico, začne preklinjati kot stara pijanka in nas vse po vrsti j*be. Hvala, Lea, ker tako zelo ceniš naše lanske glasove in vzpodbudo, ki smo ti jo naklonili.

Meni pa Lea ni bila nikoli všeč, pa tudi pevka ni za ravno dol past. Dandanes pri nas itak poje vsak, ki ima pet minut časa in se mu ljubi afnati.
Sicer je pa danes na hrvaški Dori tudi bila izbrana za Evrovizijo ena bedna pesem, ki jo je pel en tip našemljen v angela z ogromnimi krili iz perja. Ne veš, ali bi se smejal ali jokal.

NEVZGOJENA PRASICA.
gnil RTV.

New Report

Close