Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lea Sirk-ne morem verjet

Lea Sirk-ne morem verjet

Dejansko se vedno ne morem verjet da je Lea pri razglasitvi na Emi objela Raiven in rekla:”FAKING NE MOREM VERJET”. Pac grozaa res.. Ona ne more verjet, a ni bila ona v strokovni ziriji in sama izbrala ta dva finalista?in zakaj je zdaj tako presenecena?

Očitno so se letos odločili, da gre na Evrovizijo Raiven, zato so ji ob bok postavili skladbo, za katero so bili sveto prepričani, da nima nobenih možnosti. Potem pa ta nikakva popevčica dobi 72{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Dvomim, da so do zdajle dojeli, kaj se jim je zgodilo. Ob vsem tem mi pa ni jasno, zakaj Raiven tako forsirajo. Ni slaba pevka, ampak njen Kaos me je skoraj spravil v psihozo.

Kdaj pa je to rekla: ob razglasitvi finalistov ali zmagovalca?

nova
Uredništvo priporoča


Ob razglasitvi zmagovalca. Besede so bile namenjene Raiven.

Ful neprofesionalno. Lea ne moreš si privoščiti takšne arogance, no, to ni direknost, to je navaden snobizem. Zmagovalni pesmi ni bilo potrebno skakat po odru in delati ne vem kakšne gibe … a ne …

Po svoje pa prav karmično (rtv forsira svoje kot ponavadi). Raiven mi drugače zelo unikatna pevka, samo ta Kaos je bil res en eksprimentalni kaos, dočim zmagovalca sta tako nežna in kar je najbolj pomembno dejansko poslušljiva.

Srečno v Izraelu.

Odločili so se, da bo zmagala Raiven, pol jim je pa folk zmešal štrene hahahahaha


Zgleda da res, mi ni bilo jasno kako da bila izbrana Kim namesto Raiven. Si jo vsaj lahko poslušal.

A vi to gledate? Resno?

https://www.youtube.com/watch?v=WeKAuLexT9k

Zelo nespoštljivo, neprofesionalno od Lee. Razočarala me je. Sram jo je lahko, lahko bi se javno opravičila, če ima kakšno možgansko celico kje v glavi skrito..

Jaz pa to razumem, kot da sta z Raiven frendici in da bi njej bolj privoščila zmago, pa jo je skušala na tak način potolažiti. Smola pa taka, ker se je to slišalo.


Glede na to, da je bila Lea Sirk v komisiji, ki je izbrala superfinalista, tvoja razlaga samo še pritrjuje k temu, da so za zmagovalko želeli Raiven.


Glede na to, da je bila Lea Sirk v komisiji, ki je izbrala superfinalista, tvoja razlaga samo še pritrjuje k temu, da so za zmagovalko želeli Raiven.
[/quote]

Se strinjam … tole je neprofesionalno in arogantno

Komentar članice strokovne žirije Lee Sirk po zaključku Eme, ko gledalci večinsko niso podprli očitne RTV-jevske izbranke Raiven.

“Ja in zdaj je cela senzacija okrog tega, zakaj sem jaz rekla, ozvočena: ‘Faking, ne morem verjet.’ In ja, to sem – faking – mislila! Ne morem verjet, ker sem bila prepričana, da bo zmagala Raiven. KO JIH JEBE.”

https://www.instagram.com/p/Bt9W1Gtleul/

Uf tole je pa meni zelo narobe, sploh ne razumem kako si lahko privošči take izjave, sploh so neprimerne za nekoga, ki je bil v strokovni komisiji.

Po moje je s tem komentarjem dobila doživljensko prepoved nastopanja na rtvju. Itak pa sploh ni luštna pa pesemi nima dobrih .. Zlajnana pesem .. kdo ma res rad itd … kar nekaj besedilo, pa rad poslušam slovenske pesmi.

In to naj bi bila nacionalka, ki jo narod MORA gledat in plačevat, ker nas poučuje in skrbi za lep materin jezik! Lea Sirk, zadeta kot opica. Normalen človek nikoli nebi v javnosti takole nabijal o fakingih. Njena kariera se je faking končala, faking naj ima kar lepo doma.


Meni je pa luštna, vokal ima odličen.
Je pa res, da s temi izjavami hodi po robu.

Najprej ji s sirkovo krtačo usta umit, potem pa vrata pokazat.


Ja, saj vemo, da delajo na RTV namještaljke non stop. In tokrat jim ni uspelo. Saj mi tudi faking nismo mogli verjet lani, da je Lea zmagala. No, letos to ni delovalo, ker.
Je pa sramota, da ena pevka, ki je bila v žiriji, tako reagira in jasno da vedet kako in zakaj je žirija izbirala tako kot je. SRAMOTA za Leo Sirk in celotno TV Slvoenija in celotno nikakvo žirijo.
Hvala, NE! Naredite že konec temu koruptivnemu sranju in nehajte s sodelovanji na Eurosongu, če niste sposobni enkrat za spremembo delat FAKING POŠTENO! Upam, da sirkove nikoli več en vidim na nobenem odru TV Sloveniaj.



Upam,da bodo tudi tvoji poslušalci in starši otrok, ki jim puliš denar za tvojo brezvezno pevsko šolo rekli KO TE JEBE, pa da vidimo potem kako bo. A si bila zadeta, pijana? Enkrat zmagaš na prirejeni Emi in že misliš, da si boga prijela za jajca? To bo šlo zdaj samo NAVZDOL! Pa še Raiven s tabo.


Glede na to, da je bila Lea Sirk v komisiji, ki je izbrala superfinalista, tvoja razlaga samo še pritrjuje k temu, da so za zmagovalko želeli Raiven.
[/quote]

Ups, a v komisiji je bila? Nisem toliko spremljala, samo malo pesmi. Potem je pa to res nezaslišano. da ne govorim o tem posnetku na instagramu. Kako se lahko nekdo tako obnaša?
Spominja me na une rome s “sunac”.

Vseeno je. Nima veze.

zakaj bi se nekdo odločil za grdo raiven?

Kuhinja, klientelizem, korupcija … enako se dogaja na evroviziji. Lani ponarejeno glasovanje z dovršeno tehnologijo.

New Report

Close