Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Umel je Šaban Šaulić

Default avatar

Epicrates cenchria

Prezgodaj se je poslovila še ena legenda balkanske narodne glasbe, Šaban Šaulić - po zaslugi pijanega Nemca brez vozniške se je njegovo življenje končalo na srednjem ločilnem pasu nemške avtoceste.

In kako to žalostno smrt komentirajo bralci na 24ur?

*"Zdaj ga vlabogu ne več v Ljubljano." --Konkreten
*"Kaj imam jaz s to sibtarsko glazbo, kaj že spada k naši glazbi,ali kaj." --Konkreten
*"serbizacija in tujerodna kultura pa kar invazivno nadaljuje umetno oploditev podalpskega habitata??? " --Huntt
*"Bravo 24 ur..tole na naslovnici slovenskega portala.." /.../ "24 KUR????? A da je umrla Šerbi.... pa nič????" -- sativa in KREN49 (btw, novica o Šerbi je bila včeraj točno na istem mestu, kot je danes o Šabanu)
*"Ta mi je grenil življenje,ko sem služil vojsko v Srbiji.Je zavijal kot volk." --wolfterier (btw, angleška Wikipedija pravi, da je Šaban služil v Bitoli in ne Srbiji)

Iskreno upam, da bodo tudi zgornje in druge podobne komentatorje v grob pospremili s tovrstnimi komentarji. Umrl je človek, zaradi pijanega voznika, dovolj žalostno, ne glede na to, če je bil Slovenec, Srb, Latvijec, Amerikanec ali pa Nigerijec. In nenazadnje, ti uporabniki so isti, ki redno smetijo portal tudi z žaljivimi komentarji o "Serpentinšku" in "levuharjih" ter s pravljicami o migrantskih posilstvih, ki jih "režimski mediji" baje prikrivajo ... o njihovem IQ-ju pa zgovorno priča že "pravopis" zgornjih komentarjev.

Pa da ne bo pomote, sem Slovenec in več kot 10 let mlajši od Šabanovega prvega komada ...

Šaban, počivaj v miru.
Default avatar

za vse take

Epicrates cenchria je napisal/a:
Prezgodaj se je poslovila še ena legenda balkanske narodne glasbe, Šaban Šaulić - po zaslugi pijanega Nemca brez vozniške se je njegovo življenje končalo na srednjem ločilnem pasu nemške avtoceste.

*"Kaj imam jaz s to sibtarsko glazbo, kaj že spada k naši glazbi,ali kaj." --Konkreten
*"serbizacija in tujerodna kultura pa kar invazivno nadaljuje umetno oploditev podalpskega habitata??? " --Huntt
*"Bravo 24 ur..tole na naslovnici slovenskega portala.." /.../ "24 KUR????? A da je umrla Šerbi.... pa nič????" -- sativa in KREN49 (btw, novica o Šerbi je bila včeraj točno na istem mestu, kot je danes o Šabanu)
*"Ta mi je grenil življenje,ko sem služil vojsko v Srbiji.Je zavijal kot volk." --wolfterier (btw, angleška Wikipedija pravi, da je Šaban služil v Bitoli in ne Srbiji)

Iskreno upam, da bodo tudi zgornje in druge podobne komentatorje v grob pospremili s tovrstnimi komentarji. Umrl je človek, zaradi pijanega voznika, dovolj žalostno, ne glede na to, če je bil Slovenec, Srb, Latvijec, Amerikanec ali pa Nigerijec. In nenazadnje, ti uporabniki so isti, ki redno smetijo portal tudi z žaljivimi komentarji o "Serpentinšku" in "levuharjih" ter s pravljicami o migrantskih posilstvih, ki jih "režimski mediji" baje prikrivajo ... o njihovem IQ-ju pa zgovorno priča že "pravopis" zgornjih komentarjev.

Pa da ne bo pomote, sem Slovenec in več kot 10 let mlajši od Šabanovega prvega komada ...

Šaban, počivaj v miru.
Veš kaj gre najbolj na živce?

Komentarji "unih Slovencev", potomcev priseljencev po letu 1991 tudi v tej temi na teh forumih . ko pljuvajo čez slovensko državo, katere držvljanstvo imajo... Pa naj zgine dol nazaj jebomast, kaj sploh še dela tukaj? Aja, socialni transfer je treba pocuzat vsak mesec.....

Drugače pa - odličen glasbenik - koda, da se je ubl v spletu nesrečnih okoliščin.
Default avatar

Svojcem in vsem sožalje

Sem Slovenka, Šaban, naj ti bo lahka zemljica, počivaj v miru.
Tvoja muzika ostaja večna.
Default avatar

ŠABAN

nobene škode
Default avatar

Epicrates cenchria

Sta videla samo naslov, posta se vama pa ni dalo prebrati, kaj? Razumem, da marsikdo pri nas ni vedel zanj, s čimer ni nič narobe. Ampak človek je bil legenda, v svojem žanru seveda. Eni pa kot hijene čakate, da lahko koga popljuvate. Včeraj sem po internetu videl kar nekaj srbskih komentarjev o Šerbi, pa noben ni bil žaljiv. Poleg tega tudi ob smrti angleških/ameriških pevcev nihče ne piše "nobene škode", "nas ne briga", "to je slovenski forum"!
Default avatar

Simply me

Ne vem o kom je govora. Tragično, da končaš zaradi malomarnosti tretje osebe.
Default avatar

Goldfish

kj čmo je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:
Prvič slišim za njega.
Nerazgledanost ni pogoj, da si v lajfu kreetenka.
Aja, ker me ne zanima vaša narodna glasba? :)
Default avatar

glupača no9

Goldfish je napisal/a:
kj čmo je napisal/a:
Nerazgledanost ni pogoj, da si v lajfu kreetenka.
Narodna? Abejžno. Si bolj glupa kot se bere.
Default avatar

Goldfish

glupača no9 je napisal/a:
Goldfish je napisal/a:

Narodna? Abejžno. Si bolj glupa kot se bere.
Srbska narodna. Kaj ti je nerodno, da ga poslušaš?
Default avatar

Svojcem in vsem sožalje

Srbi, ne belite si glave zaradi primitivcev.
Kot rečeno, tudi vam sožalje, vendar Šabanova muzika ostaja večna.
Primitivce pa čaka še grenko spoznanje, brez skrbi. Smo z vami.
Default avatar

šabann

Šaban RIP
Default avatar

sveta preproščina

Vesel oče je napisal/a:
Nemci so vedno naši zavezniki.....

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q= ... E4O6o_zMgx

Poglejte navdušeno množico na koncu posnetka.

In - to je slovenski forum, nas ne briga neki cigu-migu pjevać iz juga!

Vesel oče, Slovenec

Se strinjam, to je slovenski forum

Zato NEHAJ lepiti tuje posnetke in nehaj poveličevati Avstrijce in Nemce in vse, kar je tujega!!! To piši njim na njihovih forumih, tu pa je slovenski forum.
Default avatar

zajednooooo

Default avatar

Glupan slovenski

za vse take je napisal/a:

Šaban, počivaj v miru.
Veš kaj gre najbolj na živce?

Komentarji "unih Slovencev", potomcev priseljencev po letu 1991 tudi v tej temi na teh forumih . ko pljuvajo čez slovensko državo, katere držvljanstvo imajo... Pa naj zgine dol nazaj jebomast, kaj sploh še dela tukaj? Aja, socialni transfer je treba pocuzat vsak mesec.....

Drugače pa - odličen glasbenik - koda, da se je ubl v spletu nesrečnih okoliščin.
Pljuvate tudi vi vrli Slovenčki po lastni državi, torej kam lahko vi spokate? In kaj potem, če ima kdo korenine od drugod? Pljuva po sistemu bedak, ki pa je daleč po poštenega in pravičnega, kar je recimo predvsem od čistih Slovencev slišati. Sama država je lepa, gnil je sistem. Pocuzat socialni transfer? Ne prjatu, delat petke i svetke, ko ti ne plačajo, da lahko drugi cuzajo socialne transferje.
Default avatar

Popay

V vojski ga je en, ki je imel pojstlo v spalnici poleg moje poslušal non stop, doživljal je dobesedno orgazme ob poslušanju, krilil z rokami, živ patos.... Tako, da sem mu rekel, da naj ga posluša samo za sebe ali mu bom pa kasetar razbil.
Pol ga nikoli več nism slišal, vsaj mislim, da ne, saj ne morem poslušat te muzike ali, če že slišim se umaknem od nje ampak dejstvo je, da je možakar bil živa legenda, dokler je bil živ.
Komentarji na 24ur, so kometarji nezrelih ljudi, psihično neuravnoteženih ljudi, kaj čes, je pa dobro, da se vidijo, da vidimo kako nevarni ljudje so med nami.
En omenja istočasno tud Šerbi, no ta Šerbi je bila dolgo časa v domu za ostarele, hudo bolna in kolikokrat jo je šel ta junak, ki jo omenja obiskat med njenim bivanjem...., kakorkoli, naj počivata oba v miru, če že je tako...
Default avatar

megaboy

Verjemi, da se ga je slišalo tudi v Srbijo - pa še kam dlje. Navijali so ga od jutra do večera.
Default avatar

Dan žalovanja v Sloveniji

Zgleda bo treba razglasit dan žalovanja in to v Sloveniji...

Dejte gastarbaterji, dejte že spoznat da ne živite več preko Kolpe. Slovenci ne vemo kdo je Ošabni in nas tudi ne zanima. Če vam je pa tako pri srcu pa pejte dol pa žalujte, pa še najbolj da dol ostanete in s svojim delom in davki prispevate za vašo kulturo, ki je ob obubožanemu proračunu zagotovo lačna financ.
Default avatar

Manj turške muske

Super, bo manj Turške muske "u Stožicama".
Default avatar

megaboy

Pa poglej še v srbske medije, če je novica o Šerbi na istem mestu kot o Šabanu? Pa koliko je teh novic in člankov o enem in drugi.
Takšno razmerje bi morali bit tudi v slovenskih medijih.

No pa primerjaj, koliko je bilo objav v medijih, ko je umrl Oliver Dragojevič, pa primerjaj z Danilom Kocjančičem.